Kā ņemt bērnu uz vilciena?

Saturs

Ceļošana ar bērnu var kļūt par īstu piedzīvojumu, ko bērns atcerēsies. Ja jums ir garš ceļojums uz vilcienu, pārliecinieties, ka bērns nepalaid garām. Ir ieteicams ņemt maz, kas neaizņem daudz vietas, nevis apjomīgu, bet diezgan funkcionālu.

Izklaide atkarībā no bērna vecuma

Bērnam būs daudz vieglāk iet cauri garam ceļam, ja jūs rūpīgi plānojat visu savu brīvo laiku vilciena automašīnā. Tajā pašā laikā ir svarīgi ņemt vērā vecuma pazīmes un spēļu preferences.

1-2 gadi

 • Mazs ksilofons. Daudzas vietas, ko rotaļlieta neņem, bet ļaus izklaidēt bērnu un interesēt viņu.
 • Krāsošana, albums un marķieri ļaus drupām lietderīgi pavadīt laiku un dot vecākiem dažus desmitus minūtes klusuma.
 • Mīļākā rotaļlieta. Bunny, rotaļlācītis vai robots, ar kuru bērns visbiežāk spēlē mājās, ir jāpavada bērnam ceļojumā. Ar viņas karapuzu būs vieglāk gulēt.
 • Izglītības spēles. Jūs nedrīkstat ņemt līdzi kārbas kastes ar “attīstību”, jūs varat iegūt ar vairākiem elementiem ar caurumiem, kas jāpievelk uz virknes. Labs variants - krāsaini plastmasas klipi, kas ir ērti savienojami viens ar otru. Svarīgi, lai bērnam netiktu uzticas sīkām detaļām, ļaut viņiem tikt galā ar pieaugušo obligātu līdzdalību.
 • Plastilīns. Pilnīgi attīsta smalkas motoriskās prasmes. Turklāt kopīgā modelēšana uzlabo psiholoģisko kontaktu ar bērnu, kas parasti vecākiem nav pietiekami daudz laika ikdienas dzīvē. Lai plastilīnam iztīrītu bērna rokturus, pārliecinieties, ka esat lietojis plāksni skulptūrām un mitrām salvetēm.
Plastilīna formēšana ne tikai ļaus jums iziet laiku, bet arī pozitīvi ietekmēs smalko motorisko prasmju attīstību.
 • Amazing skaitļi. Neesiet slinki un iepriekš, mājās, sagrieziet dažādus ģeometriskus attēlus no krāsaina papīra vai krāsaina kartona. Līmju nūjiņa un vairākas albumu lapas palīdzēs veidot visu veidu pieteikumus.
 • Bērnu puzles. Jūs varat veikt lielas mīklas bērniem no 1 gada, un jūs varat tos izdarīt pats, vienkārši sagrieziet attēlu vairākās lielās daļās. Nelielas mīklas šīs vecuma bērniem nav piemērotas, to kolekcija apgrūtinās drupatas, viņam joprojām ir pārāk grūti.
 • Kartona kaste. Ja jums ir mazs lodziņš, varat to papildināt ar lielām pogām un citiem nebīstamiem priekšmetiem, kurus bērns var salocīt, un kastīti. Parasti šis vienkāršais uzdevums ir ļoti jautri drupatas.
 • Piramīdas uz stick. Slavena daudzu paaudžu cilvēku slavenā rotaļlieta nezaudē nozīmi.

Nākamajā videoklipā Jūsu uzmanība tiek pievērsta labākajām spēlēm ilgstošam braucienam ar vilcienu, lidmašīnu vai ar automašīnu.

2-3 gadi

Ja bērnam šajā vecumā tiek dotas vairākas rotaļlietas, tad viņš, iespējams, nebūs garlaicīgi, bet šeit ir svarīgi piedalīties viņa spēlē.lai viņš varētu ātri atrisināt pamatjautājumus: lieli, mazi, elastīgi un ne ļoti.

 • Bērnu grāmatas. Ceļā var uzņemt grāmatas ar uzlīmēm, kas jāapvieno ar atbilstošu attēlu. Iegādājoties grāmatu ar gandrīz vienādu, bet atšķirīgu detaļu zīmējumu, jūs varat praktizēt bērna uzmanību un atmiņu, un, ja šāda grāmata nav, vienkārši apkopojot vairākus vienumus, vispirms parādiet tos visiem un pēc tam noņemiet kaut ko un ļaujiet bērnam noņemt kaut ko nepietiek.
 • Konstruktors. Viņš ilgu laiku ļaus bērnam izdarīt svarīgu bērnu darbu - visu, kas mudina fantāziju.Bet izvairieties no dizaineriem ar daudz detaļām, tāpēc jūs neatrodaties ap automašīnu.
Dizainers var izvēlēties tematisku, piemēram, automašīnu vai dzelzceļu. Tātad bērns būs interesantāks ceļot.
 • Albums zīmēšanai. Tajā jūs varat mēģināt izdarīt visu cilvēku grupu, kas sastāv tikai no trīsstūriem vai kvadrātiem.
 • Galda spēles. Ja bērns jau zina, kā spēlēt pārbaudītājus, paņemiet tos kopā ar jums. Teicami darbvirsmas meklējumi, kuros jums ir jāpārvieto die un jāizveido mikroshēma, norādot, cik daudz kustību uz priekšu.
 • Kā izskatās mākoņi? Palūdziet bērnam aprakstīt, kā mākoņi izskatās ārpus pārvadāšanas loga. Veikt vislielāko aktīvo lomu šajā spēlē, kurš iegūst vairāk salīdzinājumu, uzvar šo spēli.
 • Karikatūras. Parādiet bērna mīļākie karikatūras uz planšetdatora vai vecāku viedtālrunis, protams, ir iespējams, bet ne uz ilgu laiku, ne vairāk kā 15 minūtes dienā. No maziem ekrāniem bērna acis ļoti ātri nogurst, pat ja viņš pats par to nezina. Ilgstoša karikatūras skatīšanās uz viedtālruņa monitora pat var izraisīt galvassāpes un traucēt bērna miegu.

4-5 gadi

Šajā vecumā bērni turpina attīstīties ļoti ātri un uzdod daudzus jautājumus, no kuriem populārākais ir „Kāpēc?”. Ir ļoti svarīgi pacietīgi un atbildēt uz visiem jautājumiem, kāpēc visvairāk un spilgti, vienlaikus saglabājot acu par bērnu, lai viņš netraucētu.

 • Dzejoļi un pasakas. Veikt ceļu uz grāmatu ar saviem mīļākajiem dzejoļiem un bērna pasakas. Varat arī iemācīties rimu vai patteru un sacensties, kas to ātrāk pastāstīs.
 • Slēpt un meklēt. Lai spēlētu slēpšanos vilcienā, nav nepieciešams palaist un slēpt visu pārvadājumu un bloķēt sevi tualetē. Pietiek ar spēles pieticīgāku nosacījumu noteikšanu: jūs varat paslēpt vai nu rotaļlietas, vai dažus priekšmetus, nevis pārsniegt nodalījuma robežas. Viens slēpj, otrs meklē.
Garš ceļš ir lieliska iespēja praktizēt bērna atmiņu un iemācīties jaunu rimu.
 • Galda spēles. Dambrete, "stūri", tagu perfekti vilciena atmiņa, loģiskā domāšana, neatlaidība.
 • Grāmata ar zīmējumiem "Atrast desmit atšķirības" palīdzēs apmācīt uzmanību.
 • Jūras cīņa Jūs varat ņemt to kā gatavu kastē vai spēlēt ar bērnu, kā tas bija iepriekš - ar papīru un diviem zīmuļiem.
 • Iestata radošumu. Bērns mīlēs ne tikai albumus un zīmuļus, bet arī gatavus komplektus smilšu gleznu, flīžu, iepriekš izgatavotu modeļu zēniem, kā arī spilgtu audumu aplikāciju izgatavošanai meitenēm.

6-7 gadi

Mūsdienu bērniem ir neticami pilnīgas komunikācijas trūkums, un elektroniskajās ierīcēs ir bijusi nozīmīga loma. Un bērniem, tāpat kā pirms un pirms gadsimta, ir jāmācās kompetenti un loģiski izteikt savas domas un jūtas. Pārliecinieties, ka spēles uz vilcienu brauciena laikā pirmsskolas vecuma bērnam un jaunākajam studentam ir vērstas uz to.

 • "Emerald City vednis". Šī spēle var interesēt ne tikai jūsu bērnu, bet arī citus ceļotājus, ja tādi ir, viņi ceļo kopā ar jums tajā pašā nodalījumā. Spēlētājiem ir jāapvieno centieni, lai sasniegtu uzvaru.
 • Galda spēle "Imaginarium Childhood" ir vērsta uz aktīvu saziņu starp spēlētājiem. Spēlē jums ir nepieciešams uzminēt attēlus. Saskaņā ar noteikumiem katram spēlētājam tiek piešķirtas vairākas kartes. Prezentētājs nāk klajā ar neskaidru aprakstu par jebkuru no saviem attēliem un liek to uz galda uz leju uz leju, bet pārējiem, neskatoties uz vadītāja izliektajiem paskaidrojumiem, ir jāizvēlas karte no sava arsenāla, kam ir zīmējums, kas vislabāk atbilst šim aprakstam. Spēlētāju uzdevums ir sajaukt citus un iegūt pēc iespējas vairāk attēlu karšu. Šai spēlei ir daudz iespēju - pieaugušajiem, ceļam ar rezerves daļām un citiem. Tēmas ir tikpat daudzveidīgas.

Vecāks bērns

Kā ieņemt bērnu, kas vecāks par 7 gadiem, uz ceļa lielā mērā ir atkarīgs no bērna interesēm. Daži bērni šajā vecumā vēlas lasīt, citi - izdarīt, citi nav pretīgi spēlēt ar saviem vecākiem "pilsētās", "ēdami neēdami" un tā tālāk. Visticamāk, bērns parūpēsies par visām izklaidēm, kas viņam būs interesantas.

Pilnīgi apvienoti ir saliekami aprīkojuma un transportlīdzekļu modeļi, kurus students var pacietīgi apkopot gabalos, izšūšanas komplektus ar gatavām shēmām, ja jums ir meitene.

Nodarbības izvēle bērnam, kas ir vecāks par 7 gadiem, ir vērts paļauties uz viņa interesēm.

Padomi

Domājiet par ceļošanu kā lielisku iespēju uzlabot attiecības ar savu bērnu. Pat ja jūs domājat, ka jums ir lieliskas attiecības, pilnībai nav nekādu ierobežojumu.

Jau ilgu laiku jūs atradīsiet vienā un tajā pašā telpā, neiejaucoties ar darbu, mazgāšanas trauku un citiem mājsaimniecības darbiem. Ļaujiet bērniem atcerēties šīs stundas un dienas kā vienu no labākajiem un interesantākajiem.

Nākamajā videoklipā pieredzējis mamma jums pateiks, kā ņemt bērnu garā ceļojumā un kā nodot savu brīvo laiku.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība