Brīvdienas ārzemēs ar bērniem: kur doties?

Saturs

Atpūta, vēlams darīt tik daudzveidīgu un bagātāku. Tagad šī jautājuma risinājums visbiežāk ir ceļošana un ceļošana uz ārzemēm. Tas ir tikai tas, ko darīt, ja vēlaties doties atpūsties, un mazais bērns darbojas tuvumā? Tūlīt rodas jautājums, kur atpūsties ar bērnu un vai ir iespējams ceļot kopā ar bērnu.

Iespējams! Atpūta ar bērnu ārzemēs var radīt daudz iespaidu un baudu! Galvenais ir izlemt, ko jūs patiešām vēlaties: kur doties un ko redzēt.

Jums jāizvēlas ceļojuma ceļš vai vieta, pamatojoties uz bērna vecumu, viņa interesēm un rakstura iezīmēm (neatlaidība, darbība, paklausība utt.).

Apsveriet bērna vecumu un izvēlieties atpūtas veidu

Katrā vecumā bērni uztver un mācās pasauli savādāk, katru gadu mainās un strauji attīstās. Izvēloties vietu, laiku un ceļojumu uz ārzemēm, ir ļoti svarīgi ņemt vērā ar vecumu saistītās funkcijas.

Pludmales brīvdienas

Bērniem līdz 2 gadu vecumam labāk izvēlēties tikai šādu brīvdienu. Šajā vecumā bērnam ir svarīgi, lai māte būtu tuvu. Šim bērna bērnības segmentam ir maza nozīme ceļojumā uz ārzemēm. Bet ne tik biedējoši, kā šķiet.

Vecuma priekšrocība ir kvalitatīvas uztura vieglums. - Bērnu var barot ar krūti, ar augļiem, kas iegādāti tieši ārzemēs. Tas ļauj kontrolēt bērna uzturu un būt pārliecinātam par veselīgu uzturu, kas aizsargā bērnu no visām slimībām.

Jāatceras par ceļojuma galveno mērķi - veselības veicināšanu. Līdz ar to atpūtā ar 4-12 mēnešu bērnu, priekšroka jādod tām vietām, kur ir daudz saules (bet mērena), svaigs gaiss, caurspīdīgs caurspīdīgs ūdens, maigs klimats un mierīga atmosfēra. Pirmkārt, tās ir vietas ar pludmales brīvdienu iespēju.

Bērns, kas jaunāks par 2 gadiem, šajā bērnības periodā, kad viņš sāk aktīvi izpētīt apkārtējo realitāti, ir ieinteresēts viss: viņam ir jārakstās, jūtams, jūtas pats. Tas palīdzēs organizēt atpūtas vietas, kur bērns var droši atrasties ūdenī, uz smiltīm (šajā gadījumā pludmales tīrība ir svarīga). Bērns varēs redzēt un sajust pasaules daudzveidību, lai varētu to pieskarties.

Ekskursijas un aktivitātes

Apmēram 4 gadus vecs ir viens no brīnišķīgākajiem bērnu attīstības vecumiem! No šī laikmeta bērns kļūst aktīvāks, cenšas sazināties, mijiedarboties ar ārpasauli un cilvēkiem, spēlēt, izdomāt.

Izvēloties atpūtas vietu ārzemēs ar 3-4 gadus vecu bērnu, ir svarīgi ņemt vērā bērnu ķermeņa īpatnības, izvēlēties tādas viesnīcas, kurās tiks iekļautas daudzas bērnu spēles un izklaides programmas.

5-6 gadu vecumā bērns dedzina ar lielu vēlmi uzzināt visu. Nepietiek ar to, ka viņš pieskaras, jūtas un redz. Viņš vēlas zināt. Tāpēc šajā vecumā vissvarīgākais un vadošais kritērijs ceļojuma galamērķu izvēlē būs visu veidu valstis, pilsētas, kurās bērns var ienirt kognitīvajā procesā, aplūkot pasauli no otras puses, apgūt tās pamatlikumus un vienkāršos likumus, vēsturi.Palīdzības sniedzēji šeit būs muzeji ar interaktīvām programmām, bērnu animatoriem, īpaši aprīkotiem spēļu laukumiem, universitātēm, zinātnes centriem utt.

Šajā laikā varat apmeklēt slaveno Disnejlendu. Vienkārši jautājiet savam bērnam, ko viņš interesē un ko viņš vēlētos. Atpūta vecāka vecuma bērniem būs neaizmirstams laiks!

Sporta orientācija

Vecākiem bērniem izvēle var būt pilnīgi jebkura valsts, reģions, pilsēta. Tas viss ir atkarīgs no bērna interesēm, vecākiem un atpūtas ārzemēs. Lielākā daļa šī vecuma bērnu ir ieinteresēti aktīvā atpūtā: slēpošana, snovbords. Tāpēc jums ir jāietver slēpošanas kūrorti Alpos vai Skandināvijā, kā arī visas šādas aktīvas bērna draudzības aktivitātes.

Kurās valstīs un kādā laika posmā aklimatizācija notiek vieglāk?

Kā zināms, visi braucieni, kas saistīti ar klimatisko zonu maiņu, var izraisīt ne tikai pieauguša, bet arī bērna sliktu veselību. Aklimatizācija - Tas ir cilvēka ķermeņa pielāgošanās jaunajiem klimatiskajiem apstākļiem, un tas notiek dažādos veidos.

Daudzi vecāki šajā laikā mēdz vispirms domāt, ka bērns ir tikai slims, un sāk viņu ārstēt par aukstu, bet tas ir neefektīvs. Kā izdzīvot aklimatizāciju un ko jūs iepriekš domājat, pirms dodaties uz valsti ar atšķirīgu klimatu?

Bieži simptomi, kas liecina par organisma pielāgošanos jauniem apstākļiem, ir:

 • slikta dūša un vemšana;
 • bezmiegs;
 • vājums, nogurums;
 • apātija, slikts garastāvoklis;
 • samazināta imunitāte;
 • kaprīze, asums.

Šis periods var ilgt 7-10 dienas. Ilgums ir atkarīgs no attāluma, kādā bērns ir aizgājis no parastajiem apstākļiem.

Ir vērts atzīmēt, ka bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem, ir grūtāk izturēt klimata pārmaiņas, tāpēc ar šādu bērnu ir labāk izvēlēties klimatu pēc iespējas tuvāk jums. Piemēram, vasarā - Bulgārijā vai Bulgārijā Horvātija.

Sakarā ar to, ka bērnu aklimatizācija parasti ilgst līdz pat 10 dienām, lielisks risinājums būtu atstāt vismaz vienu mēnesi. Šajā laikā ķermenis varēs droši pielāgoties jaunajām klimatiskajām un pagaidu apstākļiem jaunajā vietā, kas bērnam un vecākiem dos iespēju atpūsties ar prieku, netērējot laiku, atjaunojot ķermeni pēc pēkšņas vides apstākļu maiņas.

Dodieties uz karstām valstīm (Kipra, Grieķija, Tunisija, Turcijā vai Ēģiptē jūlijā-augustā nav ieteicams. Labāk ir doties uz šādām valstīm maijā-jūnijā vai rudenī, kad tur nav pārāk karsts.

Pacientiem ar elpošanas ceļu slimībām labāk izvēlēties valstis ar mazāku mitrumu. - atbilst Kipram vai Kanāriju salām. Tātad kiddies labāk neiet Taizeme, jo ir ļoti augsts mitrums, īpaši vasarā.

Populārākie galamērķi

Bērniem 4-12 mēnešus

Eiropā

 • Baltijas valstis (Latvija, Lietuva, Igaunija). Valstīs ir plaša izvēle: Talin (Igaunija), Jūrmala (Latvija), Palanga (atpūtas un atpūtas centrs Lietuvā). Labākais atpūtas laiks ir jūlijs-augusts. Šajā laikā ūdens ir silts un piemērots peldēšanai.
 • Itālija (Krēta, Sicīlija). Labākais laiks atpūtai Itālijā ir vasaras un septembra pirmā puse.

Āzija

 • Taizeme (Phuket). Vieta ar dažādiem atpūtas veidiem un aktivitātēm katrai gaumei! Galvenais ir atrast sev piemērotāko vietu. Ceļojums uz Phuket ir labāks no novembra līdz februārim, kad lietus sezona ir beigusies, un gaisa temperatūra paliek +22 +33 grādi pēc Celsija.
 • Ķīna (Hainan). Šeit varat atpūsties jebkurā gadalaikā. Visizdevīgākais laiks ir periods no marta līdz novembrim.
 • Maldīvija. Labākais atpūtas laiks ir novembra beigās līdz aprīļa vidum. Gaisa un ūdens temperatūra šajā laikā ir + 28 + 30 grādi.

Maiami

Tūristu atpūtas laiks šeit ilgst visu gadu. Taču ir jāņem vērā viesuļvētru un vētru maksimālā varbūtība no jūlija līdz augustam.

Bērniem 1-2 gadi

Āzija + Eiropa + Amerika

 • Turcija (Belek, Kemer, Side). Labākais atpūtas laiks ir vasaras sākums un beigas, septembris;
 • Baltijas valstis, Itālija, Phuket, Hainan, Maldīvija, Maiami;
 • Maiami

Ieteicamo vietu saraksts nemainās, bet spēle ar bērnu kļūst daudz plašāka un daudzveidīgāka!

Bērniem 3-4 gadi

Eiropā

Atpūta Eiropas valstīs ir vēlams organizēt periodā pavasarī-vasarā-rudenī, kad gaisa temperatūra ir visizdevīgākā kājām. Ziemā ir vērts izvēlēties valstis, kas atrodas tālu no jūras: Zviedrija, Čehija (šajās valstīs klimats ļauj ērti staigāt ziemā).

 • Spānija (Barselona). Port Aventura, Gaudi parks.
 • Dānija (Kopenhāgena). Pati pilsēta ir pasaka bērniem, tas nav nekas tāds, ka Andersona dzimtene ir Mazā nāriņa piemineklis, galvenais Lego veikals, daudz aprīkotu rotaļu laukumu un daudz kas cits.
 • Itālija (Roma). Interaktīvais Leonardo da Vinci automobiļu muzejs, senās drupas, informatīvas 3-D skates bērniem, atrakciju parks Rainbow Magic Land.
 • Francija (Parīze). Populārs Parīzes Disnejlenda - atsevišķa valsts bērniem, burvju muzejs, zooloģiskais dārzs, Aqua bulvāris, muzejs zālē, saimniecība Georges Ville.

Āzija

 • Phuket, Hainan;
 • Ķīna un Dienvidkoreja. Atrakciju un atpūtas parki ir populāri, Disnejlenda Šanhajā un Seulā.

Meksika

Ekskursijas "Viss iekļauts" - lieliska izvēle vecākiem, kuri vēlas doties atpūsties Meksikā un vienlaikus iepriecināt savu bērnu. Apdullināšanas izklaides programmas, atrakciju parki, spēles un šovs neatstās vienaldzīgu nevienu bērnu.

Bērniem 5-6 gadiem

Eiropā

 • Spānija (Barselona), Dānija (Kopenhāgena), Itālija (Roma), Francija (Parīze);
 • Zviedrija Abbas muzejs, kas piepildīts ar interaktīvām vietām (dejas, dziesmas, klavieres uc), Astrett Lingren muzejs (grāmatas „Bērns un Carlsons” autors);
 • Anglija (Londona). Braucot ar Doubledener, Britu burvju muzeju, Dabas vēstures muzeju, Harija Potera muzeju, lielāko Londonas acu ratu;
 • Nīderlande (Amsterdama). Ģimenes velosipēdu braucieni, Nemo Zinātnes muzejs, Amsterdamas mežs;
 • Austrija (Vīne), Vācija (Berlīne), Čehija (Prāga).

Āzija

 • Bali. Zooloģiskie dārzi, sērfošana ar bērniem, peldēšana okeānā ar delfīniem neatstās vienaldzīgu nevienu bērnu;
 • Ķīna;
 • Dienvidkoreja (Seula);
 • Hainan.

Amerikā

 • Maiami, Meksika, Ņujorka, Manhetene uc

Sezonas tabula pa valstīm pludmales brīvdienās

Nākamā tabula palīdzēs jums un jūsu bērnam veidot ērtu vidi foto veidā, kurā ir redzami visizdevīgākie mēneši dažādu valstu apmeklēšanai.

Austrālija un Okeānija, Āzija

Āfrika, Tuvie Austrumi

Eiropā

Ziemeļamerika, Centrālā un Dienvidamerika

Padomi

Visās ārzemēs brīvdienās jāņem vērā:

 1. Saules aizsarglīdzekļu obligāta izmantošana, jo īpaši valstīs ar augstu saules enerģiju. Jums ir nepieciešams veikt pirmās palīdzības komplektu, tas nav pieejams daudzās ārvalstu viesnīcās.
 2. Pakalpojumu pieejamība viesnīcās, brīvdienu mājās, kas nodrošina iespēju savā teritorijā organizēt aktīvu atpūtu bērniem (ģimenes tipa viesnīcas).
 3. Spēja gatavot sevi (mājokļus ar virtuvi un lielveikali tuvumā) vai kafejnīcas, kas nodrošina ēdienu bērniem (izvēlieties vietas, kur ir daudz cilvēku, pasūtīt populārus ēdienus).

Bērns ir ieinteresēts, kur viņi spēlē. Bērniem patīk atpūsties, ko iedvesmojuši viņu vecāku intereses, nevis nepieciešamība pēc atpūtas. Izveidojiet sev lielisku noskaņojumu!

Ieteikumi Dr Komarovsky jūs varat redzēt nākamajā video.

Pārskats par labākajām vietām, kur palikt kopā ar bērniem, ir redzams nākamajā videoklipā.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība