Svētki ar bērniem Maskavas reģionā

Saturs

Tipisks sapnis svētkiem ir karstās tālsatiksmes valstis, bet, ja jums ir bērni, šāds ceļojums nekavējoties rada daudz trūkumu. Pirmkārt, bērniem nav viegli sagatavot visus nepieciešamos dokumentus, otrkārt, jūs nekad nezināt, vai bērnam tas patiks eksotiskās vietās, un, treškārt, pārāk strauja klimata pārmaiņas var negatīvi ietekmēt viņa veselību. Tāpēc vismaz tuvu un pazīstamu priekšpilsētu jāuzskata par ceļojuma galīgo mērķi.

Ceļojumu priekšrocības

Patiesībā ir vērts izvēlēties Maskavas reģionu ne tikai tāpēc, ka tam nav minētu mīnusu, bet arī tāpēc, ka tai ir vairākas priekšrocības. Apsveriet tikai svarīgākos no tiem:

 • Patīkami klimatiskie apstākļi. Ja mēs runājam par tipisku brīvdienu laiku, ti, par vasaru, dienas laikā var sagaidīt ļoti siltu, pat karstu laika apstākļu - līdz 35 grādiem pēc Celsija. Tajā pašā laikā priekšpilsētās nav tipiska dienvidu augstā mitruma, kas traucē normālu elpošanu, un naktis raksturo patīkams vēsums, kas ļauj labi gulēt pat bez gaisa kondicioniera.
 • Pieejamība visu gadu. Daudzi kūrorti pasaulē ir sadalīti vasarā un ziemā, bet Maskavas reģions, pateicoties vietējā klimata specifikai, ir pieejams atpūtniekiem visa gada garumā, tikai atpūtas veids var nedaudz atšķirties. Vasarā šeit lieliski tiek organizēta pludmales brīvdiena: ļaujiet jūrai ne šeit, bet ir daudz baseinu, upju un ezeru, un saules stariem pietiek ar labu iedegumu. Ziemai ir raksturīgas mīnus temperatūras un daudz sniega, ko mīļākie jaunā gada brīvdienu fani patiks. Pavasarī un rudenī jūs varat vienkārši apbrīnot apkārtējo dabu, kas šajos laikos ir īpaši burvīga.
 • Ģeogrāfiskais tuvums. Pietiek ar atpūtu vienreiz gadā, bet lielākā daļa cilvēku vēlas, lai kvalitāte nedaudz atpūstos, piemēram, atsevišķos nedēļas nogalēs, bet tas ir iespējams tikai tad, ja atpūtas vieta ir tuvu pastāvīgās dzīvesvietas vietai. Pretējā gadījumā lielāko daļu laika pavadīs uz ceļa. Maskavas reģions ir diezgan blīvi apdzīvots reģions: vairāk nekā 12 miljoni cilvēku dzīvo tikai galvaspilsētā, 7 miljoni vairāk Maskavas reģionā, un gandrīz 20 miljoni vairāk dzīvo kaimiņu reģionos Centrālajā federālajā rajonā. Tādējādi 40 miljoni cilvēku var ātri un bez problēmām nokļūt Maskavas reģionā, un tas ir 25-30% no mūsu līdzpilsoņiem. Īss ceļojums ir īpaši patīkams ģimenēm ar bērniem, jo ​​nav zināms, kā bērni ceļos.
 • Attīstīta tūrisma infrastruktūra. Apstākļos, kad desmitiem miljonu cilvēku pastāvīgi uzskata reģionu par labu vietu atpūtai, nav pārsteidzoši, ka ir daudz dažādu tūrisma infrastruktūru. Vismaz šeit ir tik daudz viesnīcu un viesnīcu, ka ikviens noteikti atradīs sev tuvu ideālam. Protams, šeit ir pārstāvēta arī visa veida izklaide bērniem.
 • Daudziem pieaugušajiem ceļojums uz citām valstīm ir pievilcīgs arī ar gastronomisku aspektu - jūs varat izmēģināt daudz neparastu ēdienu. Tomēr bērni nav tik mīlēja eksperimentēt ar pārtiku, viņi nav gatavi jauniem iespaidiem no pikantām, sāļām un rūgtajām ēdienām, tāpēc ir zināms plus tas, ka pārtika līdzinās ikdienai.

Protams, ikviens, kurš atpūšas Maskavas reģionā, var izcelt dažus no viņa iemesliem, kāpēc viņš atkal ieradīsies šeit, bet tie, kas iepriekš minēti, parasti tiek atzīti par godīgiem.

Kā izvēlēties atpūtas vietu?

Protams, pat labākajā kūrortā jūs varat nokļūt viduvējā viesnīcā „stulba zonā”, kā arī pie uzvarētā ceļa jūs varat pēkšņi atrast pienācīgu apkalpošanas līmeni. Tā kā Maskavas reģions ir diezgan liela teritorija, un nav konkrētu kūrortu, kas atzīti vismaz valsts mērogā, ir nepieciešams rūpīgi apsvērt atrašanās vietas izvēli brīvdienās vai brīvdienās. Ir vairāki kritēriji:

 • Attālums Tā kā mēs vienojāmies par to, ka nav jēgas iet pārāk tālu, tāpēc ir vērts izvēlēties Maskavas reģionu, kas nozīmē, ka ceļš nedrīkst aizņemt pārāk daudz laika. Sakarā ar lielo iedzīvotāju blīvumu satiksmes sastrēgumi uz Maskavas tuvumā esošajiem ceļiem nav nekas neparasts, un bērni ne vienmēr pacieš braucienu, tāpēc ideālā gadījumā ceļam nevajadzētu pārsniegt 100 km, neatkarīgi no tā, kur jūs atstājāt. Tajā pašā laikā nav ieteicams pārāk tuvu Maskavas apvedceļam - vēl labāk ir atpūsties dabā, nevis tuvu milzīgam, ar gāzi piepildītam megalopolisam. Izvēlieties kūrortus un moteļus, kas atrodas vismaz 5 kilometru attālumā no galvaspilsētas pilsētas robežām, un mēģiniet izvairīties arī no lielajām lielpilsētu pilsētām.
 • Apkārtējā daba. Maskavas reģiona dabiskie apstākļi neatšķiras no dažādības, tomēr ir populāri un tāpēc, ka ir nedaudz mazākās vietas, bet ir dabas aizsardzības teritorijas, kur videi patīk tās senatnīgā skaistums. Neesiet slinki, lai noskaidrotu šo punktu pirms iziešanas no mājas, jo ne visi cilvēki diemžēl nav iemācījušies atpūsties kultūras ziņā.
 • Atpūtas apstākļi. Pieaugušajiem faktiski nav nepieciešams tik daudz labas atpūtas - klusuma, miera un komforta, bet bērnu aprūpe ir jārūpējas atsevišķi. Mēģiniet izvēlēties viesnīcas ar bērnu rotaļu laukumiem un istabām, jo ​​pretējā gadījumā jūsu bērni būs garlaicīgi, un tad pārējie nestrādās kopā ar saviem vecākiem. Turklāt būtu jauki iegūt pārliecību, ka ārsts ir kaut kur tuvumā - tikai gadījumā.
7 foto

Ģimenes pensijas un brīvdienu mājas

Viena no populārākajām iespējām organizēt brīvdienas pie Maskavas ir ģimenes pensijas un brīvdienu mājas, no kurām šajā reģionā ir daudz. Šī izklaide noteikti pievērsīsies organizētās atpūtas cienītājiem, jo ​​liela daļa šāda veida viesnīcu ietver ne tikai dzīves apstākļus, bet arī noteiktu izklaides programmu, ja ne visu dienu, vismaz vakarā. Īpaši labi, ja šāda programma ir paredzēta bērniem, kas šeit atpūšas, jo viņi joprojām neatradīs, ko darīt un spīdzinātu savus vecākus, un gan otrais, gan otrais savu laiku pavada tik interesanti.

Ievērojama daļa pansiju un kūrortu ir atpūtai un atpūtai. Tas nozīmē vismaz apmeklētāju veselības stāvokļa pilnīgu medicīnisko diagnozi. Tikai tas vairs netiek uztverts kā pretīgi rutīnas, kā pilsētā, bet tiek uzskatīts par normālu organizētās valsts svētku elementu. Bieži vien tiek nodrošināta diagnostika un iespēja, protams, dziedēt ne slimnīcu līmenī, bet ar vienkāršām procedūrām, piemēram, masāžu.

Šāda veida institūcijas ir vērstas uz dažāda veida atpūtniekiem, tostarp finanšu jautājumos - ir gan lēti atpūtas centri ar visu nepieciešamo, gan īsto pirmās klases viesnīcu ar elegantiem apstākļiem atpūtai pēc smaga darba. Tās parasti atrodas kaut kur mežā, netālu no galvenajām automaģistrālēm, tāpēc, neskatoties uz vietējās dabas privātumu, lai nokļūtu pie tām, nav grūti.

Kur jūs varat atpūsties teltīs?

Tiem, kas patiesi mīl dabu un uzskata, ka nav iespējams zināt, ko ieskauj visas civilizācijas priekšrocības, pārgājieni ar teltīm noteikti ir iecienīts atpūtas veids. Pretēji Maskavas reģiona iedzīvotāju lielajam blīvumam nav relatīvi noslēptas vietas. Iespējams, nav jēgas šeit iet ar teltīm uz ilgāku laiku, bet parastajā nedēļas nogalē siltajā sezonā tas ir ideāls risinājums.

Telšu braucēju mīļotājiem, izvēloties vietu, ir gandrīz priekšnoteikums, ka pie autostāvvietas ir rezervuārs - īpaši tāpēc, ka tas visticamāk ir vasara, un duša teltī, protams, nav gandrīz tur. Par laimi, dīķu skaits Maskavas tuvumā spēj apmierināt ikvienu, kurš vēlas atpūsties.

Ja mēs runājam par populārākajām tūristiem, tad trīs no tām ir veiksmīgas: Oka, Maskavas upe un Klyazma. Pirmais ir labs, jo tas ir diezgan ievērojams attālums no galvaspilsētas - šeit metropoles elpa vairs nav jūtama, un tur nav tik daudz cilvēku. Maskavas upe ir pilnīgi pretēja iespēja, tādā nozīmē, ka tā ir burtiski blakus tās pašas nosaukuma pilsētas iedzīvotājiem, un paliek tikai tā, lai atrastu salīdzinoši noslēptu stūri savā bankā. Visbeidzot, Klyazmu var saukt par vidējo risinājumu, salīdzinot ar pirmajiem diviem.

Salīdzinoši nelielā Maskavas apgabalā atrodas vairāki simti ezeru un dīķu, īpaši daudzi no tiem - uz ziemeļiem un rietumiem no Krievijas galvaspilsētas. Ir tiešām kaut ko izvēlēties, un vispāratzītie tūristu magnēti ietver tādus ezerus kā Dolgoye, Trostenskoe, Svyatoe, Krugloe, Oak un Nerskoe.

Ziemas brīvdienas

Iespējams, miljoniem iemeslu, kāpēc nav iespējams aizvest no sniega klāta Maskavas ģimeni uz tropiku. Galvenais, ko jūs varat rēķināties: es gribu šo Jauno gadu, ar Ziemassvētku eglītēm un sniegu. Jebkurā gadījumā lieliska vieta, kur atpūsties ziemā, ir ļoti tuvu, jo priekšpilsētās tam ir visi nepieciešamie apstākļi.

Maskavas reģionā nav vienota slēpošanas kūrorta termina burtiskā izpratnē, bet ir daudz slēpošanas trases, un aukstajā sezonā sasalst upes un ezeri pārvēršas par ideālām slidotavām skate mīļotājiem.

Apkārtējie meži ziemā nav sliktāki nekā vasarā, un jūs varat iet pa tiem ne tikai kājām, bet arī zirgam - šis pakalpojums tiek piedāvāts daudzās viesnīcās.

Vai ir vērts teikt, ka dažādi atpūtas centri uzskata, ka viņu pienākums ir nodrošināt pienācīgu laiku tiem, kas ziemas vidū vēlas atpūsties dvēselei? Šis laika posms viesnīcās netālu no Maskavas tiek uzskatīts par augstu tūrisma sezonu, un maksimums, protams, iekrīt Jaunā gada brīvdienās, kad viss iespējamais tiek darīts, lai ģimenes brīvdienas kļūtu par mazu pasaku.

Populārākās viesnīcas

Nav iespējams izveidot vienotu sarakstu ar labākajām iestādēm ģimenes brīvdienām ar bērniem Maskavas reģionā, jo šeit šeit var būt pilnīgi atšķirīga atpūta, kas nozīmē, ka atlases kritēriji var būt atšķirīgi. Citiem vārdiem sakot, ikvienam ir vērts pievērst uzmanību, un jebkura ģimene redz šo vērtējumu savā veidā. Tomēr mēs centīsimies sniegt dažus piemērus vietām, kur jūs noteikti baudīsit.

Ja mēs runājam par cenu, tad reģionā būs gan modernas brīvdienu mājas, kas bieži darbojas saskaņā ar „all inclusive” shēmu, gan budžeta viesnīcas tiem, kas nav gatavi tērēt naudu. Turklāt tās bieži piedāvā zemas cenas, jo tās tika uzceltas padomju laikos un nevar lepoties ar mūsdienu komforta standartiem. Tomēr ir lēti atpūtas centri ar pienācīgu apkalpošanu.. Šeit ir daži piemēri:

 • Maskavas reģiona ziemeļos - viesnīcas "Valley Oriole" mājas, "Verkhnevolzhsky" pensiju, sanatoriju "Karacharovo", nometni "Jaroslavna", pensiju "Klyazma";
 • uz austrumiem no galvaspilsētas - slavenā dabas kūrorta "Yakhonty" un viesnīcas "Sosnoviy Bor";
 • Maskavas reģiona dienvidu daļā - sanatorijas "Beloye ezers" un "Yerino", valsts klubs "Ayvengo";
 • reģiona rietumu daļā atrodas Ruzas prevorija, Volna sanatorija, Pokrovskoye atpūtas māja un Iskra viesnīca aktīvai atpūtai.
11 foto

Ir mazāk dārgu ģimenes tipa uzņēmumu, bet tie piedāvā daudz plašāku pakalpojumu klāstu, tostarp relaksāciju ar peldbaseinu un bērnu animāciju, kas dod iespēju sniegt vislielākās pozitīvas emocijas jaunākajiem viesiem un samazināt ikdienas slogu vecākiem. Īpaši viesnīca „Les Art Art Resort” piedāvā visdažādākās izklaides iespējas, kas paredzētas bērniem - tur ir arī sacīkšu trase un lāzeru šaušanas galerija, nemaz nerunājot par pieticīgākiem spēļu automātiem un sausu baseinu.

Līdzīgus pakalpojumus “visaptverošajā” režīmā piedāvā Lesnoy Heliopark, taču tam ir atsevišķa pozitīva iezīme: bērni tiks pamperēti ar svaigiem konditorejas izstrādājumiem un augļiem, kā arī dzērieniem katrai gaumei.

Populāras viesnīcas ar bērniem ir arī tās viesnīcas, kurās ir pārstāvēts viņu pašu, kaut arī neliels, zooloģiskais dārzs. Viens no labākajiem šajā ziņā ir viesnīcas Country Resort zooloģiskais dārzs, kur ir reāli brieži, lauvas, lāči, kamieļi un citi dzīvnieki.

Bērni ar ūdens atrakciju parku, kas pēdējos gados ir kļuvuši diezgan daudz, neatstās bērnus vienaldzīgus - pievērsiet uzmanību Tsargrad viesnīcai.

Ziemā no pirmā acu uzmetiena izklaide ir daudz mazāka, bet skābekļa kūrorts "Drakino", kas šajā ziņā tiek uzskatīts par paraugu, ļoti ātri padarīs jūs domājošu pretējo. Tiesnesis par sevi: mūzikas slidotava ar apgaismojumu, slēpju, sniega nūju un zirgu noma, ziemas peintbola rotaļu laukums un grils - tas ir nepilnīgs saraksts ar šeit sniegtajām apdullināšanas salu ainavām. Labi ir svinēt Jauno gadu „Avantel Club Istra” vai “Dawn” pansijā.

Veselības kūrortiem ir arī atbilstošs daudzums, daži no tiem ir minēti iepriekš. Šeit, iespējams, nav nepieciešams sniegt padomu - lēmums par izvēli par labu konkrētam atpūtas centram jāpieņem, tikai pamatojoties uz sanatorijas profilu un viņu pašu veselības īpatnībām.

Kur iet nedēļas nogalē?

Praktiski jebkurš šajā pantā minēto atpūtas centrs labprāt atpūšas ne tikai garā atvaļinājumā, bet arī parastajā nedēļas nogalē. Šāda veida brīvdienas ir pieejamas arī ģimenēm ar maziem bērniem. kā bērnspat ar mazuļiem ir īpašas programmas „Māte un bērns”, kur viesnīca burtiski dara visu mazajiem: sākot no īpašām ēdienreizēm līdz bērnu aprūpes telpām. Turklāt ģimenēm ar bērniem bieži tiek piešķirta atlaide par izmitināšanu - tādi noteikumi, piemēram, Vjatichi sanatorijā vai viesnīcā Welna.

Ja jums patīk aktīva atpūta, bet jūs šaubāties, ka jūsu bērni to patiks, dodiet priekšroku viesnīcām pie noteiktām tūrisma vietām, kur var organizēt ekskursijas un ekskursijas gan vasarā, gan ziemā. Bērni noteikti patiks ideja iet uz ekoloģisko saimniecību, un jums pat nav jāmaksā par uzturēšanos viesnīcā ar savu zooloģisko dārzu - uzziniet, varbūt tas ļauj apmeklēt ēdnīcu par samaksu un uzturēties lētākajā viesnīcā blakus.

Īpaši lietderīgi ir doties uz nedēļas nogali, kur ir pilntiesīgs atrakciju parks - bērns noteikti būs priecīgs, viņam būs daudz ko darīt ar neatgriezenisku enerģiju, un vecākiem šajā laikā būs liels atpūta. Tas pats Drakino darbojas kā spilgts piemērs iespējamai izklaides kopai, taču tas būs interesants pat pieaugušajiem, savukārt daudzas viesnīcas piedāvā nelielus izklaides parkus, kas paredzēti tikai bērniem.

Izvēloties ceļojuma galamērķi, vispirms koncentrējieties uz tieši to, kā vēlaties atpūsties, kā arī - uz atpūtas vietu maksimāli tuvu mājām.Var droši teikt, ka kopējais atpūtas iespēju skaits ļaus jums izvēlēties kaut ko ļoti tuvu ideālam.

Atsauksmes

Ir grūti aprēķināt precīzu atpūtnieku skaitu Maskavas reģionā, jo lielākā daļa no viņiem dzīvo šeit vai tuvumā, bet spriežot pēc specializētiem tūristu forumiem, šeit ir daudz cilvēku, kas šeit atpūsties, un lielākā daļa ir diezgan daudz, ieskaitot dabu, ekoloģiju, cenas un pakalpojumu līmeni. vietējās viesnīcas.

Lielākā daļa komentētāju norāda uz plašu iespējamo atpūtas iespēju izvēli, kuru dēļ Maskavas reģions nekad netraucē - tas ir vienkārši neiespējami pilnībā saprast.

Šī tūrisma reģiona kritika parasti saistīta ar to, ka kādam trūkst jūras un palmu, kāds cits - šie kalni ir vairāku kilometru augstumā, bet trešais vēlas kaut ko eksotisku un neparastu. Tas, protams, šeit nav atrasts. Tomēr gandrīz neviens nenoliedz, ka ir ļoti ērti un labi pavadīti brīvdienas Maskavas reģionā ar bērniem.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība