Atpūta ar bērniem Ļeņingradas reģionā

Saturs

Pēdējos gados arvien vairāk krievu ģimeņu izvēlas atpūsties savas valsts teritorijā brīvdienās vai brīvdienās ārzemēs. Ja jautājums par to, kur ir labāk organizēt ģimenes brīvdienas ar bērniem, tiek paaugstināts līdz pilnam augstumam, tā, ka tas ir ne tikai patīkams, bet arī informatīvs un noderīgs, jums jāpievērš uzmanība Ļeņingradas reģionam. Šī un pārsteidzošā daba, kā arī atrakciju masa un ērta atpūta, kur var atrast visus ģimenes locekļus.

Šajā rakstā mēs runāsim par to, kur doties un ko redzēt ar bērniem Ļeņingradas reģionā, kā arī par atpūtas iespējām šajā reģionā Krievijā.

Reģiona iezīmes

Neskatoties uz to, ka šeit nav jūras un tropu eksotikas, Ļeņingradas apgabalā noteikti nebūs garlaicīgi - reti reģionam ir vienlaicīga vairāku svarīgu priekšrocību vienlaicīga klātbūtne - senā vēsture, neticama daba, kā arī daudz vietas, kas ir kultūras pieminekļi un kultūras pieminekļi. pasaules nozīmes vēsture.

Reģions atrodas Krievijas ziemeļrietumu daļā, no kuras tas atrodas Somijas un Igaunijas tuvumā. Reģions arī robežojas ar Karēliju, Vologda, Novgorodas un Pleskavas reģioniem. Unikālais klimats padara svētkus ar bērniem ne tikai interesantu, bet arī noderīgu - bērni elpo svaigu gaisu, un pusaudži, pievienojoties stāstam, apmeklēs atrakciju parkus.

Jūs varat ceļot kopā ar bērniem Ļeņingradas apgabalā jebkurā gada laikā. - Ziemas šeit ir diezgan vieglas Atlantijas-kontinentālā klimata dēļ. Vasarā šeit nav karsts - jūnija vidējā temperatūra ir aptuveni 18 grādi pēc Celsija. Vasarā un rudenī reģionā parasti nokrīt lielākā daļa gada nokrišņu. Bet ziemā šīs zemes var iepriecināt ziemas atpūtu ar mīkstu, gandrīz bezspēcīgu pūkainu sniegu, sniega klātiem mežiem, kas ļoti atgādina ainavu no ziemas pasakas, kā arī atpūtas centru pārpilnību, kas ir gatavi viesus saņemt visu gadu.

Vasarā jūs varat doties uz vienu no 1800 ezeriem, kas atrodas Ļeņingradas reģionā. Gleznainākā ir Lago ezers. Tas ir arī lielākais Eiropā.

Dabas mīļotāji novērtēs dabiskas valsts rezerves, vairāk nekā 15 rezervātu, 16 dabas pieminekļu klātbūtni. Pilsētas arhitektūras cienītāji iepriecinās pastaigas Sanktpēterburgā un dažās citās reģionālās pakļautības pilsētās, jo tām visiem ir gadsimtiem bagāta vēsture, un viņiem ir kaut kas pārsteigums.

Kur palikt?

Kurp doties un kur dzīvot kopā ar bērniem Ļeņingradas reģionā, ir atkarīgs no tā, cik veci bērni aug ģimenē, kādas ir viņu intereses un vaļasprieki, un kādas ģimenes prasības rada kopīgu brīvo laiku.

Ja ģimenē ir pusaudži, sabiedriski un nemierīgi, kustības slāpes, aktīva atpūta, sporta sasniegumi un regulāras adrenalīna sitieni uz galvu, iespējams doties uz vienu no ezera atpūtas centriem. Pievērsiet uzmanību pamatiem, kas atrodas uz Lagojas ezera, Somu līča, baltā ezera krastiem. Šeit jūs varat spēlēt daudz pludmales futbola, volejbola vai badmintona. Šeit Jūs varat doties laivās, doties burāšanā, vindsērfingā, piedalīties elpu aizraujošā kanoe laivā. Kādas atpūtas iespējas izvēlēties - jautājums par ģimenes budžeta maku biezumu un ģimenes viedokli par dzīves apstākļu komfortu.

Vislabākā vērtība attiecībā uz naudas vērtību ir:

 • atpūtas centrs "Pearl on Vuoksa" (Priozersky rajons, Losevo) - Dzīves dārdzība no 3500 rubļiem, nelielas un kompaktas telpas, kā arī istabas lielai ģimenei - 6-8 gultasvietas;
 • Drive Park "Ladoga" (Priozersky rajons, Berezovo) - dzīves dārdzība no 2200 rubļiem, ir dažādu kategoriju numuri no "ekonomikas" uz VIP, jūs varat palikt savrupmājā;
 • atpūtas centrs "Zhuravushka" (Viborgas rajons, Orekhovo) - dzīves dārdzība ir no 1000 rubļiem, izmitināšana ir iespējama dažādu jaudu mājās.
"Pearl on Vuoksa"
"Ladoga"
"Crane"

Ja ģimene ir plānojusi pavadīt brīvdienas brīvā dabā, dodieties uz ģimenes ekskursijām, iemācīties daudz jaunu un interesantu lietu, labāk apmesties vietās, kas atrodas netālu no ziemeļu galvaspilsētas, lai viņi varētu redzēt maksimālo Pētera lielo apskates vietu, apmeklēt Ermitāžu, apmeklēt teātrus, doties uz teātriem izrādes un muzeji.

Kognitīvi, kultūras ziņā, atpūta ar bērniem var tikt organizēta jebkurā citā Ļeņingradas apgabala daļā. Īpaša uzmanība jāpievērš Pavlovska, Priozerska, Lomonosovskas un Viborgas rajoniem. Šīs teritorijas būs apmierinātas ne tikai ar lielu skaitu pilīm un arhitektūras ansambļiem, bet arī ar ikgadējiem valsts nozīmes pasākumiem. Tātad, ceļojot vasarā, Jūs varat apmeklēt viduslaiku kultūras festivālu Viborgas rajonā, un Pavlovskā - katru gadu notiek liela mēroga ziedu festivāls.

Lai organizētu kultūras svētkus Ļeņingradas reģionā, jums jāizvēlas sanatorija, viesnīcu vai atpūtas centrs, kurā nav daudz viesu, kas vērsti uz aktīvo un sporta atpūtu. Šāda vieta varētu būt, piemēram, viena no valsts viesnīcām.

 • Lauku viesnīca "Potemkin" (Puškina) - Izmitināšana no 2200 rubļiem. Tā atrodas netālu no slavenajiem pils ansambļiem, un piedāvā vairāk nekā 20 dažādu ekskursiju programmu ģimenes brīvdienām.
 • Lauku viesnīca "Terijoki" (Zelenogorska) - Naktsmītnes no 7500 rubļiem. Viesnīca netālu no ziemeļu galvaspilsētas Somu līča krastā. Bērniem ir bērnu attīstības klubs, pusaudžiem, pieaugušajiem - liels jahtklubs, papildus ekskursijām ekskursijās, varat doties uz ūdens ekskursijām.
"Potemkin"
"Terijoki"

Tiem, kas vēlas organizēt atpūtas un atpūtas atpūtu, jūs varat pārtraukt izvēli jebkurā atpūtas centrā, kā arī daudzās atpūtas vietās. Gandrīz visas bāzes prasmīgi izmanto dabas dāvanas - tās ainavu un visu, kas darbojas brīnišķīgajos priežu mežos, creeps, peld un aug. Gandrīz jebkura bāze var organizēt ģimenes pārgājienu sēnēm, makšķerēšanai, medībām. Kādus pamatus var ieteikt tiem, kas vēlas aktīvi pavadīt laiku ar bērniem:

 • atpūtas centrs "Zavetnoje";
 • atpūtas centrs "Georgian-4";
 • valsts klubs "Opex".
"Pārliecināts"
"Georgian-4"
"Opex".

Kas jums jāpievērš, izvēloties uzturēšanās vietu:

 • Bāzes, viesnīcas vai lauku klubu saskaņošana ar ceļojuma mērķi;
 • bērnu infrastruktūras pieejamība atkarībā no bērna vecuma (peldbaseins, rotaļu laukums, braucieni, batuts, klubs, aukle, darbnīcas pusaudžiem un jaunākiem bērniem);
 • ēdieni (pilna pansija, tikai Eiropas brokastis, tikai vakariņas) - jautājums ir jāprecizē iepriekš;
 • ārsta klātbūtne, bērnu ārsts pie pamatnes (kaut kas var notikt atvaļinājumā).

Dzīves dārdzība atpūtas centros, viesnīcās, sanatorijās mainās atkarībā no gadalaika. Tādēļ iepriekš norādītās cenas ir jāpārbauda konkrētas atvaļinājuma vietas vietā vai ar ceļojumu aģentūras starpniecību.

Ko apmeklēt, kur doties, ko redzēt?

Ja ģimene nolēma neuzticēties starpniekiem un plāno apmeklēt Ļeņingradas reģionu, zināšanas par interesantākajām vietām reģionā, kur jūs varat un jums vajadzētu būt kopā ar saviem bērniem, palīdzēs jums plānot programmu. Katrs reģiona apgabals ir slavens ar saviem apskates objektiem. Ja ir vēlme un iespēja apmeklēt vairākus rajonus, tad noteikti jāaplūko šīs interesantas vietas.

 • Sv. Andreja baznīca Pirmais izsauktais - atrodas netālu no Melnikovo ciema. Unikāla struktūra, kas atrodas tieši klintī, no visām pusēm mazgāta ar Vuoksa ezera ūdeņiem. Ievietots Ginesa rekordu grāmatā kā vienīgā pasaulē esošā baznīca, kas uzbūvēta uz ļoti ierobežota zemes gabala.
 • Demontēto vilcienu depo "Pioneer Park" - atrodas Lebyazhye ciematā. Šeit jūs varat ne tikai aplūkot visdažādākos vilcienus - dīzeļlokomotīves, elektriskās lokomotīves un pat lokomotīves, bet arī uzbraukt tos, sēdēt vadītāja kabīnē, veidot neaizmirstamus fotoattēlus.
Sv. Andreja baznīca Pirmais izsauktais
"Pioneer Park"
 • Krutojarskas labirints - unikāls senas labirints, kas novietots no akmens uz zemes. Atrodas Krutojaras salā. Tuvumā ir tas, kas gadsimtiem ilgi paliek senajā Somijas ciematā. Viņi saka, ka labirints tika uzcelts vikingu. Katru reizi, kad katram kareivim un zvejniekam bija jādodas caur to katru reizi pirms došanās jūrā, lai viņš būtu laimīgs. Tagad jūs varat doties šādā veidā ar visu ģimeni.
 • Oreshekas cietoksnis - atrodas uz riekstu salas. Tā tika dibināta kā Aleksandra Ņevska mazdēls XIV gadsimtā. 18. gadsimtā tas tika lepni saukts par Krievijas Bastīliju par tās neuzticamību un statelitāti, kā arī par to, ka šeit tika izsūtīti izcili politiskie aktieri un muižnieki, lai kalpotu viņu soda izciešanai.
Krutojarskas labirints
Oreshekas cietoksnis
 • Bāka "Tolbukhin" - Vecākā bāka Krievijā. Atrodas Kronštates mākslīgā salā. Viņš izgudroja to un krāsoja to pats taisnīgi Pēteris Lielais.
 • Baba Jaga namiņš - vieta, kas neatstās vienaldzīgu ne bērnu, ne pusaudzi. Reālā mājiņa uz vistas kājām atrodas Ulyanovka ciematā. Ap mājām ir dažādas pasaku varoņi.
Bāka "Tolbukhin"
Baba Jaga namiņš
 • Bison Kennel - apskatīt, kā dabā dzīvo majestātisks bizons, ko varat Toksovā. Ir unikāls dabas rezervāts, kurā cilvēka rokas neko nemaina.
 • Veps mežs - neticami skaistuma nacionālais dabas parks. Jūs varat staigāt, apskatīt kristāldzidros ezerus, apmeklēt senos ugru apmetnes, kas ir saglabātas parkā.
Bison Kennel
Veps mežs

Taču jūs varat apmeklēt arī Ļeņingradas blokādes atklāšanas muzeju Maryino, Hannibal muzeja muižu Suydas ciematā, Puškina aukles māju Pribytkovā, Lielo Gatchina pili Gatchino, Tosno ūdenskritumu.

Lai organizētu bērnu brīvā laika pavadīšanas iespējas, visa ģimene var doties uz Koshkino parku - jautru un izklaidējošu virves parku zem atklātās debesis, apmeklējiet Okhta-Park slēpošanas kompleksu, atpūsties ar maksimālām emocijām uz strausu saimniecību Beloostrovā. Interesants ceļojums uz Vsevolzhskas kaķu muzeju, uz Toksovo virves parku, uz aktīvo izklaides parku Emerald ezeru Toksovā, varat doties ceļojumā uz Sanktpēterburgas ugunsdzēsības nodaļu, vienu no vecākajām Krievijā.

Noderīgi padomi

Lai ietaupītu ceļojumu uz Ļeņingradas reģionu, vienkāršie padomi palīdzēs pieredzējušiem ceļotājiem:

 • ietaupot izmitināšanu, būs iespējams iznomāt vasarnīcu vai māju Ļeņingradas reģionā;
 • Laba izvēle bērnam no 12 gadu vecuma būs jauniešu vai bērnu nometne reģionā;
 • daudzi valsts muzeji veic ekskursijas bez starpniekiem par nominālo maksu, un daži dabas un arhitektūras apskates objekti ir bez maksas - ierasties un redzēt;
 • ja bērni jau ir diezgan lieli, Ļeņingradas apgabala kartē var atrast vairākus telšu parkus, kur var viegli palikt ar minimāliem izdevumiem;
 • Ļeņingradas apgabalā nav iespējams izsaukt dārgu atvaļinājumu, tā tiek uzskatīta par diezgan budžetu, tur ir daudz iespēju, kā ietaupīt, turklāt ir daudz.

Ziemā Ļeņingradas reģionā ir daudz slēpošanas kūrortu un atpūtas centru.Šeit jūs varat organizēt īstu ziemas atvaļinājumu, kas ilgu laiku atcerēsies, lai tvaicētu vannā, brauktu huskī un brieži, dotos uz ziemas makšķerēšanu.

Nākamajā video jūs atradīsiet Priozerskas pilsētu un tās apskates vietas no putnu acu skatiem.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība