Atpūtieties Sočos ar bērniem

Saturs

Brīvdienas Krievijas kūrortos pēdējos gados ir kļuvušas aizvien populārākas. It īpaši, ja runa ir par atvaļinājumu ar bērnu. Starp vietējām pilsētām viena no izcilākajām ir Soči.

Melnās jūras pilsēta saņēma „otro” dzimšanu pēc ziemas olimpiskajām spēlēm, kas notika 2014. gadā. Viņiem tika uzbūvēti daudzi unikāli objekti, tagad Sochi infrastruktūru var salīdzināt ar Eiropas kūrortpilsētām un pat pārspēt tās.

Ja jūs nolemjat, ka jūsu ilgi gaidītā brīvdienas jānotiek šajā vietā, jums vajadzētu uzzināt vairāk par atpūtas iespējām Sočos ar bērniem.

8 foto

Plusi un mīnusi

Krievijas kūrorta galvenās priekšrocības ir, ka jūs varat doties uz to pat ar mazu bērnu. Soča klimats ir diezgan viegls un to viegli uztver vairāku reģionu iedzīvotāji. Krievijas. Nokļūšana brīvdienu galamērķī nav sarežģīta, lidojums tas nebūs garš, un, ja jūs vēlaties ceļot pa dzelzceļu, tad arī biļetes ņemšana nav problēma: Soči izseko gandrīz visas mūsu lielās valsts daļas. Šajā pilsētā jūs varat doties ar automašīnu, ja esat autotravel fani.

9 foto

Sochi neapšaubāma priekšrocība ir tā, ka ģimenes brīvdienām ir radīti visizdevīgākie apstākļi. Papildus jūrai, pludmalēm un saulei pilsētā ir pietiekami daudz izklaides, kas būs interesants visu vecumu bērniem un pieaugušajiem.

Atpūtnieku vidū atpūtnieki bieži atzīmē pludmales piesārņojumu, īpaši tūrisma sezonas augstumā (jūlijā-augustā). Dažās pludmalēs šobrīd ir aktīva aļģu ziedēšana, tāpēc ūdens smaržo nepatīkami un var būt bīstams bērniem, ja to norij. Starp citu, Sočos ir diezgan grūti atrast pludmali, kas ir ideāli piemērota bērnam, jo ​​smilšainā šeit ir problēma. Lielākā daļa peldvietu ir akmeņainas, ar lieliem un maziem oļiem.

Olimpiskās spēles, protams, rotā Soči, paaugstināja tās prestižu un popularitāti, bet katrai medaļai, pat olimpiskajai, ir otrā puse. Pārveidotā pilsēta pie Melnās jūras, diemžēl, nevar lepoties ar zemām mājokļa, pārtikas, pakalpojumu, ceļojumu uz sanatoriju cenām un zemām izklaides izmaksām. Soči tagad ir viena no dārgākajām pilsētām Krievijā. Ja tas ir svarīgi, plānojot atvaļinājumu, viss labi jāaprēķina. Ir nepieciešams iepriekš paredzēt visus nepieciešamos izdevumus un saprast, ko tieši jūs varat ietaupīt.

Labākā sezona

Soči klimats ir subtropisks, vasarā gaisa temperatūra tiek uzturēta +26 - +28 ° C, ziemā - 0 ° C robežās. Kalnos ir daudz sniega, tāpēc ziemā varat doties uz kādu no slēpošanas kūrortiem ar saviem bērniem. Vasaras brīvdienas ar bērniem ir labāk plānot jūnijā - jūlija sākumā vai augusta beigās - septembra sākumā. Šo periodu laikā jūra nav ziedoša, ūdens temperatūra ir aptuveni 20 grādi, laika apstākļi ir labi, un pludmales joprojām (un jau) nav pārpildītas. Jo mazāks ir jūsu bērns pēc vecuma, jo tālāk no tūristu uzplaukuma tas ir jāsaglabā.

Labākās smilšu pludmales

Kā mēs jau esam noskaidrojuši, lietas nav tik labas ar smilšainām pludmalēm Sočā. No visām pilsētas peldvietām jāpievērš uzmanība pludmalei „Mazā nāriņa”, kas atrodas Centrālajā reģionā. Uz tā esošie oļi ir mazi, pieaugušajiem, kas staigā ar basām kājām, gandrīz neizraisa diskomfortu.Bērnam jūs varat iegādāties īpašas pludmales čības ar biezu gumijas zoli un atvērtu papēdi un pirkstus, kuros var staigāt un peldēt.

7 foto

Kūrortpilsētā, kur tiek vāktas prestižākās Soču viesnīcas, pludmale ir ļoti tīra, akmeņaina, bet ne bezmaksas. Bet peldēšanās vieta, ko sauc par „Swallow”, ir publiska pludmale, kurai jums nebūs jāmaksā par ieeju. Tā atrodas Mamayka apkārtnē. Vēl viena bezmaksas pilsētas pludmale "Seagull" atrodas Adler uz galvenās promenādes.

Gandrīz katrai sanatorijai vai brīvdienu mājai, viesnīcas piekrastē ir savas pludmales. Dažreiz viņiem ir atļauts ikvienam (par nominālo maksu) vismaz - pludmales ir slēgtas, apmeklējot tos, kas nedzīvo šajā sanatorijā.

Sausajos statistikas rādītājos Soču pludmale izskatās šādi: 146 kilometri gar jūru, 131 - pludmale, no kuriem 30 ir pilsētas pašvaldības pludmales un 101 ir privāti.

8 foto

Lielākajai daļai pludmales ir maiga, pakāpeniska nokļūšana ūdenī, kas ir ērta bērnu atpūtai, nav asu klintīm. Ratiņkrēsls ir gandrīz visur aprīkots ratiņkrēsliem, ir koka grīdas. Katrā pludmalē, pat bez maksas, ir medicīnas centrs, ir glābēji, ir kafejnīcas un nelieli restorāni, kur var ieturēt pusdienas vai vakariņas. Jūs varat iznomāt sauļošanās krēslu un lietussargu, un pēc tam pusstundu padomājiet, kā tieši ievietot šo lietussargu akmeņos. Nav smilšu, iekārtas ir grūti uzstādīt.

Ja jūsu galvenā prasība ir smilšaina pludmale, tad jums vajadzētu pārskatīt savus plānus un doties kopā ar savu bērnu Anapa. Ir labākās peldēšanas vietas, sekla dziļums un ļoti silts ūdens.

Viesnīcas, pensijas un moteļi

Par brīvdienām ar bērnu vai vairākiem bērniem vispiemērotākais variants ir viesnīca vai pansija, kur "viss iekļauts". Jums nebūs jādomā, kur un kā barot bērnu un kādu pludmali iet kopā ar viņu.

Pearl (Grand viesnīca)

Viesnīcā ir sava labiekārtota pludmale, āra baseins teritorijā, tenisa korti, sporta komplekss, vairāki restorāni un kafejnīcas. Viesnīcas numuri ir atšķirīgi, taču tie visi atbilst starptautiskajām prasībām. Lētākās istabas sākuma cena ir 3700 rubļu dienā. Rezervējiet vietu šajā viesnīcā ir labāks iepriekš, jo brīvās telpas sezonā ir ļoti mazs.

8 foto

Rodina (Grand Hotel un SPA)

Viesnīca "piecas zvaigznes", viena no labākajām Melnās jūras piekrastē. Ir fitnesa un spa centri, vairāki restorāni, bērnu rotaļu laukums. Sākotnējā cena Tēvzemes istabās ir diezgan augsta - no 15 tūkstošiem rubļu.

Atsevišķa maksa par bērnu gultiņu no 3 gadu vecuma - 3500 rubļu par nakti. Bet ir labi bērnu animatori, auklītes, spēļu istabas. Restorānos nav bērnu ēdienkartes, bet šo jautājumu var atrisināt, ierodoties, bieži vien pēc vecāku pieprasījuma, bērniem tiek gatavotas piena putras un dārzeņu biezeņi.

13 foto

Radisson Azure

Četrzvaigžņu viesnīca nav slikti pielāgota kopīgai atpūtai ar bērniem. Viesnīcā ir apsegta ūdens zona, kurā ziemā varat atpūsties ar savu bērnu, īpaša bērnu ēdienkarte, bērnu klubs, apsildāms baseins, 300 metru attālumā no jūras.

Bērnu gultiņa bērniem līdz 6 gadu vecumam tiek nodrošināta bez maksas. Bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem būs jāmaksā aptuveni 2 tūkstoši rubļu par papildu gultu. Standarta numura cena šajā viesnīcā ir aptuveni 10 tūkstoši rubļu.

Sočos ir daudz pansiju, izmitināšanas cenas ir daudz zemākas par viesnīcas numura izmaksām. Vidēji izmitināšana pansijā maksās 2000-6000 dienā.

12 foto

Sanatorija "Zelta auss"

Pilna pansija ar ēdienreizēm un ekskursiju pārskaitījumiem šeit var apmesties. Sanatorijā ir sava pludmale, peldbaseins, bērnu klubs, restorāns piedāvā īpašu bērnu ēdienkarti. Atpūtas izmaksas šajā sezonā sanatorijā ir nedaudz pieaugušas: divu pieaugušo un divu bērnu ģimene dos apmēram 20 tūkstošus rubļu dienā, divas nedēļas - 339 tūkstoši.

7 foto

Sanatorija "Svetlana"

Ir ģimenes numuri un bērnu rotaļu laukums, restorāns piedāvā bērnu ēdienkarti un apmēram 5 minūšu gājiena attālumā no jūras. Netālu no sanatorijas - Soča dendrārijs, cirks, vairāki atrakciju parki. Numura cenā ir iekļautas trīs maltītes dienā. Dzīves diena ģimenei ar diviem bērniem maksās aptuveni 10 tūkstošus rubļu.

7 foto

Mēs izīrējam privātos mājokļus

Pašnoma ir ļoti populāra Sočos. Neatkarīgi no tā, kā jūs nokļūsiet kūrortpilsētā, pie ieejas, stacijā vietējie iedzīvotāji ieskauj vietējos iedzīvotājus ar zīmēm “Rent a room”. Tas nav labākais veids, kā īrēt māju Sočos. Jūs varat kļūt par krāpnieku, noziedznieku vai pārcelties uz mājokli, kurā nevēlaties palikt uz minūti.

Lai meklētu dzīvokli, viesu māja, privāta māja ir labāka pirms izbraukšanas. Jūs varat sazināties ar jebkuru nekustamo īpašumu aģentūru Sočos, bet jūs varat to darīt pats, bez starpniekiem. Analizējiet visus piedāvājumus, meklējiet atsauksmes par tiem, kuri jau ir izīrējuši dzīvokli no viena vai cita īpašnieka. Lai to paveiktu mūsu visvarenākā interneta laikā, nav grūti.

Apmeklējiet mājokļu izvēli nopietni, jūsu atvaļinājums ar bērnu nedrīkst aizēnot neko.

Noteikti apskatiet, cik tālu no jūras un pludmale ir māja, jo jums un jūsu bērnam būs jādodas šādā veidā vairākas reizes dienā neatkarīgi no tā, vai tuvumā ir parki, kino, veikali, aptiekas. Vasarā ir svarīgi, lai mājā vai istabā būtu darba kondicionieris, ledusskapis un vannas istaba.

Daži māju īpašnieki, kas tiek izīrēti, nodrošina klientus ar internetu un satelīta TV.

Jo tālāk no jūras mājokļa, tā ir lētāka. Šogad vidēji studijas tipa dzīvoklis pludmales tuvumā maksās 3-8 tūkstošus rubļu dienā. Nakšņošana otrajā un trešajā piekrastē - sākas no 750 rubļiem dienā. Zvaniet sev vēlamās opcijas īpašniekam, norādiet savu ierašanās datumu, lūdziet papildu fotoattēlus par īpašumu, uzdodiet visus savus jautājumus, pārliecinieties, ka esat pierakstījis adresi. Nekad nesūtiet priekšapmaksu!

Daži šādu brīvdienu dzīvokļu īpašnieki, es zinu no personīgās pieredzes, var tikties ar jums stacijā vai lidostā. Tiesa, ne visi.

Labāk, ja līdz brīdim, kad nosūtīsiet šādas opcijas, jums būs vairāki, ar īpašnieku adresēm un telefona numuriem, jo ne visi ir taisnība, ko viņi raksta internetā. Faktiski, dzīvoklis var tikt nogalināts, un fotogrāfija - īpašā grafiskā redaktorā. Īpašnieks var aizmirst par jums un apmesties citu cilvēku dzīvoklī. Situācijas var būt atšķirīgas, jums ir jābūt rezerves iespējām, lai neapmeklētu kādu citu pilsētu, meklējot patvērumu.

9 foto

Izklaide

Klusa pludmales brīvdiena, par kuru lielākā daļa pieaugušo sapņo, būs bērns. Kad tiks pagatavoti visi slapju oļu kulichiki, visas medūzas tiks nozvejotas, un ūdens izšļakstīšanās kļūs diezgan noguris, bērnam būs nepieciešami jauni iespaidi. Bērnu atpūtas organizēšana Sočos nav problēmu, ir daudz vietas, kur apmeklēt.

Ar bērnu jūs varat doties uz dendrāriju. Pilsētas centrā ir unikāls botāniskais dārzs, kurā ir neticami augi un koki, ziedi un krūmi no gandrīz visā pasaulē. Pieaugušie varēs novērtēt botānisko kolekciju, baudīt sulīgo ziedēšanu, un bērni vienkārši elpot svaigā gaisā, būs klusumā, mazajiem bērniem ir nepieciešama šāda atpūta, relaksējoša un izmērīta.

7 foto

Apzinīga vecuma bērnam būs interesanti staigāt Olimpiskajā parkā, apskatīt Olimpiskās godības muzeju, un vakarā, kad tas kļūst tumšs, apmeklējiet Dziedošās strūklakas. Jūs varat doties uz kādu no atrakciju parkiem.

Sočas centrā atrodas parks "Riviera". Brīvi atļautā teritorijā bez biļetēm, bet braukšanai būs jāmaksā. Parkā ir delfinārijs un akvārijs. Rādīt dienas programmas delfīnāros.

10 foto

Inquisitive pusaudžiem patiks Poliana of Friendship, kur slavenākie cilvēki stādīja kokus kopš 20. gadsimta vidus. To veica astronauti, mākslinieki, politiķi, izcili sportisti.

Modernāks parks - Soču parks. Tā tika uzbūvēta salīdzinoši nesen, un tā skar iztēli ar dažādām atrakcijām krievu tautas stāstu stilā. Bērnam patiks Gorynych un Baba Yaga, viņš var viegli atpazīt Ivana Tsareviča, episkā varoņa, Vasīļa, gudrā, Firebirda, attēlus. Parkā ir arī delfīns. Biļete uz “Sochi Park” tiek iegādāta vienreiz, tā ir viena, dodot jums tiesības iekļūt un braukt ar jebkuru atrakciju, tā ir derīga visu dienu.

14 foto

Mēs arī piedāvājam jums skatīties video par "Sochi Park".

Vēl viens parks, par kuru nav iespējams teikt - Soču nacionālais parks. Jūs varat iet uz to ar mazuli uz īsu laiku un ar pusaudzi visu dienu. Jūsu bērnam būs iespēja iepazīt pasauli reālām, apmeklētām alām un gravu, ūdenskritumiem un dolmens. Ja esat laimīgs, jūs varat redzēt leopardu, jo šis skaistais dzīvnieks un daudzi citi retie dzīvnieki dzīvo Soču nacionālajā parkā. Gidi palīdzēs jums nepazust.

7 foto

SKY PARK, piedzīvojumu parks augstumā, Akhshtyr aiza atrodas ilgi, vecākiem bērniem, pusaudžiem un pat vecākiem. Šeit jūs varat staigāt gar garāko gājēju tiltu uz planētas, no kuras paveras skats uz kalniem un jūru, kas atspoguļo pat bailīgāko drosmīgo cilvēku garu!

Ar jebkura vecuma bērniem, izņemot, iespējams, bērnus, varat doties uz ūdens atrakciju parks. Godīgi jānorāda, ka Sočos ir vairāki no tiem. Jūs varat izvēlēties jebkuru - lētāku un dārgāku, ar nelielu slaidu skaitu un iespaidīgu apjomu.

Populārākais „ģimenes” ūdens parks ir AquaLoo. Tas ir vairāk nekā ducis slaidi, tāds pats skaits dažādu izmēru baseinu, vairāki ūdenskritumi. Bērniem patīk arī Mayak un Nautilus ūdens parki.

10 foto

Ja vēlaties doties ceļojumā, iepriekš izvēlieties vēlamo virzienu. Tūristi brauc un pārvieto Soči, ekskursijas ir pastaigas un auto. Atsevišķi varat apbrīnot vakara ainavu. Jūs varat redzēt smieklīgus pilsētas pieminekļus, apmeklēt Krasnaya Polyana, Eagle Rocks, Agursky ūdenskritumus, pērtiķu bērnudārzu.

Svarīgas nianses

  • Plānotais atvaļinājuma laiks. Ja bērns ved pie jūras, atcerieties, ka vidējais aklimatizācijas periods ir aptuveni nedēļa. Bērns līdz viena gada vecumam var pierast pie jauniem apstākļiem 20 dienas. Izbaudiet un gūstiet labumu no jūras ūdens un sauļošanās jūsu bērnam būs tikai pēc tam, kad organismā būs pabeigts komplekss bioloģiskais aklimatizācijas process. Tātad, ja bērns vecāks par trim gadiem Sočos, jums ir jādodas vismaz 14 dienas un ar zīdaiņiem - 25-30.

  • Lai aklimatizētos ātrāk Mēģiniet ievērot kūrorta parasto bērna miegu un modrību, pastaigas un uzturu. Viņa uzturs nedrīkst būt pēc jaunu produktu, augļu un sulu ierašanās.

  • Sochi pludmalēs tiek pārdoti daudzi vietējie delikateses, taču jums nevajadzētu kārdināt. Nelietojiet un neļaujiet bērnam ēst to, kas tiek piedāvāts, jo neviens no šiem izplatītājiem nekontrolē, produktu kvalitāte netiek pārbaudīta, un preces strauji pasliktinās karstā dienvidu saulē. Jūs riskējat saindēt visu ģimeni.

  • Neskatoties uz faktu, ka Sočos ir daudzas vietējās aptiekas, nevajag slinks, lai savāktu pirmās palīdzības komplektu ar visatbilstošākajiem līdzekļiem sev un jūsu bērnam iepriekš. Noteikti iekļauj pretdrudža, pretiekaisuma, pretvemšanas un pretiekaisuma līdzekļus. Neaizmirstiet spīdīgu zaļu, jodu, termometru, pilienus ar antibiotiku acīs un ausīs (bakteriālas infekcijas gadījumā), pretvīrusu līdzekli, antihistamīnus (no alerģijām), caureju, atņemšanu, elastīgu pārsēju un parasto pārsēju.

Atsauksmes

Atsauksmes par brīvdienām Sočos, no kurām internetā ir daudz, ir diezgan atšķirīgas.Kāds bija priecīgs, kāds atstāja pilnīgas vilšanās sajūtu. Kā plus, tie parasti iezīmē attīstītu infrastruktūru, plašu viesu namu, viesnīcu, internātu un sanatoriju izvēli kūrortpilsētā. Vairums ģimeņu galvenais trūkums ir rekreācijas, izmitināšanas un izklaides augstās cenas.

Jaunās mātes norāda uz dīvainu detaļu - vasaras vidū Sočos, augļi tirgū ir dārgāki nekā Sibīrijas tirgū. Šķiet, ka dienvidos, saulē, persikos ... Nē, pastāv īpaši cenu noteikšanas likumi, ir bezjēdzīgi strīdēties ar viņiem. Augļi ir labāk pirkt ķēdes veikalos. Tur viņi ir lētāki.

Negatīvi, daudzi mammas un tēti runā par pilsētas pludmales stāvokli. Sezonas augstumā tur ir ļoti netīrs, komunālie pakalpojumi nav steigā, lai iztīrītu pārpalikumus, pudeles, plastmasas traukus un visu pārējo atlikumu. Tā rezultātā ir diezgan grūti atrast vietu, kur jūs varat palikt kopā ar savu bērnu, nebaidoties, ka bērns sagriež kājas vai pildspalvas uz šķelta stikla.

Brauciet pa ekskursijām "pieredzējušiem" vecākiem, kas paši konsultē, lai neizmantotu ceļojumu aģentūru pakalpojumus, jo īpaši tos, kuri zvana klientiem tieši uz ielas. No tā, ka jūs pārmaksājat starpnieku, jūs ne mazāk laika pavadīsiet kases aparātā akvārija priekšā vai delfinārijā. Jums joprojām ir jāatrodas rindā.

Lai veiksmīgi pavadītu svētkus Sočos ar bērniem, pareiza attieksme pret visu ģimeni ir svarīga. Jums nevajadzētu sagaidīt no krievu kūrorta, pat tik lielu, kā Soči, civilizācijas priekšrocības. Iekšzemes ziņā Krasnodaras teritorijas populārie brīvdienu galamērķi daudzos aspektos joprojām zaudē. Nebūs vilšanās, ja nebūs lielas cerības.

Daudzas interesantas nianses, ko jūs mācīsiet no "neveiksmīgo piezīmju" nodošanas.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkā. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība