Baltkrievijas bērnu sanatorijas

Saturs

Iziet ārstēšanu apstākļos bērnu sanatorija Tas ir iespējams ne tikai Krievijā, bet arī ārzemēs. Pieejamu un kvalitatīvu atpūtu nodrošina dažādi Baltkrievijas kūrorti un ambulatori. Veselības centriem ir laba tehniskā bāze, kas ļauj veikt daudzas visefektīvākās fizioterapeitiskās procedūras.

Ieguvumi

Baltkrievijas kūrorti ir lieliska izvēle brīvdienām ar bērniem. Tajos bērni var saņemt ārstēšanu praktiski no pirmajām dienām pēc piedzimšanas kopā ar saviem vecākiem. Mazuļiem, kas dzīvo 1,2,3 gadu vecumā, mātes-bērna kuponi tiek pārdoti kopā ar mātēm. Šāda attieksme ir lieliska iespēja kopīgai atpūtai mātei un bērnam.

Visu vecumu bērniem atpūtas centros tiek piedāvātas dažādas izklaides programmas ar animāciju. Profesionālie skolotāji un pedagogi veic nodarbības un izklaidi bērniem. Sanatoriju teritorijās ir spēļu istabas ar dažādām atrakcijām, lai jautri pavadītu laiku.

Šādu centru uzturēšanās priekšrocības ir:

  • Lieliska atrašanās vieta videi draudzīgās vietās.

  • Profesionāli kvalificēts medicīnas personāls.

  • Dažādi bērnu veselības programmu kompleksi, tostarp modernu fizioterapijas metožu izmantošana, kas apstiprināti lietošanai bērnu veselības iestādēs.

  • Labas izklaides programmas un tematiski pasākumi.

Galvenie virzieni

Veselības centri Baltkrievijā var nodrošināt daudzus ārstēšanas veidus. Labvēlīga klimata kombinācija un dažādu rehabilitācijas metožu izmantošana ļauj mums sasniegt lieliskus rezultātus ķermeņa uzlabošanā.

Visiem centriem ir dažādi virzieni atbilstoši to slimību profilam, kurām tiek veikta ārstēšana. Baltkrievijā ir plaušu veselības centri, kas nodrošina rehabilitācijas terapiju bērniem ar ENT slimībām.

Bērniem ar hronisku bronhītu vai bronhiālo astmu notiek dažādas medicīniskās procedūras. Šī ārstēšana nodrošina ilgāku remisiju un uzlabo imūnsistēmu.

Baltkrievijas teritorijā ir arī aklo bērnu sanatorijas. Bērnus māca kvalificēti neirologi un rehabilitatori. Šiem bērniem tiek organizēti arī dažādi tematiski pasākumi un mūzikas vakari. Neredzīgie bērni, kā arī mazuļi ar nopietniem redzes traucējumiem var ne tikai ārstēties, bet arī satikt jaunus draugus un atpūsties.

Daudznozaru institūcijās kvalificēti var saņemt bērnus ar skeleta-muskuļu sistēmas hroniskām slimībām, sirds un asinsvadu patoloģijas, nervu sistēmas slimības. Kupona likme parasti ir 21 diena. Īstenotas arī īsākas programmas 10 vai 14 dienām.

Top iestāžu novērtējums

Centriem, kas specializējas bērnu veselības jomā, lielākoties ir laba reputācija. Daudzi no viņiem sāka darbu 20. gadsimtā, un līdz pat šai dienai viņi palīdz dziedināt tūkstošiem bērnu no dažādām bijušās Padomju Savienības pilsētām. Baltkrievijas veselības centri ir vairāki no labākajiem:

Lieta

Pieņem bērnus no 6 līdz 18 gadiem. „Mātes-bērna” kuponi tiek organizēti arī māmiņu ārstēšanai ar mazuļiem no 1 gada vecuma.Kuponu ilgums ir 21 un 24 dienas. Bērniem tika organizētas sešas maltītes. Centrs nodrošina plašu dažādu hronisku slimību ārstēšanu.

Dewdrop

Centrs atver savas durvis skolēniem un viņu vecākiem. Ārstēšana notiek ar kuponiem, kas ilgst 21 dienu. Sanatorijā tiek ārstēti bērni ar augšējo elpceļu slimībām, kuņģa-zarnu trakta patoloģijām, kā arī urogenitālās sistēmas slimībām. Vakarā tiek rīkoti dažādi ģimenes konkursi un koncerti. Centrs specializējas ģimenes atpūtas un ārstēšanas programmu izstrādē un īstenošanā.

Ruzhansky

Tā nodrošina ārstēšanu visu gadu. Tā atrodas skaistā vietā netālu no Papiernijas ezera, Brestas reģiona. Centrs izturas pret bērniem no trim gadiem. Aktīvai atpūtai atpūtas objekta teritorijā ir liels skaits sporta laukumu un izklaides atrakciju, kā arī mūsdienīgs rullīšu ceļš.

Borovoje

Atrodas republikas Myadel rajonā Baltkrievija. Sanatorija atrodas skaistā priežu mežā. Kupona ilgums ir 14 un 21 diena. Bērniem ir dažādas sacensības un izklaides programmas. Ir organizētas arī interesantas ekskursijas.

Tomashovka

Bērnu rehabilitācijas centrs atrodas Brestā. Kvalificēts medicīnas personāls ārstē jaunus pacientus ar dažādām iekšējo orgānu slimībām. Ārstēšana ietver uzlabotas fizioterapeitiskās metodes, kas ļauj sasniegt labu terapeitisko efektu.

Praleska

Atrodas Minskas reģionā, Volozhinsky. Bērni tiek uzņemti no 6 līdz 14 gadiem. Medicīnas rehabilitācijai ir vairākas ēkas. Ir atjaunojoši fizioterapijas, masāžas, akupunktūras, kā arī dubļu un hidroterapijas kursi.

Jūrmala

Centrā jūs varat iziet dažādus atjaunojošo procedūru kursus. Lieliska atrašanās vieta ekoloģiski tīrā zonā arī pozitīvi ietekmē bērna ķermeņa veselību. Veselības centrā ir aktīvas atpūtas iespējas.

Bogatyr

Atrodas Minskas reģionā. Centrs atrodas netālu no pludmales pie rezervuāra - videi draudzīgā vietā ar milzīgu skaitu augošu priežu. Medicīnas ēkās viņi ārstē jaunus pacientus ar gremošanas sistēmas slimībām, sirds slimībām, kā arī hroniskām plaušu un bronhu slimībām.

Zubrenok

Bērnu veselības un izglītības centra durvis ir atvērtas kopš 20. gadsimta otrās puses. Visi darbinieki ir ļoti labi sagatavoti un regulāri tiek apmācīti, kā arī apmācības kursi. Tas nodrošina augstu bērnu atpūtas un dažādu izglītības programmu organizāciju. Labs medicīniskās bāzes materiālais un tehniskais līmenis ļauj medicīnas darbiniekiem īstenot virkni dažādu efektīvu fizioterapeitisko paņēmienu. Bērniem ir ne tikai liela atpūta, bet arī veselība.

Padomi, kā izvēlēties

Izvēloties sanatoriju bērna ārstēšanai, pievērsiet uzmanību vairākām niansēm:

  • Mēģiniet izvēlēties veselības aprūpes iestādi, kas nodrošina ārstēšanu atbilstoši bērna slimības profilam. Piemēram, ja bērnam ir aritmija vai sirds darbības traucējumi, izvēlieties sanatoriju, kas ārstē bērnus ar sirds un asinsvadu sistēmas patoloģijām.

  • Pievērsiet uzmanību vecumam. Dažas sanatorijas īsteno ārstēšanas programmas tikai bērniem, kas vecāki par trim gadiem. Ja vēlaties veikt ārstēšanu ar savu bērnu, tad labāk izvēlēties tos centrus, kuros viņi ārstē visus ģimenes locekļus. Ne tikai bērnam, bet arī vecākiem būs iespēja veikt labsajūtas procedūras.

  • Studiju pārskati. Daudzi atpūtnieki atstāj savu viedokli par pārējo. Lasot šos pārskatus, varat redzēt katra labsajūtas centra priekšrocības un trūkumus.Mēģiniet uzzināt vairāk informācijas, pirms veicat galīgo izvēli.

  • Apspriediet ar savu bērnu savas vēlmes atpūtai. Ja bērns jau ir pietiekami vecs, tad viņa viedoklim vajadzētu būt svarīgam arī lēmumā. Jūs varat izvēlēties sanatoriju ar savu bērnu. Šādā gadījumā risks, ka atpūsties nepareizi, tiek samazināts līdz minimumam.

Baltkrievijas kūrorti piedāvā labas programmas bērnu veselībai. Lielākā daļa rehabilitācijas ārstēšanas kompleksu ir obligāti sertificēti un apstiprināti veiksmīgai un drošai lietošanai pediatrijas praksē. Baltkrievijas sanatorijās jūs varat uzlabot savu veselību un iegūt spēku aktīvai dzīvei.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība