Rinofluimucil bērniem: lietošanas instrukcijas

Saturs

Rinīts (rinīts) rada daudz problēmu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šī slimība ir īpaši bīstama bērniem, jo ​​apgrūtināta elpošana izraisa hipoksiju, tas ir, skābekļa trūkumu orgānos un audos. Lai mazuļiem ārstētu iesnas, tas ir ātrs un vienlaicīgi nepieciešams izmantot modernus, efektīvus un drošus līdzekļus.

Atbrīvošanas forma

"Rinofluimucil" ir pieejams tikai deguna aerosola veidā, ko pārdod tumšās stikla pudelēs ar īpašu smidzināšanas sprauslu. Pudeles tilpums ir 10 ml.

Smidzināšanas forma ir optimāla zāļu intranazālai ievadīšanai, jo īpaši bērniem, kuri viņu vecuma dēļ bieži nespēj veikt vajadzīgās spriegotāja rīšanas kustības. Šajā gadījumā daļa zāļu izplūst no deguna ejas, un samazinās ārstēšanas efektivitāte.

Tomēr ir arī bīstami apglabāt zāles vairāk, nekā ieteikts lietošanas pamācībā: tas var izraisīt pārdozēšanu un atbilstošus simptomus. Turklāt bērni bieži nevēlas apglabāt savas zāles degunā, jo, lai to izdarītu, jums ir jāgulē un jānostiprina galva, lai zāles nonāktu paredzētajam mērķim.

Tajā pašā laikā aerosols ir viegli lietojams, jo tas ir ievietots vertikāli degunā, bērnam nav nepieciešams noteikt un mācīt izdarīt šķidrumu. Smidzinātāja zāles ir vienmērīgi sadalītas visā deguna gļotādā un nekavējoties sāk darboties. Turklāt ērta sprausla ar izsmidzinātāju nodrošina, ka bērna degunā nonāk tikai tik daudz ārsta un zāļu ražotāja ieteikta produkta.

Smidzinātāju ir ērti izmantot mājās, automašīnā, bērnu klīnikā, rotaļu laukumā - kur vien tas ir nepieciešams. Smidzināšanas vāciņš ir pasargāts no putekļiem un cita iespējama piesārņojuma.

Sastāvs

Šķidruma "Rinofluimucil" šķīdums satur aktīvās un palīgvielas. Divas vielas ir aktīvas: acetilcisteīns un tuaminoheptāna sulfāts. Katrs 100 ml šķīduma satur attiecīgi 1 un 0,5 mg šo sastāvdaļu.

Acetilcisteīnam ir mucolītiska iedarbība, tāpēc aerosola sastāvā tas palīdz atšķaidīt deguna caurulēs un sānu stiprinājumos uzkrāto saturu un tā noņemšanu.

Tuaminoheptan novērš deguna gļotādas pārmērīgu apsārtumu un pietūkumu. Tas ir maz zināms un diezgan reti izmantots adrenerģisks atdarinājums, kam piemīt visas vielas, kas tiek aktīvi izmantotas pretrinīta ārstēšanai. Tas sašaurina asinsvadus, mazina deguna dobuma pietūkumu un apsārtumu, veicina elpošanu.

Īsā darbības perioda dēļ tuaminoheptānu neizmanto monodrīdu ražošanā, tas ir, medikamentos ar vienu aktīvo vielu. Kombinējot ar acetilcisteīnu, tuaminoheptan darbojas efektīvi, un tas rada augstu terapeitisko efektu Rinofluimucil aerosolam.

Mūsdienu zāles ir sarežģīti ķīmiski savienojumi, tāpēc tie ietver ne tikai aktīvās sastāvdaļas, bet arī palīgkomponentus. Tie ir galvenokārt stabilizatori un konservanti, kas saglabā zāļu stabilitāti, un zāles ir derīgas visā derīguma termiņā.

Rinofluimutsuil satur konservantu dinātrija edetātu, nātrija dihidrogēnfosfātu - bufera uztura bagātinātāju, 70% sorbītu - cukura aizstājēju un benzalkonija hlorīdu - aseptisku medikamentu, kam ir arī pretsēnīšu iedarbība, piparmētru garša, neliels etanola daudzums un attīrīts ūdens.

Indikācijas

Pateicoties unikālajai aktīvo sastāvdaļu kombinācijai, Rinofluimucil lieto bērniem ar dažāda veida rinītu. Zāles var sākt lietot uzreiz pēc iesnas parādīšanās, kā arī, ja izdalīšanās no deguna kļūst blīvāka un satur strutainu-gļotādu noslēpumu, un bērnam ir tā sauktā dzeltena iesnas.

Zaļā galvas aukstumā, t. I., Ja izplūde ir krāsota zaļganā krāsā, jo tajā ir vielas, kuras imūnsistēma ražo, lai pasargātu no infekcijas vai vīrusa, Rinofluimucil nav tik efektīvs.

Šajā gadījumā ir svarīgi pareizi lietot narkotiku, jo izplūdes zaļganā krāsa norāda uz nopietnu slimības gaitu, vīrusa vai infekcijas klātbūtni organismā, jebkuras komplikācijas sākumu.

Šīs zāles ir parakstītas ne tikai par rinītu, bet arī par:

  • deguna sastrēgumi, lai novērstu slimības attīstību;
  • ar sinusiem - gļotādas iekaisums, kam piemīt augšstilba sinusa;
  • ar adenoīdiem - deguna galvassāpes;
  • ar adenoidītu - slimības, kurās adenoīdu pieaugumu un iekaisumu pavada sāpes, drudzis, apsārtums;
  • ar sinusītu - viena vai vairāku sinusa gļotādu iekaisums;
  • ar vidusauss iekaisumu - vidusauss iekaisums kā kompleksas terapijas daļa.

Bieži vien šīs slimības seko viena otrai vai attīstās vienlaicīgi, jo tās ir infekcijas vai vīrusa dziļas iekļūšanas rezultāts bērna ķermenī.

Turklāt klepus rinofluimucila aerosols palīdz gadījumos, kad tas notiek ar aktīvu plūsmu gar mērķa aizmugurējo sienu, un gadījumos, kad saaukstēšanās cēlonis ir alerģija. Alergēni var arī iekļūt deguna gļotādā, kairināt, izraisīt pietūkumu un apsārtumu, kā rezultātā rodas sastrēgumi un iesnas.

Dažreiz vecāki uzskata, ka iesnas nav jārīkojas, tas pats iziet. Rinīts ir ļoti bieži sastopams gripas un aukstuma simptoms, bet tas nenozīmē, ka iesnas ir nekaitīgs stāvoklis. Fakts ir tāds, ka apgrūtināta elpošana ne tikai samazina bērna dzīves kvalitāti, kurai ilgi ir jāelpo caur muti, kas traucē normālos fizioloģiskos procesus, bet arī žāvē mutes gļotādu un veicina ātrāku vīrusu iekļūšanu organismā.

Aizkavēta elpošana iesnas laikā var izraisīt audu, piemēram, adenoīdu, augšanu.

Ar deguna sastrēgumu bērns nevar pilnībā elpot, mazāk ķermeņa iekļūst gaisā un līdz ar to mazāk skābekļa, kuru trūkums medicīnā tiek saukts par hipoksiju. Tas ir ļoti bīstams stāvoklis, kas skar visus ķermeņa orgānus un audus, bet lielākoties smadzenes un sirdi.

Ārsti iesaka sākt ārstēt iesnas, tiklīdz tas parādās, negaidot komplikācijas. Bet tas ir jādara pareizi un pēc konsultēšanās ar ārstu, kurš izrakstīs atbilstošas ​​zāles bērna ārstēšanai.

Izsmidziniet labāk nekā pilieni, apūdeņo gļotādu, spēj palikt ilgāk deguna dobumā un iekļūt dziļāk. Tas ievērojami uzlabo tā iedarbību. "Rinofluimucil" sašaurina asinsvadus un novērš tūsku, neitralizē toksīnus, kas izdalās vīrusu un baktēriju dzīves laikā, kā arī atšķaida izplūdi, veicinot tā ātru izņemšanu no deguna dobuma.

No kāda vecuma?

Lietošanas pamācība "Rinofluimucil" ir skaidra norāde. Šīs zāles lieto bērniem no 3 gadu vecuma. Tas nozīmē, ka klīniskajos pētījumos Rinofluimucil tika pārbaudīts ar atbilstoša vecuma bērniem, un ražotājs var garantēt ne tikai ārstēšanas efektivitāti, bet arī drošību.

Maziem bērniem daudzi fizioloģiskie un bioķīmiskie procesi organismā notiek citādi nekā pieaugušajiem vai vecāka gadagājuma bērniem. Tāpēc, lietojot zāles, lai ārstētu mazu bērnu, piemēram, 2 gadus vecs, nevar būt pārliecināts par tās absolūtu drošību. Tas nozīmē, ka biežāk rodas blakusparādības, kas pasliktinās bērna stāvokli, nevis atvieglos to. Dažos gadījumos šīs sekas var būt diezgan spēcīgas, tāpēc būs nepieciešama bērna hospitalizācija.

Retos gadījumos, piemēram, tad, ja sinusa ir atstāta novārtā, ārsts var nozīmēt "Rinofluimucil" lietošanu bērnam līdz 3 gadu vecumam, bet tikai saskaņā ar individuālām indikācijām un stingrā ārsta uzraudzībā, ja zāļu lietošanas ieguvumi atsver kaitējumu, ko tas rada.

Ja vecākiem nav iespējas konsultēties ar savu ārstu un nav tiesības saņemt zāles uz pareizas bērnu devas, nav nepieciešams riskēt un lietot šo narkotiku citai vecuma grupai. Šajā gadījumā labāk ir izmantot tradicionālās metodes, kā atbrīvoties no aukstuma un izmantot sālsūdeni inhalācijai.

Kontrindikācijas

Tāpat kā vairumam zāļu, Rinofluimucil aerosols ir kontrindikācijas. Tie ir saistīti ar iespējamu negatīvu ietekmi, ja bērnam ir hroniska slimība vai viņš lieto citas zāles.

Tātad, izsmidzinātājs "Rinofluimucil" neattiecas:

  • ja to nosaka bērna individuālā jutība pret sastāvdaļām;
  • leņķa aizvēršanas glaukomas gadījumā, iedzimta vai iegūta acu slimība, kurā intraokulārais spiediens tiek pastāvīgi palielināts;
  • tirotoksikoze, ti, vairogdziedzera hormonu pārpalikums.

Dažos gadījumos šīs slimības notiek paralēli. "Rinofluiucil" nav iespējams ārstēt jebkura vecuma bērnam, kas lieto MAO inhibitorus un tricikliskos antidepresantus, kā arī 14 dienas pēc pēdējās šo zāļu devas.

Dažām hroniskām slimībām Rinofluimucil lietošana ir atļauta piesardzīgi. Visbiežāk tas nozīmē to ārstēšanai jānotiek ārsta uzraudzībā. Šādas slimības ir bronhiālās astmas ražotājs, hronisks paaugstināts asinsspiediens, stenokardija.

Blakusparādības

Pareizi ievadot rinofluimucilu, blakusparādības rodas ļoti reti. Tomēr taminoheptāns, kas ir viena no zāļu aktīvajām sastāvdaļām, var izraisīt nevēlamas blakusparādības, piemēram, paaugstinātu spiedienu: bērni bieži sūdzas par galvassāpēm, kas pavada šo stāvokli. Bērnam var rasties trauksme, ekstremitāšu trīce un galva, tahikardija.

Turklāt zāles ir atkarīgas, tāpēc Jums jāievēro lietošanas instrukcijā noteiktā ārstēšanas ilgums vai jāievēro ārsta recepte.

Dažos gadījumos ir vietēja reakcija deguna, mutes vai rīkles gļotādas sausuma, kā arī ādas alerģisku reakciju veidā. Bieža zāļu lietošana var izraisīt urīna aizkavēšanos.

Ja bērnam ir viens vai vairāki no šiem simptomiem, ārstēšana ar Rinofluimucio jāpārtrauc un jākonsultējas ar ārstu.

Iespējams, šīs izpausmes nav saistītas ar narkotiku ārstēšanu, tad ārstēšanu var turpināt. Pretējā gadījumā ārsts ieteiks, kā var aizstāt zāles ar analogu. Nav vērts uzņemt analogu, jo jauna viela var saturēt to pašu sastāvdaļu, kurai parādījās reakcija.

Dažreiz blakusparādību izpausmes ir diezgan spēcīgas, un tās prasa ne tikai narkotiku atcelšanu, bet arī ārstēšanu.Piemēram, ja bērnam ir nieze vai izsitumi, ārsts parakstīs pretalerģisku zāļu, un, ja temperatūra ir paaugstinājusies, sīrups ar paracetamolu.

Pārdozēšana

Rinoflucilila pārdozēšana var rasties vienlaicīgi vai kā zāļu kumulatīvā iedarbība ilgākas devas dēļ, nekā norādīts lietošanas pamācībā.

Pirmajā gadījumā bērnam var rasties tādi paši simptomi kā blakusparādībām, bet skaidrāk un īsākā laikā. Vecāku pareizākā rīcība, ja viņi konstatē, ka bērns ir lietojis Rinofluimucil, meklē neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Atkarībā no bērna individuālajiem rādītājiem, ieskaitot vecumu un ķermeņa svaru, acīmredzami simptomi var nebūt pamanāmi. Tomēr jums joprojām ir jāparāda bērnam ārstam, jo "Rinofluimucil" ir vazokonstriktora efekts, un lielos daudzumos tas var būt bīstams bērniem.

Otrajā gadījumā pārdozēšana var ne tikai izraisīt atbilstošu simptomu attīstību, bet arī izraisīt atkarību no narkotikas, tas ir, stāvoklis, kad jaunām zāļu devām nav vēlamās ietekmes uz bērna ķermeni.

Ja ir aizdomas par pārdozēšanu, zāles nekavējoties jāpārtrauc, jāsazinās ar ārstu un jākonsultējas par iespējamām zāļu nomaiņas iespējām. Atcerieties, ka rinofluimucils bieži netiek izmantots bērnu ārstēšanai.

Lietošanas instrukcija

Pirms pirmās lietošanas aerosols ir jānoņem no iepakojuma, no paša pudeles noņemiet aizsargvāciņu un pēc tam otru no smidzinātāja. Otrs vāciņš ir jāsaglabā un pēc izsmidzināšanas atkārtoti jāizmanto izsmidzināšana. Tas pasargās to no putekļiem un netīrumiem.

Pēc tam ir nepieciešams atvērt izsmidzinātāja vāciņu un vairākas reizes piespiediet to, līdz parādās aerosols, kas norāda, ka aerosols ir gatavs lietošanai. Tāpēc smidzinātājs "Rinofluimucil" ir aprīkots ar dozatoru viena zāļu deva atbilst vienam klikšķim uz smidzinātāja.

Lietošanas instrukcijās ir ieteikums paredzēt, ka aerosols ir jāizmanto 3-4 reizes dienā. Nepieciešams ievadīt vienu aerosola devu. Ārstēšanas kurss parasti nav ilgāks par 7 dienām, un pēc ārsta ieteikuma to var pagarināt.

Bērni līdz 3 gadu vecumam "Rinofluimucil" lieto tikai saskaņā ar ārsta norādīto devu. Pēc 6 gadu vecuma Jūs varat sākt ārstēšanu ar Rinofluimucil, tiklīdz parādās iesnas.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Daudzi mūsdienīgi kompleksie līdzekļi gripai un saaukstēšanās gadījumiem, tostarp deguna pilieni un aerosoli, nav savienojami ar MAO inhibitoru un triciklisko antidepresantu lietošanu. Šie konkrētie medikamenti bērniem tiek izrakstīti ļoti reti, tomēr vecākiem jābūt uzmanīgiem un jābrīdina ārsts, ja kāds cits speciālists parakstījis antidepresantus. Vienlaicīgi lietojot blakusparādības, palielinās blakusparādību smagums un palielinās to rašanās iespējamība.

Turklāt klīniskajos pētījumos "Rinofluimucil" tika atklāta tā spēja būtiski vājināt paaugstinātā spiedienā lietoto zāļu iedarbību. Tādējādi, aerosols ne tikai var izraisīt spiediena palielināšanos, bet arī pazeminošās narkotikas iedarbību.

Pārdošanas un uzglabāšanas noteikumi

Smidzinātājs "Rinofluimucil" tiek pārdots aptiekās bez receptes. To var uzglabāt slēgtā stāvoklī 2,5 gadus, bet tikai tad, ja ir izpildīti šādi nosacījumi: gaisa temperatūra nedrīkst būt zemāka par 15 un augstāka par 25? С. Ja pudele ir atvērta, to var izmantot tikai 20 dienas.

Nelietojiet zāles pēc derīguma termiņa beigām.

Atsauksmes

Daudzi vecāku pārskati par "Rinofluimucil" lietošanu norāda uz narkotiku augsto efektivitāti pat ar novārtā atstātu vai hronisku rinītu, sinusa un citām deguna slimībām, kuru simptomi ir deguna sastrēgumi.

Patērētāju uzticība ir Eiropas narkotiku ražotājs un popularitāte rada zemu cenu. Smidzinātājs Maskavā maksā vidēji mazliet mazāk par 300 rubļiem, un viena pudele ir pietiekama nedēļas ārstēšanas kursu. Turklāt Rinofluimucil ir piemērots ne tikai bērniem, kas vecāki par 3 gadiem, bet arī pieaugušajiem, lai jūs varētu iegādāties vienu medikamentu visai ģimenei.

"Rinofluimucil" ir patīkama piparmētru smarža, tā nejūt rūgtu, tāpēc bērni to izmanto ar prieku.

Kā ekspertu pārskats par vazokonstriktoru lietošanu, kas ietver Rinofluimucil, mēs varam minēt Dr Komarovskis viedokli. Efektīvas zāles rinīta ārstēšanai bērniem pastāv, tas ir vairāki vazokonstriktori. Tomēr drošai lietošanai ir jāievēro daži noteikumi.

Tātad, Dr. Komarovskis iesaka nekādā gadījumā nepārsniedziet ieteicamo devu un ārstēšanas ilgumuTā kā tas var izraisīt atkarības no narkotikām attīstību, izmantojiet tikai īpašus bērnu narkotiku veidus un atcerieties, ka daudzas vazokonstriktīvas zāles ir kontrindicētas maziem bērniem.

Analogi

"Rinofluimucila" analogi abām aktīvajām vielām - acetilcisteīna un tuaminogaptāna - nav. Ar šo aktīvo sastāvdaļu kombināciju tiek ražots tikai Rinoflolucil.

Tomēr deguna zāles, kas ir zāles, kas ir terapeitiskas iedarbības analogi, ir diezgan plaši pārstāvētas Krievijas aptiekās. Daži no tiem ir lētāki. Tie ir tādi medikamenti kā deguna pilieni “Adrianol”, “Vibrocil” pilienu, gēla vai aerosola veidā, “Malavit Spray Reno”, “Rhinostop"," Evkasent ".

Arī uz "Rinofluimucil" analogiem var attiecināt narkotiku "Polydex, Kas satur divas antibiotikas un kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tomēr pirms antibiotiku lietošanas bērniem medicīniskās konsultācijas ir ne tikai vēlamas, bet arī nepieciešamas. Pieredze šai narkotiku grupai, ko izraisa nekontrolēta un bieži nevajadzīga lietošana, var būt smaga slimības laikā, kad ārstēšana ar antibiotikām nedod vēlamo efektu. Lietošana "Rinoluimucil" kopā ar "Polydex" ir kontrindicēta.

Vēl viens iespējamais Rinofluimutsilva aizstājējs ir zāles "Isofra". Šis antibakteriālais līdzeklis satur arī antibiotiku, tāpēc, neraugoties uz augsto efektivitāti, nav nepieciešams to lietot pats. Turklāt šīs zāles ne vienmēr ir efektīvas, piemēram, gadījumos, kad iesnas ir izraisījušas vīrusu infekcija. Bet arī "Rinofluimucil" nav iespējams lietot kopā ar "Isofra".

Dr Komarovskis jums pastāstīs par saaukstēšanos un medikamentiem, kas tam nepieciešami nākamajā video.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība