Atpūtieties ar bērniem Krimā

Saturs

Ceļojums uz Krima būs īsts liels piedzīvojums visai ģimenei. Lai atpūstos, radās tikai pozitīvi iespaidi, jums rūpīgi jāapsver visas detaļas. Ir svarīgi izvēlēties gadalaiku, maršrutu, pārdomāt ceļojumu programmu, lai tas būtu interesants visiem ģimenes locekļiem.

Reģiona iezīmes: klimats un ainava

Atpūtai ar bērniem Krimas klimats ir diezgan viegls un pietiekami ērts vasarā. Šo pussalu mazgā Melnais un Azovas pa jūru. Atbrīvojumu dažādība un divu jūru klātbūtne izraisa klimata atšķirības dažādās Krimas pilsētās.

Pussalas teritorijā ir liels skaits lielu kalnu grēdu. Daudzi no viņiem izceļas stipri jūrā un veido skaistus apmetņus. Gandrīz katram kalnam ir sava vēsture un dažādas ar to saistītas leģendas. Vietējie iedzīvotāji ar lielu interesi stāsta tādus stāstus apmeklētājiem.

Krimā ir lieliska daba. Tur aug vairāk nekā simts tūkstoši dažādu augu un ziedu. Krimas gaiss ir burtiski piesātināts ar ziedošajām magnolijām un savvaļas rozēm. Jūras joniem ir reāls dziedinošs efekts visam ķermenim.

Atpūta ar kā bērns šeit ir iespējams no pavasara līdz rudens beigām. Parasti pirmie atpūtnieki ierodas Krimā maija brīvdienās. Šajā laikā gaisa temperatūra parasti sasilst līdz + 25-26 grādiem. Šajā sezonā nav tipiskas lietus vai vētras. Squally winds var būt tikai dažās plakanās zonās, kuras neaptver masīvi akmeņi.

Jūnijā tiek reģistrēts diezgan karsts laiks. Gaisa temperatūra dažos gados sasniedza pat +32 grādus. Tomēr tas nav izplatīts. Parasti šajā laikā gaiss sasilst līdz + 27-28 grādiem. Jūnijā, parasti dažādās Krimas pilsētās, vērojams lielākais tūristu skaits.

Vasara pussalā ir diezgan karsta un sausa, praktiski nav pērkona negaiss. Jūlijā gaisa temperatūra palielinās līdz +35 grādiem. Tas nav labākais mēnesis brīvdienām ar maziem bērniem, bet bērniem, kas vecāki par 7 gadiem, tas ir gluži tāpat. Bērniem aklimatizācija uz dienvidu klimatu ir sarežģītāka, un saulesbīstes risks ir ievērojami palielinājies.

Augusts tiek uzskatīts par vienu no brīnišķīgākajiem mēnešiem, lai pavadītu brīvdienas Krimā. Parasti šajā laikā ir optimāla komfortabla attiecība starp apsildāmo gaisu un ūdens temperatūru jūrā. Šā mēneša draudi ir pārmērīgs E. coli pārpalikums jūrās. Tas ir saistīts ar lielo tūristu skaitu, kuri šajā mēnesī ierodas Krimā.

Septembris tiek uzskatīts par zelta laiku brīvdienām ar mazu bērnu Krimā. Šomēnes nav karstuma, un jūra joprojām ir ļoti silta. Samazinās arī tūristu skaits. Pāri ar skolēniem šobrīd nepiedalās pussalā skolas sākuma dēļ.Bērniem, kas jaunāki par 5-6 gadiem, septembris ir ideāls ģimenes ceļojuma mēnesis.

Kā vislabāk nokļūt?

Jūs varat nokļūt Krimā dažādos veidos. Tas ir atkarīgs no tā, kur brauciens ir plānots. Tomēr populārākie ceļo ar automašīnu vai ceļo ar lidmašīnu.

Pašu transportlīdzekļi

Jūs varat doties uz Krimu ar automašīnu. Šāda ceļojuma grūtības ir tas, ka būs nepieciešams pārvarēt vairākus šķērsošanas punktus. Lielākā daļa problēmu sākas pie Kerčas. Prāmja rinda katru gadu uzkrāj lielu skaitu automašīnu. Dažos gadījumos gaida gaitu var ilgt vairākas stundas. Ja automašīnā ir mazs bērns, tas kļūst par reālu traģēdiju vecākiem.

Krimas administrācija katru gadu cenšas ieviest jaunus pasākumus, kas veicinātu labāku Kerčas šķērsošanas spēju. Viņi cenšas nodot ekspluatācijā modernākus prāmjus, kas vienlaikus var pārvadāt vairāk tūristu. Tomēr šie pasākumi nepietiekami mazina tūristu plūsmas spriedzi, īpaši karstajos vasaras mēnešos.

Esiet gatavi tam, ka šādā krustojumā būs jāatrodas pat visu dienu! Mašīnai jābūt ar nepieciešamo autiņbiksīšu piegādi, kā arī pietiekamu daudzumu dzeramā ūdens. Ja plānojat atvaļinājumu jūlijā un augustā, darba gaisa kondicionēšana automašīnā būs ļoti noderīga. Laikā, kad gaida sauļošanās laikā, metāla elementi ātri sakarst. Tas var izraisīt karstuma dūrienu, īpaši zīdaiņiem.

Jūs varat nedaudz vienkāršot ceļu. Atstājiet automašīnu pirms šķērsošanas uz īpašas autostāvvietas un pēc tam aiziet ar autobusu, kas arī tiks pārvietots ar prāmi no kontinenta uz pussalu, piemēram, autostāvvieta Temryuk rajonā un Krasnodaras reģionā. Tādā veidā izmanto tikai dažus tūristus. Lielākā daļa atpūtnieku vēlas nokļūt Krimā uz saviem transportlīdzekļiem. Automobiļu pārvadāšanas izmaksas šķērsošanas laikā parasti ir 1500-2500 rubļu.

Ar lidmašīnu

Modernā lidosta atrodas Simferopolā. Uz to var nokļūt gandrīz jebkurā Krievijas pilsētā. Lielākā daļa Krievijas aviosabiedrību pat organizē tiešos lidojumus bez tiešiem lidojumiem. Dažos gadījumos, ja šādu lidojumu nav, jums būs jāšķērso caur Maskavu - šis ceļojums maksās nedaudz vairāk.

Vislielāko lidojumu skaitu uz Simferopoles lidostu nodrošina aviokompānija Aeroflot. Katru gadu pieaug lidojumu skaits. Tas palielina pašas lidostas slodzi. Kopš 2015. gada tajā notiek aktīvi rekonstrukcijas darbi, kuriem būtu jāuzlabo materiālā un tehniskā bāze un jāpaaugstina caurlaidība brīvdienu laikā.

Izmaksas par lidmašīnas biļetesnoteikti ir atkarīga no sezonas un rezervācijas laika. Lētākās biļetes būs februārim, martam un arī no oktobra līdz novembrim. Šajā laikā tūristu skaits Krimā vairākas reizes samazinās. Ja plānojat ceļojumu ar savu bērnu iepriekš, mēģiniet rezervēt biļetes pēc iespējas ātrāk - tas ļauj ietaupīt līdz 25-30% no ceļošanas dokumentu izmaksām.

Pludmales

Krimā jūs varat atrast vairāku veidu pludmales:

 • No oļiem. Piemērots brīvdienām ar bērniem, kas vecāki par 4 gadiem. Akmeņi, kas veido šo pludmali, var kaitēt bērna kājām. Beznosacījuma plus - tīrība un pilnīga smilšu neesamība drēbēs, matos un dvieļos. Oļiem ir arī papildu dziedinošs efekts. Viņa masē bērna kājas, uzlabojot taustes jutīgumu.

 • No smiltīm. Piemērots bērniem, kas mīl spēlēt smilšu kastē. Smiltis parasti ir ļoti silta. Jūlijā un augustā kājām ir pat apdegumi, ja kazlēnu iet uz smiltīm bez apaviem. Parasti jūra netālu no šādām pludmalēm ir diezgan dubļaina, galvenokārt tūrisma sezonas laikā.

 • Smiltis un oļi. Apvienojiet smilšu un oļu pludmales priekšrocības un mīnusus.

 • Oļi un akmeņi. Parasti nav piemērots ģimenēm ar bērniem, jo ​​lielie akmeņi var kaitēt bērnam. Jūras, kā parasti, netālu no šādām pludmalēm ir tīrākā. Var novērot pietiekami lielus viļņus. Bieži šīs pludmales ir sliktāk aprīkotas.

Austrumu krasta kūrortu apraksts

Theodosius

Viena no skaistākajām un populārākajām Krimas pussalas vietām. Pludmales, galvenokārt oļi un smiltis, ir apmēram 25 kilometrus garas.

Theodosia vēsture ir patiesi pārsteidzoša. Šīs pilsētas teritorijā ir dažādas tūrisma aģentūras un aģentūras, kas piedāvā ekskursiju organizēšanu uz interesantākajām vēsturiskajām vietām rajonā.

Ja bērns apmeklē mākslas skolu un ir ieinteresēts glezniecībā, viņš varēs apmeklēt milzīgo mākslas galeriju - Aivazovskas muzeju. Šeit ir oriģinālās slavenā jūras gleznotāja gleznas.

Pilsētas teritorijā ir arī daudzi citi muzeji. Viņi pastāvīgi rīko dažādas izstādes un tematiskus pasākumus, kas veltīti dažādu vēsturisko periodu ģēniju mākslinieku darbam.

Ierodoties Feodosijā, jūs varat palikt:

 • Viesnīca "Lydia". Atrodas pilsētas centrā. Netālu no tā ir slaveni apskates objekti, restorāni, kā arī īsts Krimas tirgus. Viesnīcā ir ģimenes baseins.

 • Atpūtas centrs "Ai-Petri". Šeit varat atpūsties kopā ar visu ģimeni. Īpaši šāda veida atvaļinājums būs pievilcīgs cilvēkiem, kuri ir pieraduši brīvi pavadīt laiku. Atpūtas centra durvis ir atvērtas bērniem no piecu gadu vecuma. Profesionāli gidi piedāvā plašu dažādu interesantu ekskursiju un pastaigu izvēli.

 • Viesnīca "Feodosia". Atrodas netālu no jūras. Viesnīcā ir restorāns, kur varat baudīt gardas maltītes. Izklaides programmas tiek rīkotas arī katru vakaru vasarā. Viesnīcā ir spēļu laukumi, kur bērni var pavadīt laiku.

Sudaka

Tas ir lieliski savienots ar ceļiem ar citām Krimas pilsētām. Tiek organizēti brīnišķīgi satiksmes krustojumi.

Kūrorts ir pazīstams jau daudzus gadus. Visas viesnīcas un viesnīcas orientētas viesnīcas piedāvā atrunas par vidējo cenu, kas ir pilnīgi pieņemama ģimenēm ar bērniem. No šī kūrorta var ērti nokļūt Bakhchisarai vai Swallow's Nest.

Par brīvdienām ar bērniem Sudakā:

 • Viesnīca "Breeze Sea". Atrodas 20 kilometru attālumā no Sudakas centra. Netālu no viesnīcas ir aprīkota pludmale. Bērni strādā ar animatoriem. Maltītes var baudīt viesnīcas restorānā, kas piedāvā plašu gardu ēdienu klāstu. Virtuve ir krievu un Eiropas virtuve.

 • Soldaya Grand viesnīca. Atrodas piecas minūtes no savas privātas pludmales. Bērniem tika organizētas dažādas atpūtas aktivitātes. Ir bērnu ēdienkarte. Pludmale ir smilšaina. Ikdienas glābējiem ir pienākums. Darbojas bērnu klubā.

 • Viesnīca "Forums". Atrodas netālu no publiskās pludmales. Ļoti tuvu veikaliem, pārtikas preču tirgum. Netālu no viesnīcas atrodas parks, kurā aug skaisti un smaržīgi kipriķi.

Jauna pasaule

Atrodas tikai 10 kilometru attālumā no Sudakas. Pludmales ir akmeņainas, bet vairumam cilvēku ieeja ūdenī ir pietiekami bīstama bērniem. Šis kūrorts ir izvēlēts skaistās ekoloģijas un skaisto skatu dēļ. Ar Galicina taku var sasniegt cara pludmali. Šī ir viena no gleznainākajām Krimas vietām.

Atpūtai ar bērniem jaunajā pasaulē:

 • Vintage viesnīca "New World". Atrodas netālu no Galicīna takas. Viesnīca organizē dažādas pastaigas un ekskursijas ģimenēm. Publiskā pludmale atrodas tikai pāris minūšu attālumā, tās teritorija ir pilnībā aprīkota ar sauļošanās krēsliem un saulessargiem.

 • Viesnīca "Klusā osta". Publiskā pludmale atrodas 25 metru attālumā. Bērni līdz pieciem gadiem ēd un dzīvo bez maksas.Visi numuri ir aprīkoti ar vannas istabu, telpu iekšpusē ir viss, kas nepieciešams, lai atpūstos.

Koktebel

Šī nesteidzīgā Krimas pilsēta katru gadu piesaista daudzus tūristus no dažādām pilsētām. Tajā nav traks auto. Dzīvības plūsmas mēra un bez uztraukumiem. Lieliska vieta, kur palikt kopā ar bērniem. Pludmale ar labu seklu ūdeni, kur bērni var spēlēt un apšļākt siltā, labi apsildītā jūras ūdenī.

Ģimenes brīvdienām Koktebelā:

 • Pensija "Radošais vilnis". Pilnīgi organizēta atpūta visiem ģimenes locekļiem. Pensijas teritorijā atrodas velosipēdu celiņi, tiek organizēta velosipēdu noma. Bērni var spēlēt bērnu izjādēs un labi aprīkotos sporta laukumos.

 • Mini viesnīca "Villa Classic". Viesnīcas teritorija ir droša un droša. Ir zaļš pagalms, kurā atrodas rotaļu laukumi.

Kerčs

SunDali ir lielākā publiskā pludmale Kerčā. Apmeklējumi ir bezmaksas. Tas ir labi uzturēts un diezgan labi uzturēts. Pludmalē ir spēļu laukumi un atrakcijas. Glābēji un medicīniskais personāls rūpējas par atpūtniekiem.

Kerčam ir arī daudz vēsturisku vietu. Ierodoties šajā vietā, jūs varat apmeklēt cietoksni, Tsarsky Kurgan, zelta pieliekamo un milzīgu skaitu interesantu objektu.

Izvēloties viesnīcas, labāk izvēlēties tos, kas atrodas piepilsētas teritorijās. Kerčam ir pietiekami daudz satiksmes un milzīgs skaits automašīnu. Tāpēc pilsētas centrs nav labākā izvēle brīvdienām ar maziem bērniem.

Ģimenes brīvdienām Kerčā:

 • Atpūtas centrs "Riviera". Blakus dzīvojamām ēkām atrodas Chokrak ezers. Ūdens tajā ir ārstnieciskas īpašības. Animatori strādā ar bērniem. Bāzes teritorijā ir aktīvo spēļu laukumi.

 • Viesnīca "Kerch". Piemērots tiem, kas vēlas izvēlēties pilsētas centru atpūtai. Visi vēsturiskie apskates objekti ir pietiekami tuvu viesnīcai. Tiek nodrošināta ģimenes izmitināšana.

 • Villa "Moonlight". Atrodas punktā Geroevskoe, Kerčas priekšpilsētā. Labs uzturs tiek organizēts. Bērniem tiek piedāvāts īpašs bērnu galds. Plānots organizēt pārcelšanu no Kerčas stacijas uz iepriekšēju vienošanos.

Atpūtas iespējas Rietumkrimā

Evpatorija

Šis kūrorts ir viens no brīnišķīgākajiem ģimenes svētkiem. Bērni varēs apmeklēt delfināriju un lielu ūdens atrakciju parku, kas piedāvā daudzas jūras dzīvības sugas. Zēni būs ieinteresēti doties uz Melnās jūras pirātu muzeju. Evpatorijā ir vairāk nekā simts dažādu interesantu vēsturisku un izklaides vietu.

Viņu durvis ģimenes brīvdienām Evpatorijā ir atvērtas:

 • Sanatorija "Petrel". Privāta pludmale atrodas netālu no teritorijas. Ceļš uz to aizņem aptuveni 10-15 minūtes. Bērniem tiek organizēti ūdens braucieni, darba laukumi. Pludmale ir smilšaina ar seklu ūdeni, piemērota jebkura vecuma bērniem. Visiem ģimenes locekļiem var veikt dažādas procedūras.

 • Pensija "Planet. Piemērot fizioterapijas metodes, lai atjaunotu veselību. Darbojas baseins. Atpūtnieki var dzert ūdeni no artēziskajiem avotiem. Interesanta izklaides programma.

Saki

Šīs kūrorta zonas pludmales ir smilšainas, tāpēc sezonā ūdens jūrā var būt diezgan dubļains. Publiskajā pludmalē atrodas viss rotaļu laukums. Tā piedāvā baseinu bērniem, dažādus ūdens braucienus. Pludmale ir aprīkota ar dušu.

Šī skaista pilsēta ir lieliska ģimenes brīvdienām. Lai nedaudz uzlabotu veselību, varat doties uz Saki ezeru. Ārstniecisko dūņu iedarbība uz locītavām ir reāla, kā arī pozitīva ietekme uz ādu.

Piemērota ģimenes brīvdienām:

 • Sanatorija "Yurmino". Viesnīcas restorāns, kurā tiek organizēta ēdienkarte visiem ģimenes locekļiem, tostarp bērnu galds. Pieaugušie var atpūsties spa. Maltītes tiek pasniegtas kā "bufete".

 • Sanatorija "Saki". Katru dienu ir interesanta izklaide visai ģimenei. Animatori nodarbojas ar bērniem. Pilnīgi organizēta bērnu atpūta.

Sevastopole

Viena no lielākajām Krimas pilsētām. Atpūta pilsētas centrā nav piemērota ģimenēm ar maziem bērniem. Izplūdes gāzu līmenis ir diezgan augsts. Tas ir labāk izvēlēties brīvdienas priekšpilsētās - ciematos, kas atrodas netālu no Sevastopoles centra. Tie ir Nikolaevka, Peschanoe, Orlovka un Melnā jūra.

Sevastopolā ir divas brīvas smilšu pludmales. Svētku augstumā jūra netālu no šīm pludmalēm ir diezgan dubļaina un dubļaina. Ārpus sezonas situācija uzlabojas. Ieeja ir viegli nogāzta, piemērota bērnu peldēšanai.

Ģimenes brīvdienām Sevastopole iesaka:

 • Viesnīca "Sapņu līcis". Atrodas blakus skaistajam Ilyas-Kaya kalnam. Ir divi peldbaseini, kas tiek regulāri apsildīti. Bērniem tiek organizēti rotaļu laukumi un bērnu braucieni. Viesnīcā ir sava oļu pludmale.

 • Pensija "Emerald". Pilnīgi organizētas bērnu aktivitātes. Tajā ir vairākas privātas pludmales. Viesnīca piedāvā dažādas naktsmītnes. Ģimenēm, kas izvēlas neparastas naktsmītnes, varat izvēlēties bungalo.

Krimas dienvidu krasta kūrortu apgabali

Big Jalta

Krimas skaistākā pilsēta. Dzejnieki un mākslinieki savos darbos izteica mīlestību uz Jaltu. Šis kūrorts ir slavens ar lielu skaitu atrakciju un interesantu vietu, ko var apmeklēt visa ģimene. Netālu no Jaltas atrodas ne mazāk skaistas pilsētas, kas ir piemērotas arī ģimenes brīvdienām. Tas ir Simeiz, Gurzuf, Foros, Gaspra, Alupka.

Jaltā bērni noteikti vēlēsies apmeklēt Pasaku pasaku, privātu zooloģisko dārzu vai Crocodilarium. Netālu no pilsētas centra atrodas skaista Massandra pils, kas piepildīta ar noslēpumiem un dažādām senatnes leģendām. Ir organizētas interesantas ekskursijas uz ūdenskritumiem un alām.

Liels Alušta

Nokļūšana šajā kūrortā nav sarežģīta. Jūs varat ierasties Alushtā no Simferopoles vai Jaltas. Šī pilsēta ir diezgan maza, ar spēku un izmērītu dzīves veidu. Tajā nav milzīga skaita transportlīdzekļu, un naktī ielas tiek nogremdētas klusā miegā. Šī ir lieliska vieta, kur uzturēties kopā ar bērniem.

Pilsētā tika uzbūvēts diezgan daudz dažādu viesnīcu un viesnīcu katrai gaumei un maku izmēram. Tomēr atpūta Alushta ir diezgan pieņemama. Produktu cena pārtikas preču tirgos un veikalos ir vidēja, piemērota ģimenēm ar vidējo budžetu. Bērni varēsiet apmeklēt ieleju, kur dzīvo spokiem, kā arī ekskursijas uz ūdenskritumiem vai braucienu uz delfināriju.

Populāras naktsmītnes ar mazu bērnu

Krimā jūs varat atrast dažādus dzīves apstākļus, kas ir piemēroti ģimenes brīvdienām. Bērniem, kas bieži slimo, labāk izvēlēties iekštelpas ar ārstniecības vai veselības centriem. Krimas sanatorijās tiek veiktas dažādas fizioterapeitiskās metodes, kas palīdz stiprināt jebkura ģimenes locekļa veselību. Ceļojumu cenas uz šādiem veselības centriem ir atkarīgas no sezonas, kā arī no dzīves apstākļiem.

Ģimenēm, kas vēlas atpūsties un peldēties jūrā, varat izvēlēties viesnīcu vai viesu namu. Tajos parasti tiek piedāvāts rezervēt numurus ar ēdienreizēm. Daudzas no šīm viesnīcām atrodas netālu no pludmales vai privātā sektora. Parasti blakus viesu namiem ir veikali, kur var iegādāties visas nepieciešamās preces vai pārtiku.

Ļoti maziem bērniem labāk izvēlēties viesnīcas ar animāciju. Profesionāli pasniedzēji strādā ar bērniem. Šādās viesnīcās liela uzmanība tiek veltīta bērnu atpūtas organizēšanai.Bērniem ir dažādi tematiskie un izklaides pasākumi.

Bērnu atpūtas komplekss "Raduga" katru gadu atver savas durvis bērniem no 7 gadu vecuma. Varat arī atpūsties kopā ar visu ģimeni šajā iestādē maija brīvdienās.

Tēmēkļi un ekskursijas

Krimas teritorijā ir daudz dažādu interesantu vietu. Katrā pilsētā var atrast simtiem atrakciju, kas radīs apmeklētājiem visu pozitīvo emociju vētru. Lai ilgstoši atcerētos ceļojumu un atcerētos to ar prieku, vispirms jāplāno visas ekskursijas, kuras var apmeklēt šādas brīvdienas laikā.

Bērni būs patiesi priecīgi apmeklēt dažādas dabas rezervātus. Slavenākais: Jalta, Karadag, Neapole-skitieši. Daba šajās vietās ir patiesi pārsteidzoša! Tīrākais kalnu gaiss un liels skaits retu zaļo augu ļauj visiem ģimenes locekļiem dziļi elpot. Jūs varat pavadīt laiku Nikitska botāniskajā dārzā.

Daudzi tūristi vēlas apmeklēt ūdenskritumus. Turklāt šādas ekskursijas ir interesantas ne tikai vasarā. Ziemā ūdens ūdenskritumos sasalst, un tie pārvēršas par īstu ledus figūru muzeju.

Krima ir lieliska vieta ne tikai vasaras brīvdienām. Ziemā tas kļūst par īstu kalnu slēpošanas kūrortu. Brīvdienas ziemas brīvdienās pievērsīsies ģimenēm, kas mīl slēpošanu vai snovbordu.

Bērniem, kā arī vecākiem, kas mīl radošumu un lasīšanu, jūs varat atrast arī lieliskas iespējas ekskursijām uz pussalas. Mākslinieku mājas, dažādi muzeji, mākslas galerijas un milzīgs daudzums pilis noteikti pievērsīsies tūristiem, kuriem nepatīk satraukums.

Bērnu izklaide

Ūdens parki

Gandrīz ikviena pilsēta, kas atrodas Krimā, ar prieku piedāvā bērniem ar vecākiem dažādas ūdens atrakcijas. Starp tiem ir vairāki no lielākajiem: "Banānu Republika" un "At Lukomorye" (Evpatorijā), "Atlantis" (Jaltā), "Ūdens pasaule" (Sudakā), "Almond Grove" (Alušā).

Papildus lieliem ūdens parkiem, kuros ir ūdens slidkalniņi un dažādi katamarāni, gandrīz katrai mazajai viesnīcai ir arī savs bērnu baseins. Bērnus parasti uzrauga animatori vai glābēji.

Zooloģiskie dārzi

Viņi brīvdienas Krimā padara vēl pievilcīgākas ģimenēm ar maziem bērniem. Bērni, kas apmeklē zooloģisko dārzu, var iepazīties ar dažādiem dzīvniekiem, kas dzīvo ne tikai Krievijā, bet arī visā pasaulē. Šādu centru teritorijā varat iegādāties gardus kokvilnas konfektes vai uzkodas bērnu kafejnīcā.

Starp slavenākajiem un lielākajiem zooloģiskajiem dārziem:

 • Zoo, kas atrodas Simferopolā.

 • Saimniecības strausi "Eksotiskie". Atrodas Kerčā.

 • Akvārijs Alušta.

 • Dolphinarium in Jalta.

 • Jaltas zooloģiskais dārzs.

 • Terarium, kas atrodas Sevastopole.

Atrakciju parki

Katrā Krimas kūrortpilsētā ir liels skaits parku, kur vari jautri pavadīt kopā ar savu bērnu. Šeit ir tikai braucienu valstība!

Bērniem tiek rīkoti izklaides konkursi un dažādi konkursi. Var piedalīties ikviens. Uzvarētājiem tiek piešķirtas balvas un saldie suvenīri. Jaunākiem bērniem tika uzbūvēti rotaļu laukumi ar daudzkrāsainiem šūpoles. Parku ceļi ir bruģēti un ļauj jums staigāt ar ratiņiem.

Aktīva atpūta Krimā

Ģimenēm, kas dod priekšroku pārgājieniem, lieliski nometneskas atrodas diezgan attālās vietās no lielo kūrortu centriem. Šādu nometņu instruktori piedāvā dažādas pastaigu ekskursijas un pat kalnu pastaigas. Jaunākiem bērniem šis brīvdienu variants nav piemērots.

Parasti ģimenes izvēlas telšu nometnes āra aktivitātēm. Šī opcija ļauj jums nav atkarīga no viesnīcas vai viesnīcas darbības režīma un patstāvīgi plānot savu brīvo laiku. Krimas rietumos telšu nometnes atrodas zem Evpatorijas, netālu no tīrākās jūras.

Ja plānojat ceļojumu uz austrumu banku, tad šajā gadījumā jums jāpievērš uzmanība Kazantip līčam. Šīs vietas raksturo skaista daba, kā arī milzīgas pludmales. Ikviens, kurš vēlas dzīvot teltīs, ir vieta, kur atpūsties.

Noderīgi padomi ceļotājiem

Lai atpūstos Krimā, radās tikai pozitīvas emocijas un ilgu laiku atcerieties, izmantojiet šādus ieteikumus:

 • Plānojiet savu ceļojumu iepriekš. Lēti pārējie izrādīsies tikai ar pareizu un rūpīgu visu finanšu izmaksu aprēķinu, kas nāk šajā ceļojumā.

 • Rezervējiet lidojumus dažus mēnešus iepriekš. Šādā gadījumā būs iespējams ietaupīt daudz un ietaupīt ģimenes budžetu no lieliem zaudējumiem.

 • Izvēlieties viesnīcas vai viesnīcas, kas nodrošina izmitināšanu ar bērniem. Pievērsiet uzmanību arī vecumam, kurā bērni tiek turēti dzīvošanai. Ja izvēles brīdī pastāv šaubas, labāk vispirms sazināties ar viesnīcu un noskaidrot visas detaļas.

 • Pievērsiet uzmanību jūras tuvumam. Ceļojiet ar maziem bērniem bieži tāpēc, ka ir nepieciešams tuvāk izvietot viesnīcu uz jūras krastu.

 • Mazuļiem, kas jaunāki par 5 gadiem, neplānojiet ceļojumu jūlijā vai augusta pirmajā pusē. Parasti gaisa temperatūra šajā laikā ir visaugstākā. Mēģiniet izvēlēties jūniju, augustu vai septembri.

Atsauksmes

Daudzas ģimenes, kas apmeklēja pussalu, runā par savu laiku ar lielu siltumu. Viņi atzīmē brīnišķīgo klimatu, silto jūru, augļu un dārzeņu pārpilnību, kas audzēti dienvidu Krimas saulē.

Milzīgs skaits pozitīvu atsauksmes par Krimas skaistajām vēsturiskajām vietām un apskates vietām. Pat ģimenes ar vienu gadu vecu bērnu ir atradušas lieliskas iespējas brīvdienām.

No negatīvajām atbildēm mēs varam atzīmēt tos, kuros vecāki nebija apmierināti ar dažu rotaļu laukumu materiālo un tehnisko bāzi, un atzīmē, ka daudzi slaidi un atrakcijas ir pārāk vecas un prasa nomaiņu. Daži tūristi atzīmē salīdzinoši augstās pamata pārtikas produktu iegādes izmaksas brīvdienās.

Ar visiem trūkumiem, atpūtas priekšrocības Krimā, protams, vairāk. Šī dienvidu reģiona kūrortpilsētas gaida atpūtniekus no dažādām Krievijas daļām. Brīnišķīgais klimats un pārsteidzošā daba nodrošinās labu atpūtu visiem ģimenes locekļiem.

Lai uzzinātu vairāk par atvaļinājumu Krimā, skatiet tālāk redzamo video.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība