Brīvdienas ar bērniem Baltkrievijā

Saturs

Mazā valsts - Baltkrievijas Republika - uzņem mazus valstī krievu tūristus ar bērniem. Valsts mazo lielumu veiksmīgi kompensē skaista daba, jo Baltkrievija saņēma neoficiālu nosaukumu “Ezeru un upju valsts”.

Mūsu tuvāko kaimiņu tūristu klasteris tikai sāk attīstīties un sola būt iespaidīgs. Bet šodien Baltkrievijā jūs varat atpūsties ļoti labi. Kā to izdarīt, mēs centīsimies pastāstīt šajā rakstā.

Atpūtas iespējas Baltkrievijā

Baltkrievijas galvenā iezīme ir tās raksturs un ļoti draudzīgi vietējie iedzīvotāji. Tā izturas pret krieviem labi, vērtībām un cienīt tūristus. Viņi ir gatavi parādīt visus labākos nacionālos parkus un rezervātus, par kuriem viņi gadsimtiem ilgi ir veidojuši dziesmas un raksta dzejoļus, tēmēkļus, kas, starp citu, ir daudz.

Neskatoties uz jūras trūkumu, Baltkrievija ir gatava sniegt tūristiem plašākās atpūtas iespējas - visā valstī ir daudz sanatoriju, internātu un atpūtas centru.

Valodas barjera nav pieejama, republikas iedzīvotāji ļoti labi runā krievu valodā un to dara ne tikai ar tūristiem, bet arī viņu ikdienas dzīvē.

Ceļojums uz šo valsti var būt noderīgs tiem, kam patīk iepirkties brīvdienās. Iepirkšanās šeit ir ļoti populāra: jūs varat iegādāties augstas kvalitātes, bet lētas preces. Baltkrievijas trikotāža ir slavena visā pasaulē, Baltkrievijas rūpnīcās uzšūtas mēteļi un kažokādas mēteļi var konkurēt ar jebkuriem Eiropas zīmoliem. Pazīstami un paklāji no Baltkrievijas un tās kosmētika. Nav vērts runāt par garšīgiem un veselīgiem vietējo lauksaimnieku produktiem - to kvalitāte ir lieliska.

Brīvdienas šajā valstī ir iedalītas kategorijās budžetu. Bet tas ir neskaidrs jautājums, jo valstī ir viesnīcas, kur visaptveroša naktsmītne nedēļu maksās 90 000 rubļu, un ir sanatorijas ar lieliskām trīs ēdienreizēm dienā tikai 800–1000 rubļu dienā.

Jāatzīmē, ka baltkrievu izpratnē “visaptverošs” atšķiras no “viss iekļauts”, izprotot turkus vai ēģiptiešus.

Šajā republikā parasti tiek ieguldīti pārtikas produkti, sulas, tēja, kafija un augļu dzērieni, kā arī limonāde. Alkohols nav iekļauts kuponu cenā, kā arī daži papildu pakalpojumi viesnīcā - masāža, spa un dažos gadījumos baseina izmantošana.

Cenas Baltkrievijā ir iepriecinošas: vidējais rēķins restorānā 2017.gadā ir 740 Krievijas rubļi, kafejnīcā - 370 rubļi. Pārtikas veikali var pārsteigt krievi ar lētāku cūkgaļu, vistu, sieru (230 rubļi uz kilogramu augstas kvalitātes siera), piens un olas maksā apmēram pusi tikpat daudz kā Krievijā. Jūs varat īrēt dzīvokli mēnesī vidēji par 10-14 tūkstošiem rubļu, un komunālo pakalpojumu maksājums kopumā būs šoks - maksa ir aptuveni 940 rubļu mēnesī.

Ņemot vērā vidējās cenas, šeit ir iespējams atpūsties bez pirkuma kupona, iebraucot savā valstī, izīrējot naktsmītnes un organizējot savas izklaides ar saviem spēkiem. Tas nebūs dārgs.

Noteikumi par ieceļošanu valstī: nepieciešamie dokumenti

Ieeja Baltkrievijā krieviem bez vīzas.Tas nozīmē, ka ir pietiekami, lai parādītu savu visu krievu pasi uz robežas. Uzvalks un starptautiskā pase. Arī Baltkrievijas robežsargi nebūs spiesti aizpildīt migrācijas karti.

Bērniem līdz 14 gadu vecumam būs nepieciešams dzimšanas apliecība. Ja bērna un vecāku vārdi ir atšķirīgi, tad jums ir jāņem arī dokumenti, kas apliecina attiecības: laulības apliecība, laulības šķiršana, pases biroja apliecinājums par vārda maiņu, ja tas ir mainīts.

Pusaudžiem, kas vecāki par 14 gadiem, ir jābūt savai krievu pasei vai ārzemju pasei, lai dotos uz Baltkrieviju.

Ja bērns ceļo kopā tikai ar vienu no vecākiem, robežsargiem tiks lūgts iesniegt pilnvaru atstāt nepilngadīgo ārpus Krievijas Federācijas no otrā vecāka. To izdod notārs.

Medicīniskā politika, ko katram cilvēkam ir Krievijā, nav derīgs dokuments Baltkrievijā, bet nav nepieciešams atsevišķi ceļot medicīnisko apdrošināšanu - Baltkrievijā, medicīniskā palīdzība ārkārtas situācijā tiks sniegta krievi pilnīgi bez maksas.

Reģistrācija Baltkrievijā, krieviem nav nepieciešamas pirmās 30 dienas valstī. Ceļojot brīvdienās ar automašīnu pie robežas, jums būs nepieciešams iegādāties tā saukto „Zaļo karti” - tas ir sava veida CTP analogs. Šādas kartes izmaksas 2 nedēļas ir 800 rubļu.

Kā atpūsties ziemā?

Ziemā Baltkrievija ir īpaši laba. Neskatoties uz to, ka kontinentālais klimats padara ziemas mēnešus pavisam auksti, tieši šobrīd noteikti jāapmeklē republika. Šeit varat uzturēties viesu namā - brīvdienu mājā, kas darbojas visu gadu. Jūs varat īrēt dzīvokli lēti vai rezervēt viesnīcas numuru. Ziemas brīvdienas vasaras māju ciematos tūristu nometnēs ir ļoti populāri.

Galvenais jautājums, kas aizrauj tūristus, kuri apsver iespēju ceļot uz ziemeļiem uz Baltkrieviju: ko darīt ar aukstajiem bērniem? Un šeit ir daudz nodarbību.

Ziemas zveja

Jūs varat baudīt lielisku ziemas brīvdienas kopā ar pusaudzi, kas dzīvo vienā no mājām vai mājiņām, kas šajā laikā ir bagātīgas ap Berezina upi, Dņepru, Chigirinsky rezervuāra krastos, Svityaz ezeros un Bratislavas ezeru reģionā. Šīs vietas tiek uzskatītas par visnotaļām ziemā. Zvejas munīcijas un inventāra noma ir pieejama katrā rezervuārā, cenas ir diezgan saprātīgas.

Alpu slēpošana

Populārākie slēpošanas kūrorti valstī atrodas netālu no Minskas. Pusstunda no galvaspilsētas ir slēpošanas centrs "Silichy". Tur ir septiņas takas, kas gaida tūristus, liftus, nomas aprīkojumu un visus ar to saistītos pakalpojumus - restorānu, kafejnīcu, kotedžas ar kamīnu. No septiņiem sliežu ceļiem viens ir bērniem. Jaunajiem slēpotājiem arī jāšanas nodarbības. Ja esat noguris no slēpošanas, varat izbaudīt visu ģimeni pie slidotavas, kas ir pieejama arī centrā.

Alpu slēpošanas komplekss "Logoisk" atrodas četrdesmit minūšu attālumā no Minskas, un tās galvenā priekšrocība ir tā, ka nogāzes ir labi apgaismotas, lai jūs varētu pat braukt tumsā. Iesācēju trases, profesionāli instruktori strādā, neviens neiejaucas pieredzējušiem slēpotājiem, kuri brauc pa atsevišķām trasēm. Ir nomas aprīkojums, sniega dēļi, "siera kūkas".

Pašā Minskā atrodas snovbordistu centrs, ko sauc par “Saulaino ieleju”. Šeit jūs varat uzlabot savas iemaņas slidot uz kuģa vai iegūt pirmās nodarbības. Kūrortā ir slēpošanas cienītāji "Raubichi." Minskā ir pieci slēpošanas kūrorti un viens Gomelas reģionā.

Huskija izjādes

Minskas rajona Logoisk rajonā atrodas piknika-viesnīca "Ekspedīcija", kur varēsiet jautri pavadīt laiku un spēlēt kamaniņu ar īstu suņu ragu. Blue-eyed Huskies sniegs daudz pozitīvu emociju bērniem un pieaugušajiem, kā arī ar vējš.

Āra baseini

Aukstā laikā jūs varat uzņemt ūdens procedūras uz ielas! Viesnīca "Ekspedīcija" trīs ziemas mēnešos ieliek lielas koka mucas un karstu ūdeni. Tie, kas vēlas tos tvaicēt - vairāk nekā pietiekami. Populāras ir arī japāņu vannas. Ir vairāki no tiem visā valstī, tuvākā darbaspēka atrašana neatrodas.

Agriturismo

Ir daudz no tiem valstī. Mazās saimniecībās tūristiem radīti izcili apstākļi - nacionālā virtuve, kas dzīvo muižas mājās, svaigā gaisā, mežā, ezeros un daudz izklaides. Tātad, īpašumā "Farm Yedishki" jūs varat doties pastaigāties salsā mežā uz kamanām, kas vada trīs zirgus. Muiža "Verasy" un "Quiet Whirlpool" piedāvā izjādes ar sniega motocikliem, kā arī atpūtas kompleksu "Krasnogorka" un muižu "Antos" - izbraucot sniega mežā uz spēcīgiem četrriteņiem.

Ziemas ekskursijas

Ziemas ekskursijas Grodņā ir ļoti populāras. Tur jūs varat redzēt brīnišķīgus vēstures un arhitektūras pieminekļus, pusdienot restorānā, kas piedāvā nacionālos baltkrievu ēdienus. Brests aizvedīs visus un parādīs pārsteidzošas katedrāles un baznīcu. Turklāt jūs varat apmeklēt slaveno Bresta cietoksni. Gomel, Mogilyov un Vitebsk piedāvā pilsētas ekskursijas, kas noteikti ir jāatceras. Ir vērts apmeklēt ziemā Belovezhskaya Pushcha - rezervāts ir neticami skaists sniega dekorācijā. Turklāt šeit atrodas galvenā Baltkrievijas tēva Frosa rezidence, un bērns atcerēsies to, kā tā apmeklēs.

Wellness uzturēšanās

Republikas sanatorijas strādā ziemā, un kuponu cenas šobrīd tiek samazinātas līdz maksimālajam līmenim. Lielākajai daļai kūrortu ir savs medicīniskais profils, tāpēc jums vajadzētu izvēlēties, pamatojoties uz kādām veselības problēmām. Lielākā daļa sanatoriju pieņem bērnus, viņiem tiek izstrādātas arī atpūtas aktivitātes.

Labākās vietas vasarā

Vasarā tūristi ir gatavi uz ezeriem uzņemt daudzas lauku mājas un tūrisma bāzes. Šāds noslēpumains atpūta dabā ir ideāli piemērots ģimenei ar mazu bērnu, kam absolūti nav vajadzīgs tūristu pūlis, troksnis, burzma. Vecāks bērns būs priecīgs par zveju, laivošanu, zirgu izjādes mežā, izjādes ar četrriteņu velosipēdu. Svaigs dabīgais piens, krējums, siers, garšīgi nacionālie ēdieni noteikti gūs labumu bērna veselībai. To visu piedāvā tūrisma bāzes.

Vasaras tūrisma sezona republikā sākas agri - aprīļa beigās, un daudzi cilvēki maijā svin iet pastaigāties caur Baltkrievijas pilsētu tīras un labiekārtotas ielas vai uzņemt tīrāka ezera krastus.

Labākās tūristu bāzes un saimniecības vasaras ģimenēm ar bērniem:

 • „Priecīgs trusis” (Bresta reģions);
 • „Lāča stūrītis” (Vitebskas reģions);
 • “Terase” (Minskas reģions);
 • "Ezers" (Minskas reģions);
 • „Tauriņš” (Vitebskas reģions);
 • Berloga zāle (Minskas reģions);
 • “Lukomorye” (Vitebskas reģions).

Vasaras ekskursijas Baltkrievijas pilsētās var papildināt ar lielu ekskursiju pa Belovezhskaya Pushcha.

Nalibokskajas mežs ir vērts pievērst uzmanību - vēl viena republikas rezerve, kas pārsteigs un iepriecinās mūs ar gandrīz neskartu dabu. Cenas vasaras brīvdienām republikā pieaug, bet ne ļoti daudz, tāpēc vietu izvēle ir liela - no privātmāju un dzīvokļu nomas līdz mini viesnīcām un viesu namiem, kā arī lielām viesnīcām, viesnīcām, sanatorijām un pansijām.

Pilsētās var plānot vasaras jautrību, papildus peldēšanai upēs un ezeros. Sešās Baltkrievijas pilsētās ir ūdens atrakciju parki (Molodechno, Zhlobin, Pruzhany, Grodno, Kobrin un Ozerny ciems). Paši ūdens atrakciju parki ir mazi, lieli slaidi, tāpat kā Turcijā vai Ēģiptē, šeit jūs nesasniegsiet. Bet tie ir tīri, spilgti, daudzveidīgi un labi pārdomāti ģimenes brīvdienām.

Populāras bērnu nometnes

Nekas nav vieglāk nekā nosūtīt bērnu atpūtai vienā no bērnu nometnes Baltkrievija Ir daudzi no viņiem, tie ir dažādi, daudzi ir pazīstami tālu ārpus valsts robežām:

 • "Zubrenok". Šī nometne Minskas reģionā jau sen vairs nav starptautiska. Izmaiņas šeit ir rekreācijas raksturs, daudzas starptautiskas sacensības, forumi un sacensības notiek nometnes pamatnē. Bērni vecumā no 6 līdz 17 gadiem tiek uzņemti Zubrenokā.
 • Tikai angļu zeme. Tas ir valodas nometneatrodas prestižās sanatorijas "Baltkrievija" teritorijā. Šeit nāk dažādu valodu runātāji, un maiņas laikā bērni spēj uzlabot savas zināšanas angļu valodas jomā. Tiek pieņemti bērni no 9 gadu vecuma.
 • Dreamcamp. Šī ir slavenā lingvistiskā nometne Minskā. Šeit var ierasties 6 līdz 16 gadus veci puiši. Katra maiņa ir ne tikai lingvistiska, bet arī orientēta uz karjeru.
 • Smile house - Vēl viena labi pazīstama lingvistiskā nometne, kas papildus valodas apguvei piedāvā veselības aprūpes pakalpojumus. Tā atrodas ekoloģiski tīrā Minskas rajonā, netālu no Drozdy ezera.
 • Veselības nometne viņiem. Gastello. Šī nometne atrodas Minskas rajonā Zaslavļa pilsētā. Skaistā daba un dažādas tematiskās pārmaiņas vasaras periodā būs interesantas visu vecumu krievu bērniem.

Daudzas bērnu nometnes atrodas Brestas reģionā, Vitebskas reģionā.

Viņi ir saglabājuši padomju pionieru nometņu labākās tradīcijas, tas iedvesmo vecāku uzticību un intrigē bērnus. Kuponi Baltkrievijas nometnēm ir jāiegādājas iepriekš (nākamā vasaras sākumā). Biļeti var iegādāties izvēlētās bērnu nometnes mājas lapā.

Terapeitiskās un atpūtas atpūtas iespējas: moteļi un kūrorti

Baltkrievijas kūrorti un sanatorijas ir vērstas uz dažādu slimību ārstēšanu. Ne visi ir gatavi pieņemt ģimeni ar mazu bērnu, bet vairumā gadījumu tiek nodrošināta ģimenes brīvdienas. Šeit ir labākās terapijas iespējas:

 • Sanatorija "Borovoye" (Vitebskas reģions). Atpūtas vieta atrodas priežu mežā. 2016. gadā sanatorija tika pilnībā rekonstruēta, un tā saņēma visaugstāko vērtējumu no speciālas ekspertu komisijas. Tas aizņem ģimenes ar bērniem no 3 gadiem. Dzīves dārdzība vasarā ir aptuveni 3000 rubļu un ziemā - no 2000 rubļiem dienā. Bērniem ir baseins un rotaļu laukums ar slaidiem. No kūrorta viesiem tiek piedāvātas dažādas ekskursijas, katru dienu tiek piedāvāta izklaides programma. Medicīniskā virzība - gremošanas sistēmas, asinsrites, kaulu skeleta un muskuļu sistēmas slimību ārstēšana.
 • Sanatorija "Priozerny" (Minskas reģions). Ir labas rehabilitācijas programmas nervu slimībām, muskuļu un skeleta sistēmas slimībām. Sanatorija atrodas nacionālā dabas parka teritorijā. Bērni tiek uzņemti līdz piecu gadu vecumam, bet ārstēšana ir iespējama tikai no 15 gadu vecuma. Visiem viesiem ir peldbaseins ar minerālūdeni, pludmalē vietējā Naroch ezera krastā ir tualetes un dušas. Bērniem brīvā dabā ir rotaļu istaba un rotaļu laukums.
 • Sanatorija "Sosny" (Mogiļevas reģions). Šajā sanatorijā elpceļu slimības ir labi ārstētas. Pati atpūtas vieta atrodas mežā 350 metru attālumā no Dņepras. Bērni tiek uzņemti no 3 gadu vecuma, un viņiem šajā vecumā jau ir paredzētas un veiktas medicīniskās procedūras. Galvenajā ēkā ir liels iekštelpu baseins, sauna. Bērni var spēlēt īpašā telpā vai uz ielas platformas ar slaidiem un šūpoles. Dzīves dārdzība vasarā ir aptuveni 1800 rubļu vienai personai, ziemā - aptuveni 1500 rubļu.
 • Sanatorija "Ruzhansky" (Bresta reģions). Tā ir viena no nedaudzajām sanatorijām valstī, kur bērni tiek ņemti no dzimšanas, tas ir, jūs varat doties šeit kopā ar bērnu, nevis nožēlot. Kūrortā ir neliels iekštelpu ūdens parks ar bērnu slaidiem un atrakcijām. Tas ir labi apstrādātas gremošanas sistēmas un vielmaiņas slimības. Pediatrijā ir atsevišķa labsajūtas programma, un mammai būs iespēja speciālistu uzraudzībā ātri zaudēt svaru un likt sevi pēc dzimšanas.
 • Sanatorija "Zelta smiltis" (Gomeļa reģions). Šeit jūs varat saņemt elpošanas un nervu sistēmas slimību ārstēšanu. Ginekoloģijas jomā ir pieejami lieliski vietējo ārstu sasniegumi. Bērni tiek pieņemti un ārstēti no 2 gadiem. Dzīves dārdzība, ņemot vērā piecas maltītes dienā, ir aptuveni 2000 rubļu dienā no katra viesa.
 • Sanatorija "Saulains" (Bresta reģions). Tas ir labi ārstēti nervu traucējumi un elpošanas ceļu slimības. Bērni tiek pieņemti no 3 gadiem. Kūrortā ir minerālūdens baseins ar atsevišķām bērnu joslām. Tuvumā ieplūst Mukhovets upe, kurā sanatorijā ir sava pludmale ar sauļošanās krēsliem. Bērniem kūrorts piedāvā aprūpētāja pakalpojumus, lielu rotaļu istabu ar daudzām rotaļlietām un rotaļu laukumu. Moms šeit var izmēģināt unikālu kosmetoloģijas metodi vīna iesaiņošanas un pacelšanas procedūrai. Dzīves dārdzība vidēji ir aptuveni 1900-2000 rubļu uz vienu personu dienā.
 • Sanatorija "Pērle" (Grodņas apgabals). Šo sanatoriju uzskata par lielisku iespēju kopīgai atpūtai ar bērniem. Medicīniskā bāze ir liela, to slimību saraksts, par kurām tiek sniegta palīdzība, ir ļoti liela. Bērni tiek uzņemti no 3 gadiem, jo ​​viņiem ir personīgas uzlabošanas programmas. Sanatorijas teritorijā atrodas baseins ar artēzisku minerālūdeni, ūdenskrātuvēm, saunām un vannām. Bērniem ir pieejama spēļu istaba un rotaļu laukums. No sanatorijas ir iespēja doties uz jebkuru ekskursiju, pietiek norādīt administratora vēlmi. Dzīves dārdzība vidēji dienā ir aptuveni 2000 rubļu.

Tēmēkļi un ekskursijas

Baltkrievijā klusas āra atpūtas cienītāji saņems visu, ko viņi sapņoja. Bet, ja vēlaties izklaidēties, skatiet valsti, tad viesiem noteikti tiks piedāvātas daudzas ekskursiju programmas. Fiziski nav iespējams iet visur, tāpēc tūristiem uzskata, ka priekšroka dodama dažiem interesantākajiem, norādījumiem. Daži ir paredzēti dažām stundām, citi - nedēļas nogalē un citi - dažas dienas.

Dabas ekskursijas

 • Augusta mežs un Augusta kanāls. Šo vietu unikālā ainava un pārsteidzoša hidrauliskā struktūra, līdzīga Lielbritānijas kanālam, viesiem pavērs pavisam citu Baltkrieviju. Puškā ir daudz augu, kas ir uzskaitīti Sarkanajā grāmatā, un ir arī daudzi dzīvnieki un putni, kas ir īpaši aizsargāti dabas aizsardzībā. Tūristu parkā, kas atrodas šeit, varat braukt ar laivu, doties laivu braucienā pa kanālu, pa kuru atrodas otrā pasaules kara laikā saglabātie pīlāri un Grodņas cietokšņa forti.
 • Belovezhskaya Pushcha. Tas ir republikas galvenais nacionālais parks. Tas nebūs tikai pastaiga skaistā vietā. Pa ceļam muzejs noteikti tiksies, kur ir lapsas, mežacūkas un ikri, kā arī putnu, Puškas simboli. Jūs varat iznomāt velosipēdu un braukt pa rezervāta takām vai visu ģimeni, lai veiktu zirgu izjādes.
 • Zilie ezeri. Tas ir viss ceļojums no daudziem valsts ezeriem. Tas prasīs apmēram divas dienas. Nakšņošana tiek nodrošināta. Viesiem tiks parādīti skaistākie republikas rezervuāri, tiks stāstīts viņu stāsts. Katrā jūs varat apstāties, peldēties, ja laika apstākļi to atļauj, makšķerēt, braukt ar laivu. Divu dienu laikā jūs redzēsiet unikālus UNESCO ezerus Bolduk, Imsharitsa, Mieži un Nāves ezers, kas ietvertas baltkrievu tautas pasakas un leģendas.

Tēmēkļi

 • Nesvizas pils un parka ansamblis. Šeit noteikti jāapmeklē Nesvizskas pils, pils parks, 16. gadsimta rātsnams un unikālā Kunga baznīca.
 • Khatyn. Piemiņas komplekss, kas uzbūvēts Khatyn ciemata vietā, kura iedzīvotāji no maziem līdz lieliem 1943. gadā, vācieši nodedzināja dzīvi. Pa ceļam jūs varat apstāties un redzēt godības pilni.
 • Bresta cietoksnis. Mazais cietoksnis, kas bija pirmais, kurš satikās ar Lielo Tēvijas karu, tagad ir kļuvis par lielu muzeju, kura nozīmi ir grūti pārvērtēt. Ceļojuma laikā, kas ilgst visu dienu, viesiem tiek rādīti ne tikai cietokšņa šķeltie un lobītie paliekas, bet arī vairāki piemiņas muzeji, kas tagad atrodas tās teritorijā.
 • Žiroviča klosteris. Šis ir lielākais Baltkrievijas arhitektūras ansamblis 17. gadsimtā. Jūs varat ne tikai apmeklēt pašu klosteri, bet arī apmeklēt tuvumā esošo fontu. Ka tā ir svētceļojumu vieta, jo tā tiek uzskatīta par dziedinošu un brīnumainu.

Izklaide

 • Gorkas parks Minskā - lielākais atrakciju parks.
 • Minskas Planetārijs.
 • Baltkrievijas valsts cirks (Minska).
 • Minska zooloģiskais dārzs.
 • Ūdens atrakciju parks "Lebyazhiy" (Minska).
 • Minskas delfīnārijs,.
 • Gomel Palace un Park Ensemble.
 • Bresta reģionālā filharmonija.
 • Gomela Valsts Leļļu teātris.
 • Boulinga klubs "Spartak" (Gomeļa).
 • Piedzīvojumu parks "Highmountain" (Perhurovo).
 • Unikālais dinozauru parks "DinoPark" (Minska).
7 foto

Atsauksmes

Šis tūristu galamērķis ir guvis stabilu 4,5 punktu punktu no 5.0 atbilstoši interneta lietotāju rezultātiem. Krievi, kas pavadīja brīvdienas Baltkrievijā, entuziasmīgi izteica bažas par tīrību pilsētās, lieliskos ceļos, veikalos un labiekārtotajās ēku fasādēs.

Īpaši ņemiet vērā apkalpošanu viesnīcās un pansijās - tas ir augstā līmenī un noteikti ir vērts naudu, ko maksā atpūtnieki. Pieredzējuši tūristi, kuri vairākkārt apmeklējuši republiku ar bērniem, apgalvo, ka viņiem noteikti ir jāapmeklē visi seši Baltkrievijas reģioni, jo katram ir savs unikāls aromāts.

Kā trūkumi, kuru dēļ valsts zaudēja pusi no tāmēm, tūristi atzīmē neērtības, kas saistītas ar vietējās valūtas konvertēšanu uz Krievijas rubļiem, kā arī nepieciešamību mainīt naudu, jo krievi nepiekrīt. Mainītāji, starp citu, nav katrā kārtā, un dažreiz tas rada nopietnas neērtības. Lielās vietās darbojas kabatzagļi, bet tie darbojas „saskaņā ar sirdsapziņu” - viņi paņem naudu un izdod dokumentus policijai.

Dažiem trūkums ir tas, ka Baltkrievijas dzīve ir ļoti līdzīga PSRS, bet daudzi saka, ka to var viegli attiecināt uz nopelniem.

Turpmāk jūs uzzināsiet vairāk par brīvdienām ar bērniem Baltkrievijā.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība