Kas ir bērnu teātris?

Saturs

Daudzi cilvēki domā, ka dzīve pēc bērnu parādīšanās ir ierobežota ar rotaļu laukumiem, bērnudārziem, bērnu centriem un attīstību. Ja jūs to domājat, tas nozīmē, ka vēl neesat dzirdējuši par bērnu teātri.

Kas ir bērnu teātris?

Šis ir jauns ģimenes izklaides formāts, kurā bērni dzīvo tiešraidē, nevis skatās filmas un spēlē sīkrīkus. Viņi iegūst jaunas zināšanas par pasauli, iemācās iejūties un aktīvi piedalīties, lai palīdzētu stāsta varoņiem.

Tā ir mājas vide. 15-20 mazuļi ar mātēm ir ērti novietoti uz segām un spilveniem. Zālē nav skatuves un krēslu. Mīkstais apgaismojums nesāpina acis un nebaidās. Patīkama mūzika veicina bērna iepazīšanos ar mākslas pasauli. Bērnu izrādes tiek rīkotas uzticības, draudzības un dzīvās intereses atmosfērā no mazajiem sīkumiem. Viņi pārmeklē, staigā, pieskaras ainavai ar rotaļīgām mazām rokām un piedalās pasākumā.

Prezentācija aizstāj ar interaktīvām spēlēm, lai bērni nebūtu garlaicīgi. Bet katra spēle ir daļa no snieguma.

Bērns saņem aksesuārus rokās, un viņa acis iedegas. Viņš ir gatavs rīkoties, piemēram, uzbūvēt savu raķeti, ieskrāpēt vaļu, nozvejot zivis, pabarot ziedus, barot vardi ar mušiņiem, pievērst gaismu burvju tabletēm, spēlēt ar kvēlojošām medūzām, nobraukt haizivs un daudz ko citu.

Bērnu izrādes - dzīvo. Aktieri nav uz skatuves, viņi atrodas blakus bērniem. Viņu rīcība ir spilgta, pazīstama un saprotama pat drupām. Bagātīga un dinamiska veiktspēja ar visu interaktivitāti ilgst 40-50 minūtes, kas neietekmē jūsu mazuļa režīmu un nepārspīlē to!

Katrs priekšnesums ir paredzēts noteiktam bērna vecumam, tāpēc bērni zālē labi iet kopā, un mammas un tēti var iegūt jaunus draugus.

Bērnu izrādes gabali un rakstzīmes ir laipni, informatīvi un pamācoši. Mazie uzzinās, cik svarīgi ir uzklausīt mammu, atklāt visas zemūdens pasaules noslēpumus, redzēt burvju maģisko pārvēršanos tauriņā vai doties aizraujošā ceļojumā uz citu planētu.

Bērnu teātrī viņi zina visas mammas pieredzes un vēlmes. Tāpēc, ja bērns jūtas slikti, jūs varat viegli pārvietot vizīti uz citu dienu. Es gribētu sagrābt zemesriekstu - pasākuma laikā ir profesionāls fotogrāfs, kurš dos jums bezmaksas bērnu un ģimenes fotogrāfijas. Un šīs dienas atmiņā jūs ar savu dāvanu uzņemsiet krāsu, lai jūs varētu atkal apspriest pasaku ar savu bērnu mājās.

Bērnu izrādes ir pozitīvas emocijas visai ģimenei!

Populāras izrādes

Kosmosa braucieni

Vai telpā ir dzīve? Cik zvaigznes ir visumā? Kā veidot raķeti un iegūt īstu komētu? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem unikālā vidē ar īstu gaismas šovu "Ceļojums kosmosā".

Puiši gaida aizraujošu ekspedīciju uz citām planētām. Viņi lidos aiz spilgtajiem zvaigznājiem, redzēs krāsainu rītausmu, staigā ar citām planētām, lolos gaismu un sazinās ar kosmiskajiem iedzīvotājiem. Bezmaksas fotosesija un neaizmirstamas dāvanas neatstās vienaldzīgus bērnus. Lidojuma ilgums 50 minūtes. Astronautu vecums ir no 2,5 līdz 5 gadiem.

Meža stāsts

Spēlējot „Meža pasaku”, bērna kāpurs sapņo lidot lielā meža klīringā. Kādi piedzīvojumi gaida viņu ceļā uz sapni? Piedāvājam bērnus no 8 mēnešiem līdz 2,5 gadiem, lai pievienotos kāpurķēdei. Galu galā pat pieaugušie sapņo nokļūt reālā pasaka.

Mazie augs ziedus, savāks sēņu grozus, slēpt peles no briesmīgā ērgļa pūka, redzēs krāsains varavīksnes, dejas zem neparastas burbulis ziepes un pārvēršas par gleznainiem tauriņiem. 40 minūtes lidos nepamanīti un ļoti jautri, jo jums nevajadzēs sēdēt vienā vietā! Un fotogrāfijas un nelielas dāvanas būs patīkams pārsteigums un atmiņa.

Okeāna noslēpumi

"Interaktīvais bērnu teātris" ir pārsteidzošs interaktīvs "okeāna noslēpumu" produkts bērniem no 8 mēnešiem līdz trim gadiem.

Puiši ir ienirt piedzīvojumā ar galvu un kļūt par stāsta varoņiem! Viņi nonāks reālā vētrā, ienirt okeāna apakšā, iepazīsies ar jūras dzīvi: milzīgu vaļu un nerātnu mazo austeru; spēlēt ar delfīnu glābējiem, vācu skaistu čaulu kolekciju, skatiet burvīgo mirdzošo medūzu, dejojiet ar smieklīgu vientuļo krabju, glābiet maz zivis no milzīgas haizivis un palīdziet ziņkārīgam bruņurupucim atrast māju.

Darbības ilgums: 45 minūtes. Patīkams pārsteigums būs neliela fotogrāfija ar iecienītākajām rakstzīmēm un neaizmirstamām dāvanām.

Pasaku upes

Mēs aicinām bērnus no viena gada līdz trim gadiem uz aizraujošu interaktīvu sniegumu „The Fairy Tale of the River”. Ir dejojošas zivis, dziedošie spāres, pazudušās vardes un īsts zvejnieks!

Būsim jautrs un informatīvs laiks, iemācīsimies zvejot, uzzināt, ko vardes ēst, iepazīt ar gārni, uzsākt laivas peldēšanai, fotografēt no mums un ņemt mājās mazus suvenīrus. Interaktīvā ilgums ir 45 minūtes.

Izrādes notiek dažādās vietās Maskavas centrā!

Metro: Marina Grove, Novokuznetsk.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība