Kur un kādā Turcijas viesnīcā izvēlēties brīvdienas ar bērniem?

Saturs

Par milzīgu skaitu mūsu tautiešu, Turcija ir saistīta ar brīnišķīgu pludmales brīvdienu laikā. Un, lai gan šī valsts ir daudz daudzveidīgāka, ir vērts doties šeit, lai gulēt uz pludmali - salīdzinoši zemās cenās un relatīvi nelielā attālumā no mūsu valsts, Turcijas tūrisma sfēra piedāvā lielisku servisu ārvalstu viesiem.

Ja ceļojums atsevišķi vai kopā praktiski neparedz nekādas īpašas prasības viesnīcai, tad ģimenes, kas dodas brīvdienās ar bērniem, vēlas redzēt bērniem nepieciešamos apstākļus, lai brīvdienas viņiem būtu neaizmirstamas. Viesmīlīgie turki ir gatavi šeit palīdzēt - jums ir nepieciešams tikai izvēlēties pareizo viesnīcu.

Mēs ņemam vērā mājokļa atrašanās vietu

Turcija ir diezgan liela valsts, tās piekraste ir ļoti izstiepta, un tāpēc ir diezgan maz kūrortu. Valsts tiek mazgāta ar četrām jūrām - pazīstamu melno, marmora, Egejas jūras un Vidusjūras reģionu. Tajā pašā laikā ir neloģiski doties uz Turciju Melnās jūras labā - mums tas ir, un klimats no Krasnodaras teritorijas daudz neatšķirsies, nemaz nerunājot par to, ka šī zona netiek uzskatīta par tūristu, tāpēc ir zemas cenas, bet arī cenas tas pats.

Marmora jūras piekraste nav piemērota arī „pludmales” tūristiem - tā ir salīdzinoši neliela, un milzīgs skaits kuģu to nepārtraukti šķērso, kas neveicina ūdens teritorijas tīrību.

Melnā jūra
Marmora jūra

Vidusjūras un Egejas jūras piekrastes paliek, bet šeit abām ir savas nianses.

Piemēram, sezonas sākumā un beigās - maija beigās un oktobra sākumā - labāk doties uz Vidusjūras kūrortiem, jo ​​klimats šeit ir siltāks un mitrāks, tāpēc pat tādā laikā jūra būs silta.

Vidusjūras piekraste
Egejas jūra

Jūlijā un augustā ne vienmēr ir nepieciešams doties kopā ar bērniem, jo ​​karstums Turcijas dienvidos šajos mēnešos var būt neticami, bet, ja jūs nolemjat doties, noteikti izvēlies kūrortus pie Egejas jūras - klimats ir vēsāks un sausāks, tāpēc vasarā apstākļi ir labāk piemēroti normālu atpūtu.

Vidusjūras kūrorti

Turcijā ir daudz kūrortu, bet mūsu tautieši vislabāk pazīstami astoņi no tiem. Varbūt ir vērts sākt no Vidusjūras kūrortiem - tie ir mazliet labāk pazīstami.

Antālija

Šo pilsētu var droši saukt par tūrisma centru ne tikai Turcijas Vidusjūras piekrastes mērogā, bet arī visā valstī. Šeit ir viegli ierasties arī ar bērniem, jo ​​liela starptautiskā lidosta, kas pieņem lidojumus, ieskaitot tos, kas nāk no padomju valstīm, atrodas tieši šīs astoņu tūkstošu tūkstošu pilsētu nomalē.

Daudzas pludmales šeit ir izgatavotas no smiltīm, kas ir ideāli piemērotas bērniem, bet ir arī platforma platforma. Pilsētā un tās apkārtnē ir daudz tūristu apskates vietu un izklaides apmeklētājiem.

Side

Šī mazpilsēta ir paradīze cilvēkiem, kuri vēlas atpūsties jūrā vecajā pavadībā un prom no lielākajiem tūrisma centriem.

Pilsētas iedzīvotāji ir ļoti mazi (aptuveni 11 tūkstoši), tāpēc šeit ir daudz mierīgāka, tomēr viesnīcas piedāvās bērniem visu nepieciešamo izklaidi.

Smilšainas pludmales patiešām patiks bērniem, bet 60 km attālumā no lidostas, kas mazāko gadījumā var būt problēma.

Beleks

Šī pilsēta ir pat mazāka par Side (līdz 7000 iedzīvotāju), kas neliedz tai kļūt par vienu no slavenākajiem kūrortiem visā reģionā. Fakts ir tāds, ka tūrisma attīstība Belekā sākās mazliet vēlāk nekā kaimiņpilsētās, jo izrādījās, ka masu tūrisma niša bija aizņemta, vietējie iedzīvotāji koncentrējās uz tūrisma attīstīšanu bagātajiem. Pieaugušajiem vajadzētu apmeklēt šo pilsētu kā vienu no lielākajiem golfa centriem pasaulē.

Lai gan Belekā nav vēsturisku vietu, tā ir ērti izvietota, lai dotos ekskursijās uz kaimiņu pilsētām. Kūrorta īpatnība ir daudzu priežu un eikaliptu mežu klātbūtne, lai vietējais gaiss būtu ļoti labs veselībai.

Antaljas lidosta ir salīdzinoši tuvu no šejienes - apmēram 30 km attālumā, un smilšainās pludmales tiek uzskatītas par vienu no labākajām, taču jums būs jāmaksā daudz par atpūtu ar bērniem - kūrorta statuss ir saistošs.

Kemers

Šis kūrorts ir vienīgais Turcijas Vidusjūras krastā, kura pludmales nav izgatavotas no smiltīm, bet galvenokārt no oļiem, tāpēc jums vajadzētu doties šeit kopā ar bērniem ar acīm - jūs nedarbojas daudz šajā pludmalē.

Ar salīdzinoši nelielu attālumu no Antālijas (40 km), pilsēta ir pārsteigta par apkārtējās dabas mežonīgumu - to ieskauj kalni no visām pusēm, un pagājušā gadsimta 60-tajos gados bija iespējams nokļūt tikai pa jūru.

Šodien 20 000. Kemer tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem Turcijas kūrortiem, kurā ir kristāldzidrais ūdens un burvīgs akmeņu skaistums, kā arī seno pieminekļu pārpilnība.

Alanja

Alanja tiek uzskatīta par visattālāko Vidusjūras piekrastes kūrortu: tā atrodas 120 km attālumā no Antālijas lidostas, tāpēc jums ir jārūpējas par pārvietošanu iepriekš, citādi garais ceļš riepās bērnus.

Tajā pašā laikā attālums arī ietekmē cenas - šeit tās ir salīdzinoši zemas. Rezultātā pilsētā, kurā pastāvīgi dzīvo 95 tūkstoši cilvēku, viesnīcās ir aptuveni 160 tūkstoši cilvēku.

Tūristu masveida plūsmām ne tikai pēc padomju, bet arī no Eiropas valstīm ir pozitīva ietekme uz vietējās infrastruktūras attīstības līmeni, kas ir otrā vieta tikai Antālijas iespējām.

Egejas jūras kūrorti

Egejas jūras piekraste Turcijai ir atšķirīga ar to, ka tās pludmales ir gandrīz pilnīgi oļi. Tas nozīmē, ka mazākais šeit var sagaidīt vilšanos, jo jūras krastā esošās pilis nevar tikt uzbūvēti, bet mazāk karstais klimats sniedz pilsētām priekšrocības.

Marmaris

Marmaris ir piemērots tiem tūristiem, kuri vēlas redzēt "Eiropas" Turciju. Šeit Egejas jūras Grieķijas salas ir sasniedzamas, jo pilsēta vispār nav Āzija.

Trīsdesmit tūkstoši pilsēta sezonā aizņem līdz 400 tūkstošiem tūristu, bet tikai lielākā daļa no viņiem ir bez bērniem, jo ​​tā ir īsts naktsdzīves centrs ar daudziem bāriem un naktsklubiem. Tomēr skaista daba, iespēja peldēties uzreiz Egejas jūrā un Vidusjūrā, kā arī interesantas ekskursijas uz Grieķijas salu Rhodes palīdz nodrošināt, ka šeit tiek piedāvātas arī atpūtas iespējas ar bērniem.

Taisnība, daudzi pieredzējuši tūristi iesaka palikt kopā ar bērniem ne Marmarī, bet apkārtnē - tik daudz klusāk. Jums vajadzētu ierasties Dalamanas lidostā, bet jums būs jādodas apmēram simts kilometru attālumā no tās.

Bodruma

Viens no ziemeļu un līdz ar to arī mierīgākajiem turku kūrortiem. Pilsēta ir pazīstama ar saviem senajiem priekšmetiem gandrīz vairāk nekā tās pludmales, lai gan jūs varat ierasties pie jūras.

Būtu vēlams izvēlēties Bodrum, ja vasaras karstākajā daļā ir plānota atvaļinājums - tas noteikti būs vēsāks šeit (vidējā jūnija-jūlija temperatūra ir 27-28 grādi), jūnija sākumā un septembra beigās jums jādomā uzmanīgi pirms došanās šeit ar bērniem bet maijs, kūrorts visā Turcijā, būs pārāk auksts.

Fethiye

Fethiye ir ļoti neparasts "angļu" kūrorts, jo 70 000 vietējo iedzīvotāju, kas ir vismaz desmitā daļa, briti pastāvīgi dzīvo šeit, un patiešām šī vieta ir ļoti populāra starp britu ļaudīm - to ik gadu apmeklē tikai 600 tūkstoši cilvēku tikai no šīs valsts.

Lai novērtētu vietējās dabas skaistumu un neparastu turku un angļu kultūru kombināciju, jums būs jāpārvar 60 km no Dalamanas lidostas, taču šī atvaļinājums noteikti būs jāatceras.

Viesnīcas

Turcijas kūrortos ir tūkstošiem viesnīcu, simtiem no tiem ir piemēroti ērtai atpūtai kopā ar visu ģimeni, tostarp jebkura vecuma bērniem.

Internetā var atrast daudz viesnīcu, taču visi, protams, ir nedaudz subjektīvi - vismaz nav nevienas personas, kas ir apmeklējusi visas viesnīcas, un infrastruktūra tiek atjaunota katru gadu, un visu tūristu gaumi ir atšķirīgi.

Šā iemesla dēļ viesnīcu apskats ir labāk, ja nebūtu, pamatojoties uz diagrammām, bet atsevišķu piemēru veidā par lielo pakalpojumu kvalitāti maziem tūristiem - vismaz tā, lai iesācējiem tūristiem būtu kaut kas, kas varētu izspiest, novērtējot konkrētu viesnīcu.

Pareiza pakete ir daudz vieglāka, ja izmantojat tādus īpašus pakalpojumus kā OnlineTours: vienā vietā var redzēt lielāko ceļojumu. operatoriem, lasiet pārskatus par viesnīcām. Ceļojuma cenā tiks ņemts vērā un lidojums, kā arī pārcelšanās uz viesnīcu un izmitināšana.

4 un 5 zvaigznes par pieņemamām cenām

Turcijā „zvaigžņu” viesnīcu jēdziens ir nedaudz neskaidrs, tāpēc 4-5 zvaigžņu viesnīca var būt gan grezna, gan ļoti dārga un samērā pieticīga cenu un pakalpojumu ziņā. Iespējams, ideāls risinājums būtu vidējā varianta meklēšana, lai būtu ērti pieaugušajiem un bērniem, un tā, lai cenas nebūtu „iekost”. Parasti šādas vietas ir koncentrētas salīdzinoši lēti Alanjā. Apsveriet dažus šāda veida viesnīcu piemērus.

Lonicera World 4 *

Tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām lētām ģimenēm ar bērniem, jo ​​tā atrodas relatīvi klusā un gleznainā vietā. Vispārējai orientācijai vietējie iedzīvotāji var teikt, ka tā ir Alanja, bet patiesībā viesnīca atrodas kūrorta rajonā 22 kilometru attālumā no pilsētas centra.

Apkārt ir visa nepieciešamā izklaides infrastruktūra pieaugušajiem, un pati viesnīca nodrošina savu pludmali ar bezmaksas sauļošanās krēsliem. Viesnīcas teritorija ir kopīga ar Lonicera Resort & Spa Hotel 5 *, tādēļ jūs varat izmantot visu piecu zvaigžņu viesnīcas infrastruktūru, izņemot restorānu.

Šeit jūs varat viegli nomāt bērnu ratiņus mazajiem. Viesnīcas restorānā restorānā ir pieejami īpaši krēsli. Bērnu disko, rotaļu laukums un baseins - lielisks papildinājums pārējiem bērniem.

Lielisks bonuss būs jūsu zooloģiskais dārzs un ūdens parks. Minimālā cena telpai trīs personām (ar vienu bērnu) no 2018. gada sākas no 50 ASV dolāriem par nakti, bet sezonas laikā nevajadzētu rēķināties ar cenām, kas ir zemākas par 70 ASV dolāriem.

Justiniano Club Alanya 4 *

Viesnīca atrodas tālāk no Alānijas (35 km), bet nedaudz tuvāk Antālijas lidostai (90 km - 1–1,5 stundas). Šī viesnīca ir nedaudz neparasta koncepcija, jo šeit nav ēku: ir vairāki desmiti nelielu bungalo vairākām telpām plašā teritorijā.

Parasti šī viesnīca netiek kritizēta, bet no maziem komentāriem var izdalīt smilšu un oļu pludmali, kas nav ļoti ērta, lai staigāt basām kājām, un īpašas virtuves trūkums bērniem vecumā no 2 līdz 3 gadiem (zīdaiņiem jūs varat dot ēdienu kopā ar jums).

Šeit nav ūdens atrakciju parka, bet baseinā ir ūdens slidkalniņi, zooloģiskais dārzs, bērnu diskotēka un klubs, aktīvo spēļu laukums.

Mazajiem, tie piedāvā ratiņkrēslu nomu un bērnu gultiņu pievienošanu istabām, kā arī diennaktī tiek piedāvāta aukle.

Incekum Beach Resort 5 *

Viesnīca nav būtiski atšķirīga no abām iepriekš aprakstītajām viesnīcām - turklāt nav tādas iespējas kā ūdens atrakciju parks vai zooloģiskais dārzs, kas neaizkavē viesnīcu vēl vienu zvaigzni.

Šīs viesnīcas savdabīgā greznība atrodas elegantajā dārzā, kurā tiek apglabātas nelielas ēkas. Bērnu infrastruktūra ietver peldbaseinu un rotaļu laukumu, kā arī bērnu klubu un iespēju pusdienot atsevišķā bufetē ar īpašu ēdienkarti. Bērnu pieskatīšanas pakalpojumi ir pieejami zīdaiņiem.

Jāatzīmē, ka viesnīca ir populāra, tāpēc telpas šeit ir jārezervē iepriekš.

5 zvaigznes bez saglabāšanas

Bagātie cilvēki nevēlas saglabāt, lai pārliecinātos par augstāko pakalpojumu kvalitāti.

Jāatzīmē, ka viesnīcas no šīs sadaļas atšķiras no ekonomiskās klases viesnīcām, nevis ērtībām, un atrašanās vieta - jo īpaši daudzas no šādām vietām atradīsies senās Side tuvumā, kas pati par sevi ir tūrisma centrs un piedāvā daudz iespēju ekskursijām uz senajām drupām .

Pārskatā mēs centīsimies neatkārtot bērnu izklaides standarta sarakstu, kas atrodas gandrīz katrā viesnīcā, bet izcelt īpatnības, par kurām ir vērts pārmaksāt mazliet, lai bērni būtu apmierināti.

Lyra Resort viesnīca 5 *

Aptuveni 10-15 kilometrus tuvāk Antālijai - un tagad viesnīcas var atļauties paaugstināt cenas, lai gan lidosta joprojām ir 75 kilometri. Tomēr ir vērojama arī atšķirība pakalpojumā, jo numuru skaits viesnīcā ir salīdzinoši maz - mazāk nekā 300 pret 500-700 lētākiem konkurentiem.

75 numuri ir piemēroti ērtai ģimenes brīvdienai, taču ir vairāki oriģināli “bonusi”, piemēram, īpašs bērnu parks un īpaši izraudzīts laiks, kad visiem bērniem tiek piedāvāts bezmaksas saldējums.

Pusaudžiem no 13 gadu vecuma teritorijā ir savs klubs.

Club Hotel Turan Prince World HV1

Viesnīca atrodas salīdzinoši tuvu iepriekšējai viesnīcai, bet piedāvā pilnīgi atšķirīgus apstākļus. Telpu skaits šeit ir aptuveni 700, bet tās ir izkaisītas diezgan lielā platībā, tāpēc ēku tuvumā nav “ekstras” - tikai izklaides vietās, un ir arī daudz citu.

Ir ne tikai ūdens atrakciju parks un zooloģiskais dārzs, bet arī iespaidīgs atrakciju parks, tostarp iespaidīgs Ferris ritenis un liels skaits citu cienīgu atrakciju.

Mums ir jāuzsver arī bērnu peldēšanās vietu pārpilnība - bērniem tiek piešķirti trīs baseini.

Calimera Kaya Sides 5 *

Šīs viesnīcas beznosacījumu "mikroshēma" ir interesanta vieta - ne tikai tā atrodas vidū starp visām vietējām apskates vietām, tā atrodas arī nelielā apmetnē, pateicoties kurai jūra šeit ir praktiski no visām pusēm!

No otras puses, kur atrodas “liela zeme”, teritorija arī izskatās labi - tur ir ezers un mežs.

Kopumā ir kvalitatīvs pakalpojums ar standarta kvalitatīvu pakalpojumu kopumu, bet „bērnu” klāsts ir salīdzinoši slikts - ir tikai peldbaseins, rotaļu laukums un klubs, kā arī aukle.

Pārsteidzoši, ka internets šeit nav iekļauts numura cenā, tāpēc tas būs jāmaksā atsevišķi. No 2018. gada minimālā cena par trīs istabām, pat ārpus sezonas, ir 104 USD par nakti.

Paloma Beach Resort & Spa HV1 ir vēl viens piemērs tam, kā viesnīcas labā atrašanās vieta ļauj īpašniekiem ar salīdzinoši nelielu skaitu pakalpojumu uzskatīt par dārgu viesnīcu.

No visām aprakstītajām viesnīcām šī ir vistuvāk Antaljas lidostai - tikai 65 kilometru attālumā.Šī viesnīca ir slavena ar personāla pieklājību un augstas kvalitātes bērnu animāciju, tomēr viesnīcā nav avārijas infrastruktūras, kas nozīmē, ka jums ir jāiet ārā, lai nokļūtu zooloģiskajā dārzā vai ūdens atrakciju parkā.

VIP

“Prezidenta” numurs tiek uzskatīts par pieaugušo bagātās personas obligāto atribūtu, tomēr pat bagātākajiem ir vēlme atpūsties jūrā ar bērniem. Ja seifa biezums ļauj, varat organizēt patiesi neaizmirstamas brīvdienas Turcijas piekrastē - labs ir tas, ka viesmīlīgie turki ir gatavi darīt visu iespējamo, lai bagātie viesi dažādos vecumos būtu laimīgi.

Patiesi greznas viesnīcas nav koncentrētas vienā vietā - no tām ir salīdzinoši maz, tāpēc tās tiek uzklausītas, pat ja tās ir diezgan tālu viena no otras. Ir nepieciešams izcelt dažus no tiem, lai potenciālais tūrists saprastu, kāpēc pārējie var būt tik dārgi.

Ela Quality 5 *

Ela Quality var droši uzskatīt par vienu no labākajām ģimenes viesnīcām visā Turcijā, jo bērnu infrastruktūra šeit ir attēlota visās iedomājamajās un neiedomājamajās formās. Ja agrāk jūs domājāt, ka viesnīcā ir labs bērnu klubs, tad padomājiet par to: šajā viesnīcā ir četri bērnu klubi, no kuriem katrs ir paredzēts noteiktai vecuma kategorijai.

Mazāko bērnu vecāki var piekļūt pudeles apkures iekārtām un sterilizācijai, nemaz nerunājot par mikroviļņu krāsni.

Papildus standarta izklaidei ir arī īpašs bērnu kino un datoru telpa, un atpūtas laikā jūs varat atstāt bērnu īpašā telpā, kur viņš var gulēt aukles uzraudzībā.

Vecāki var lūgt personālu, lai visas nepieciešamās bērnu lietas no vannas un pods tiktu nodotas drēbēm, mēbelēm un pat rotaļlietām!

Iespēja nomāt PDA ļauj jums ļaut bērnam iet jebkur, jo informācija par viņa atrašanās vietu vienmēr būs pieejama.

Pusaudži, tāpat kā pieaugušie, var patikt, ka viesnīcā regulāri tiek aicinātas zvaigznes un slavenības. Protams, šis prieks ir daudz vērts - par pieticīgāko numuru 2018. gada aprīlī jums būs jāmaksā 220 eiro dienā.

7 foto

Paloma Grida Village & Spa 5 *

Šī viesnīca atrodas arī Belekā. Daudzējādā ziņā tas atgādina iepriekš minēto variantu, taču šeit esošās iespējas šķiet nedaudz apgrieztas - piemēram, četru bērnu klubu vietā pēc vecuma grupām ir pārstāvētas tikai divas.

Kopumā pakalpojumu un izklaides klāsts šeit ir nedaudz mazāks, bet ir arī priekšrocības - jo īpaši tai ir savs ūdens atrakciju parks un lunaparks, bet slavenāks konkurents ar visām tās priekšrocībām nav to teritorijā.

Atsevišķs brīdis, kurā budžeta ceļotāji noteikti būs ieinteresēti, būs zemāka cenu cena - jūs varat palikt uz vienu dienu trīs istabā pat par 147 ASV dolāriem.

Wow Kremlin Palace 5 *

Šī vieta ir paredzēta tiem, kas pat karstā un interesantajā Turcijā joprojām paliek Maskavā. Šī viesnīca atrodas Antālijā, bet tās radītāji darīja visu iespējamo, lai padarītu teritoriju līdzīgu Krievijas galvaspilsētai - piemēram, tādas vietas kā Kremlis un Sv. Bazilijas katedrāle, Vēstures muzeja ēka un Augšāmcelšanās vārti tiek attēloti gandrīz pilnā izmērā.

Salīdzinot ar iepriekš aprakstītajām viesnīcām, šai viesnīcai nav nekādu neticamu bērnu infrastruktūru, bet tās atrašanās vieta Antālijā (pilsētā, nevis tās tuvumā) atrisina šo problēmu - milzīgā pilsēta ļauj jums atrast izklaidi katrai gaumei.

Tiesa, katru reizi, kad jums jāmaksā papildus par izklaidi, bet pārējie joprojām būs neaizmirstami, jo bagāto vecāku bērni ir ne tikai maskavieši, tāpēc viņiem būs iespēja vienlaicīgi atklāt Krievijas galvaspilsētu un saulaino Turciju.

Gural Premier Tekirova 5 *

Atrodas nelielā, bet diezgan labi pazīstamā kūrorta ciematā Tekirova, no kurienes tas atrodas 17 kilometru attālumā no Kemeras, bet "sabiedriskās" izklaides trūkums tikai mudina viesnīcas ķēdes veidotājus veidot savu izklaidi viesnīcas teritorijā. Piemēram, īpašnieki nebija pārāk slinki, lai ievietotu pirātu kuģi bērnu baseinā un izveidotu mākslīgu pludmali, lai gan jūrmalā ir ūdens atrakciju parks un jauka smilšu pludmale.

Mazajiem bērniem ir izveidota īpaša ģērbtuve, maziem vecākiem bērniem ir tikpat ērta kā īpaša bērnu tualete.

Bērnu klubs ir tikai viens šeit, bet tas ir ļoti liels un ir sadalīts četrās daļās dažādiem vecumiem. Vecāki var iznomāt bērnu ratiņus vai izmantot bērnu pieskatīšanas pakalpojumus, tomēr abi šie pakalpojumi būs jāmaksā atsevišķi.

Svarīgi faktori, izvēloties viesnīcu

Pielāgošanās bērna vecumam

Kas ir labs Turcija brīvdienām ar bērniem - tas ir vietējā tūrisma personāla attieksme pret bērniem. Daudzi tūristi saka, ka ir burtiski bērnu kulta - katra pašciejoša viesnīca cenšas nolīgt labākos animatorus, kuri noteikti runātu bērna valodā un varētu nākt klajā ar desmitiem veidu, kā viņu uzmundrināt, kamēr vecāki atpūš mierā.

Tajā pašā laikā lielās viesnīcas piedāvā atstāt bērnus īpašos klubos, kur ir ne tikai animatori, bet arī dažādas spēles gan darbvirsmā, gan datorā.

Tomēr šādi klubi lielā mērā ir paredzēti noteiktai vecuma kategorijai, tāpēc katras viesnīcas gadījumā jums ir jāinteresē ne tikai bērnu infrastruktūras pieejamība, bet arī konkrētas vecuma bērnu iespējas. Konkrēti, jums vajadzētu uzzināt, vai ir iespējams doties uz šādu klubu bez maksas (ieejas maksa ir iekļauta atļaujas izmaksās), vai šis pakalpojums tiek papildus apmaksāts.

Ja viss ir salīdzinoši skaidrs ar pamatskolas un vidusskolas vecuma bērniem, situācija ar mazāko vecumu daudziem vecākiem nav saprotama.

Vietējā tūrisma nozare piedāvā daudzas ekskursijas un citas izklaides, bet jūs nevarat atstāt bērnu vai viena gada vecu bērnu citu bērnu uzņēmumā. Šajā gadījumā gandrīz katram turku kūrortam ir bērnu aukle, kas parūpēsies par zīdaiņiem 1-2 gadus atsevišķi un no 3 gadu vecuma - mazās grupās. Tomēr šis punkts arī ir jāprecizē jau pirms kupona iegādes.

Attiecībā uz pusaudžiem, kas jaunāki par 15 gadiem, viņi bieži ir tuvi hobijiem pieaugušajiem.

Parasti viņi ir ieinteresēti aktīvās spēlēs (vismaz tajā pašā galda tenisā), tāpēc jums vajadzētu precizēt tenisa galdu vai tiesu, basketbola laukumu, futbola laukumu un citas līdzīgas infrastruktūras pieejamību viesnīcā.

Uztura jautājumi

Galvenais punkts, izvēloties viesnīcu pludmales brīvdienām Turcijā, ir viesnīcas virtuves ēdienkarte. Fakts ir tāds lielākā daļa turku brīvdienu viesnīcu piedāvā visaptverošas paketes, ja brokastis, pusdienas un vakariņas (un pat uzkodas) jau ir samaksātas iepriekš. Tas ļauj ceļotājiem uztraukties par papildu izdevumiem, ēdot garšīgus un apmierinošus.

Vēl viena lieta ir tā, ka bērni bieži vien ir ēdami ēdieni - tie ir alerģiski pret dažiem pārtikas produktiem, citi vienkārši tiem nepatīk. Labākās Turcijas viesnīcas neaizmirst rūpēties par mazajiem apmeklētājiem, piedāvājot viņiem īpašu bērnu ēdienkarti, kas ietver lielu daudzumu ogļhidrātu aktīvām spēlēm.

Svarīgs komponents ir daudzie saldumi, no kuriem daudzi ir sagatavoti tā, ka pat viņu aktīvā izmantošana nekaitē veselībai. Tomēr lētākās viesnīcās šāds pakalpojums var nebūt pieejams, tādēļ, ja vēlaties, lai jūsu mazulim būtu grezna ēdienkarte, neaizmirstiet to iepriekš precizēt.

Īpaša uzmanība jāpievērš to bērnu uztura plānošanai, kuriem daži produkti ir pretrunīgi veselības apsvērumu dēļ. Atkal, lielās un dārgās viesnīcās, kas pieder pasaules slavenajām franšīzēm, šī problēma ir viegli atrisināta, bet lētas viesnīcas, kas atrodas tālu no galvenajiem tūrisma centriem, vecākiem dažkārt ir jāmeklē nepieciešamie produkti.

Lai to nepieļautu, jums iepriekš jāsazinās ar viesnīcu un jājautā, vai viņu virtuvei ir iespēja sniegt ieteikto ēdienu bērnam.

Izklaides spektrs

Pieaugušie, noguruši no pastāvīgās apgrūtības, būs diezgan apmierināti ar ļoti vienkāršu atpūtu, kas sastāv no vienkāršas atpūtas, kas atrodas klusuma ieskautā pludmalē, bet bērniem, visticamāk, nepatīk - viņiem ir nepieciešama izklaide.

Maz ticams, ka veco vietu tūres būs interesantas pat daudziem skolēniem, nemaz nerunājot par pirmsskolas vecuma bērniem, un pat visaugstākās kvalitātes animācija, visticamāk, neatstās iespaidu uz mūžu.

Tāpēc labai ģimenes viesnīcai jābūt īstai miniatūras kūrortpilsētai, kas piedāvā plašu bērnu izklaides klāstu.

 • Jebkurā lielā viesnīcā jābūt īpašam bērnu klubam, kur viena vecuma bērni var spēlēt galda spēles vai aktīvas spēles, skatīties filmas vai pat tērzēt, ņemot vērā, ka tūristi no citām valstīm var pastāstīt daudz interesantu.
 • Viesnīcas ar savu ūdens atrakciju parku, kur jūs varat ne tikai peldēties baseinā, bet arī doties uz ūdens slidkalniņiem, un ideāli iepazīt patiesos delfīnus un bruņurupučus ir ļoti populāri bērnu vidū.
 • Lunaparks ar daudzām atrakcijām tiek uzskatīts par vienu no iecienītākajām bērnu izklaidēm, un, ja mūsu teritorijā tie parasti atrodas pārpildītajos centrālajos parkos vai reizēm nonāk ceļojumā, tad Turcijā katrai pienācīgai ģimenes tipa viesnīcai ir jābūt savam lunaparkam, kur tās mazie viesi varētu būt ir jautri jebkurā laikā.
 • Pat Turcijā ne katrai viesnīcai ir savs zooloģiskais dārzs, bet, ja tāds ir, bērnam, tā klātbūtne kļūs par ļoti svarīgu argumentu par labu šai konkrētai viesnīcai.

Pludmales

Izvēloties kūrortu ģimenēm ar bērniem, daudzi vecāki pievērš lielu uzmanību pludmales izvēlei un pareizi - ja bērns ir mazs, viņš, iespējams, mīl spēlēt smiltīs, un viņš, visticamāk, nepatīk akmeņi, kas ir sāpīgi staigāt. Šajā kontekstā lieliskas smilšu pludmales piedāvā Turcijas Vidusjūras piekrasti, izņemot Kemeru, kas ir slavens ar piekrastes oļiem.

Oļu pludmales ir piemērotas tikai pusaudžiem, kuri var atteikties veidot smilšu pilis un apzināti valkāt apavus arī pludmalē. Ja ģimenē ir pusaudži, jūs varat droši doties uz Egejas jūras krastu vai Kemer.

Attiecībā uz slaveno Antāliju, jums vajadzētu izvēlēties viesnīcu rūpīgāk, jo lielākā daļa no vietējām pludmalēm ir izgatavotas no smiltīm, bet ir parastas betona plātnes, kas iet uz ūdeni.

No vienas puses, nav daudz atšķirības, kur sauļoties, no otras puses - daudzi tūristi būs vīlušies par šādas “pludmales” izskatu, un jautājums nav par bērniem.

Kas ir izdevīgāk iznomāt viesnīcu vai dzīvokli?

No vienas puses, Turcija ir slavena ar daudzām viesnīcām, kas piedāvā „visaptverošas” shēmas pakalpojumus, savukārt vietējie tūristi parasti norāda, ka atpūsties vienmēr ir lētāk, ja pērkat pārtiku un gatavojat ēdienu, kamēr tūristi paši to uzņem. Pēdējais apgalvojums ir taisnība, bet tikai daļēji - fakts ir tas, ka tas ir nozīmīgs pēcpadomju valstu teritorijā un ne vienmēr ir piemērots Turcijas raksturošanai.

Fakts ir tāds, ka pat lētas vietējās viesnīcas parasti piedāvā iekļautas maltītes, un, ja viesnīcā ir pietiekami daudz viesu, viesi var paļauties uz patiesi garšīgu un daudzveidīgu virtuvi.

Viesmīlīgie turki gatavojas lielā veidā, un liels skaits viesu ļauj viņiem iegādāties produktus bez taras, kas labvēlīgi ietekmē šādas vakariņas izmaksas.Līdz ar to pat budžeta viesnīcas ar izmitināšanu un ēdienreizēm piedāvā garšīgus un apmierinošus ēdienus mazliet naudas.

Ar pašapkalpošanās iespēju jūs varat ietaupīt daudz, bet ne vienmēr - piemēram, lielos tūrisma centros jums vēl ir jāzina, kur vietējie iedzīvotāji pērk pārtiku, jo tas nebūs lēts populāros maršrutos un slavenajās kafejnīcās.

Pat tad, ja slāvu viesim izdevies atrast vietējo tirgu, viņš ar nelieliem izdevumiem var izkļūt no šejienes, ja viņš zina un vēlas slēgt darījumus, bet šāda izklaide parasti ir interesanta ne vairāk kā vienu reizi, un nākotnē ļoti apgrūtinoši ikviens, kurš to nedara pieraduši pie šī pasūtījuma.

Runājot par mājokli, par apmetni ar mazu bērnu, jūs varat izvēlēties parastos divvietīgos numurus - daudzas ģimenes tipa viesnīcas piedāvā izvietot nelielu bērnu gultu pēc klientu pieprasījuma.

Ja gulta pēc noklusējuma atrodas istabā, tad to vairs nevar uzskatīt par divvietīgu istabu, ir grūtāk nodot to pārim bez bērniem, tāpēc jums būs jāmaksā par šādu telpu.

Populārākie piedāvājumi

Jāatzīmē, ka viesnīcas Turcijas piekrastē, lai gan viņiem nav viesu trūkuma, joprojām cenšas pastāvīgi konkurēt vienam ar otru par apmeklētājiem, tāpēc pašreizējie ienesīgie piedāvājumi regulāri parādās, un tūristu uzdevums ir sekot līdzi tiem. Iespējams, katrai personai būs savs vērtējums par viesnīcām atkarībā no tā, kādu ērtību viņš interesē.

Pat lētas un diezgan pieticīgas viesnīcas, kas atrodas Alānijas nomalē, bieži vien saņem daudz pozitīvu vērtējumu tikai tāpēc, ka kādam tas ir vienīgais veids, kā nokļūt ārzemēs un atcerēties savu brīvdienu laiku.

Ja izvēlaties labākās 4 un 5 zvaigžņu viesnīcas, parasti ieteicams meklēt pasaules slaveno franšīzes viesnīcas - tās ir pārstāvētas katrā vai gandrīz visos turku kūrortos.

Šie zīmoli noteikti ir zināmi visiem, kas nav sveši, lai ceļotu - starp tiem Rixos, Amara, Papillon, Paloma, Delphin, Voyage. Tajā pašā laikā katrā kūrortpilsētā ir vietējās augsta līmeņa viesnīcas.

Rixos
Amara
Papillons
Paloma
Delphin

Tie, kas atkārtoti apmeklējuši Turciju, vērš uzmanību uz ievērojamo atšķirību starp šķietami identiskas klases viesnīcām. Vietējās pašvaldības ne vienmēr stingri ievēro viesnīcas sertifikāciju, un viesnīcas magnāti bieži izmanto dažādus trikus, lai pieticīgajā motelī nosaukumā pēkšņi būtu piecas zvaigznes.

Šī iemesla dēļ, saskaroties ar nepazīstamu vārdu, jums vajadzētu meklēt internetā citu lietotāju komentārus, jo viesnīca var sevi pārāk daudz piemērot, ņemot vērā zaļo zonu un skaisto dabu, vai vienkārši būt nedaudz novecojis jēdziens "piecas zvaigznes".

Noderīgi padomi

Daži pieredzējušu tūristu ieteikumi kā izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, jo ​​nav zināmas vietējās iezīmes.

 • Uzmanīgi izvēlieties viesnīcas atrašanās vietu. Vieta bieži norāda uz vienu vai citu slaveno kūrortpilsētu, bet praksē izrādās, ka tas ir tā apkārtnes jautājums, un tas var būt kurls ciems. Ja viesnīca nodrošina visu izklaides infrastruktūru, tad tā nav problēma, bet citādi jums ir jātērē laiks un nauda parastiem pārskaitījumiem.
  • Zvaigznes skaita jēdziens Turcijā ir neskaidrs, tāpat kā nekur citur, tāpēc jums nav jākoncentrējas uz zvaigznju skaitu, bet gan uz viesnīcas priekšrocību aprakstu un citu tūristu atsauksmēm. Neizvēlieties viesnīcu tikai pēc apmeklētāju vidējā vērtējuma - to var pieskrūvēt, un pilnīgi atšķirīgs kontingents, kas nav ģimenes loceklis, var atpūsties.
  • Turcija ir ļoti daudzšķautņaina valsts, tāpēc pieauguša un daudzveidīga bērna klātbūtnē neaiziet valsts kultūru. Jo īpaši no Egejas jūras kūrortiem jūs varat doties uz slaveno Pamukkale vai Grieķijas salas Rhodes - tās ir tā vērts.
  Pamukkale
  Roda

  Video pārskats par atpūtu kopā ar bērniem viesnīcā Grand Park Kemer 5 *, skatiet šo videoklipu.

  Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

  Grūtniecība

  Attīstība

  Veselība