Lēti svētki ar bērniem

Saturs

Relaksācija ar bērnu un nevis pārmaksāšana ir vairāk nekā reāla. Galvenais ir pareizi novērtēt izmaksas, kuras jūs varat doties, meklējot patīkamu un neaizmirstamu atvaļinājumu un plānojot maršrutu. Par to, kur iet ar bērniem, lai tas būtu lēts un labs, mēs runāsim šajā rakstā.

Kā jūs varat atpūsties lētajā jūrā?

Ja vēlaties doties uz jūru, bet nav naudas par braucienu uz Turciju vai Ēģipti, varat doties uz vietējiem krievu kūrortiem. Soči, mēs neapspriedīsim, jo ​​pārējie šeit ir vidējās izmaksas, piemēram, Turcija, un vēl dārgāki. Bet Melnās jūras krastā, papildus šai pilsētai, kas kļuva par 2014. gada Olimpisko spēļu centru, ir daudz pienācīgas vietas, kas piedāvā diezgan pienācīgas pludmales brīvdienas par cenām, kas vairākas reizes zemākas nekā Sočos.

Pirmkārt, tas Anapa, Tuapse, Loo. Lai saglabātu izmaksas līdz minimumam, jums ir jādomā iepriekš, kā nokļūt kūrortā un kur dzīvot.

Visekonomiskākais transports ir dzelzceļš, jo īpaši tāpēc, ka pārvadātājs piedāvā bērniem atlaides un priekšrocības, un, ja esat laimīgs atrast super piedāvājumus Krievijas dzelzceļa tīmekļa vietnē sadaļā „Akcijas”, tas dos papildu atlaidi 40-50% apmērā.

9 foto

Jūs varat ietaupīt uz naktsmītni, iepriekš apmeklējot mini-viesnīcu vai viesu namu. Agrīnai rezervēšanai daudzi piedāvā atlaides. Ja šādas izmaksas ir nozīmīgas ģimenes budžetam, ir vērts apsvērt iespēju atpūsties privātajā sektorā.

Turklāt, gar Melnās jūras krastu, kā, protams, uz Azovas jūras, uzbūvēta daudz kempingu, kur varēsiet uzcelt teltis.

Ja Melnā jūra vispār nav pieejama, jūs varat ietaupīt izdevumus, dodoties uz Azovas vai Kaspijas jūru. Telpās iekštelpās un mini viesnīcās izmaksas ir vairākas reizes zemākas par Sočiem. Turklāt ir iespējams atrast vietu, kur izvietot teltis vai izīrēt lētus mājokļus privātajā sektorā. Piemēram, Kaspiyskā nomas maksa par ekonomiskāko vienistabas dzīvokli dienā ir aptuveni 1000 rubļu. In Soči tas pats mājoklis vienā attālumā no jūras maksās 4000-7000 rubļu dienā.

Lai ietaupītu izklaidi, jums nevajadzētu izmantot gidu pakalpojumus, daudz lētāk ir iegādāties ceļvedi un izpētīt apskates vietas. Ārkārtējos gadījumos jūs varat izmantot lētas vietējās ceļojumu aģentūras pakalpojumus, ko jūs varat izvēlēties iepriekš.

7 foto

Kempings

Brīvdienas, kas pavadītas vidus platuma grādos Krievijasarī var būt neaizmirstams un spilgts. Tomēr tas ir daudz lētāk nekā jūrā. Jūs varat apsvērt vairākas no daudzajām iespējām, kādas ir Volgas nometnēm. Tie ir izkaisīti visā lielā Krievijas upes garumā, kas ir populārākais ģimenes brīvdienu laikā - atrodas Saratovā, Samārā, Volgogradas apgabalos. Ir diezgan ierobežots izklaides saraksts nometnēs - peldēšana, braukšana ar katamarāniem, makšķerēšana. Bet dabas skaistums, ja esat laimīgs ar laika apstākļiem, vairāk nekā kompensē ūdens parku un delfīnāriju trūkumu.

8 foto

Volgas nometnēm nav vienotu tarifu un standartu. Jūs varat atrast lielisku vietu dzīves apstākļiem, bet savai klasei tas ir dārgs, un jūs varat atrast pieticīgākus dzīves apstākļus, bet par saprātīgām cenām.. Lielākajā daļā bāzi bērni, kas jaunāki par 7 gadiem, tiek ņemti par brīvu, viņi pieprasa nelielu piemaksu bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Piemēram, "Samarkand" bāze Saratovas reģionā piedāvā numurus ģimenēm ar 2500 rubļiem, pusaudzim ir jāmaksā vēl 500 rubļu dienā.

Saskaņā ar ceļotāju atsauksmēm, kas pavadīja brīvdienas kopā ar bērniem nometnēs un brīvdienu mājās pie Volgas, vislētākās un ģimenei draudzīgākās vietas ir Avangard (atpūtas centrs Saratovas reģionā), Scarlet Sails (atpūtas centrs Tolyatti ), "Breeze" (atpūtas centrs Samāras reģionā).

Negaidiet, ka Volgas atpūtas centros Jūs gaida kulinārijas gardumi. Vietējo restorānu un kafejnīcu virtuve ir diezgan vienkārša, bērnu ēdienkarte 90% gadījumu nav pilnībā pieejama. Un pati izklaide būs jāizgudro, visticamāk, patstāvīgi.

12 foto

Ar sanatorijām Krievijā viss ir vēl interesantāks. Ir daudzi no tiem, tie ir atšķirīgi, jūs varat atrast ļoti lētas un pieņemamas iespējas. Ja iepriekš nopērkat biļeti uz izvēlēto kūrortu (apmēram pusgadu, tas ir, ziemā), tad ietaupījums būs no 20 līdz 40%. Izvēloties, rūpīgi pārskatiet katras sanatorijas piedāvāto medicīnisko procedūru sarakstu un atlasiet vēlamās atpūtas vietas ar labumu, tas ir, ar atveseļošanos.

Šeit ir dažas iespējas, kuras var apsvērt, jo atsauksmes par tām ir diezgan pozitīvas: sanatorija "Assy" (Baškortostāns) - dzīves dārdzība no 2000 rubļiem dienā (ieskaitot ēdienus, procedūras un visu pārējo), sanatorija "Ust-Iletsk" (Orenburg platība) - dzīves dārdzība ar ēdienu un ārstēšanu uz vienu personu dienā - no 1200 rubļiem. Jāatzīmē arī Baltās atslēgas sanatorija Karēlijā, Petrozavodskas pilsētā, kur dzīvošanas izmaksas ar ēdienu un ārstēšanu sākas no 2200 rubļiem dienā.

9 foto

Nesen (varbūt krīzes dēļ, varbūt tāpēc, ka cilvēki šeit ir diezgan romantiski), kempingi sāk baudīt popularitāti. Internetā ir pat kempinga karte, uz šī resursa varat izvēlēties iespēju, kas ir vistuvāk paredzētajam ceļojuma galamērķim - jūrā, ezerā vai kalnos.

9 foto

Nakšņošana maksās 200-1000 rubļu vienai personai. Parasti tie piedāvā bezmaksas Wi-Fi, dušu, tualeti, apsargā automašīnu stāvlaukumā. Kempingu teritorijā ir ēdnīcas un nelielas kafejnīcas, kur varēsiet lētāk. Daži nometnes laukumi netiek iekļauti bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem. Dažiem ir iespēja īrēt telti.

Budžeta ģimenes ekskursiju izvēle

Tiem, kuri nevēlas plānot ceļojumu paši vai vienkārši nav tādas pieredzes un brīvā laika, ir lielisks risinājums problēmai - daudzu ceļojumu aģentūru piedāvātajām budžeta ģimenes ekskursijām. Piemēram, turiet Melnā jūra 7 dienas un 8 naktis diviem pieaugušajiem un vienam bērnam par 9500 rubļiem. Citā Anapa iekāpšanas namā līdzīgu ceļojumu var lūgt 12 000 rubļu. Atšķirība ir tāda, ka attālums līdz jūrai no dzīvesvietas pirmajā gadījumā ir apmēram kilometrs, bet otrā - 500 metri.

Izvēloties lētu ceļojumu, jāpatur prātā, ka šī cena neietver maltītes un izklaidi, un, pats galvenais, tas neietver lidojumus un pārskaitījumus uz atpūtas vietu.

Ekskursijas, kas ietver tikai brokastis Melnās jūras piekrastē, cenas jau ir dubultojušās un 2017. gadā sākas 22 000 rubļu. Un ekskursijas, kur "viss iekļauts" (izņemot lidojumu, protams), maksā vismaz 39 000 rubļu 7 dienas.

Ģimenes tūre nedēļā Melnajā jūrā, kur "viss iekļauts" un maksā par lidojumu no Maskavas, diviem pieaugušajiem un bērnam maksā no 109 000 rubļu.

Padomi

  • Ja ir nepieciešams ietaupīt atvaļinājumā, nepārmaksājiet par to, ko jūs varat darīt (gatavot, apmeklēt, redzēt, lasīt).
  • Īrējot dzīvokli privātajā sektorā kūrortpilsētā, izvairieties no nomas maksas no cilvēkiem, kas piedāvā īres pakalpojumus tieši stacijā. Rūpējieties par jumtu virs galvas un atrodiet dzīvokli vai māju internetā.
  • Pirms izdarāt galīgo izvēli, nelietojiet slinku un uzmanīgi izlasiet visus pārskatus internetā par izvēlēto atpūtas centru, sanatoriju vai kempingu. Turklāt mēģiniet sazināties ar negatīviem pārskatīšanas autoriem, lai uzdotu precizējošus jautājumus.Tas ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem brīvdienu laikā.
  • Cenšoties padarīt pārējo pēc iespējas ekonomiskāku, neaizmirstiet par komfortu, jo jūs dodaties ar bērniem, kuriem tas ir vajadzīgs. Uzziniet iepriekš, vai ir vairākas attīstītas infrastruktūras - veikali, aptiekas, slimnīca.

Top 12 labākās atpūtas vietas ar bērniem Krievijā atbilstoši kanāla “Vacationer” vērtējumam, ko var redzēt nākamajā video.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība