Bērnu sanatorijas Evpatorijā

Saturs

Katrs bērns gaida vasaru ar gaidīšanu, jo tas ir lieliskas vasaras brīvdienas un brīnišķīgas atpūtas laiks. Ja vecāki nevar atļauties dārgi kūrorti ārzemēs, jums jāpievērš uzmanība Evpatoria. Šī brīnišķīgā pilsēta iekaro pirmo acu uzmetienu!

Atrašanās vietas un klimata iezīmes

Evpatorija ir brīnišķīga pilsēta Krimakas atrodas netālu no jūras. Šīs atrašanās vietas priekšrocības ir skaists, pat klimatisks klimats un lielas nokrišņu trūkums vasarā. Sanatorijas atrodas ļoti skaistā vietā: netālu no kalniem un jūru. Tas rada ārkārtēju gaisa tīrību un svaigumu. Tam ir daudz noderīga skābekļa, kas ir lielisks līdzeklis bērnu elpošanas sistēmas vai astmas dažādu slimību ārstēšanai.

Kopš padomju laikiem šī pilsēta ir ieguvusi pelnītu atzinību daudzu ģimeņu vidū. Ne visi varēja saņemt ārstēšanu un atpūsties kopā ar bērnu. Kuponi tika izsniegti tikai mātēm ar bērniem, kuriem bija hroniskas slimības sanatoriju darba profilā.

Tagad atpūsties un nostipriniet savu veselību ir kļuvis daudz vieglāk. Sanatorijā vai ambulatorā Jūs varat izvēlēties savu gaumi. Protams, ir labāk izvēlēties sanatorijas, kas ir vispiemērotākās jūsu bērna slimībām. Evpatorijā jūs atradīsiet lielu skaitu dažādu kūrortu ģimenēm ar bērniem.

Galvenie ārstēšanas virzieni

Katru gadu Evpatoria kūrorti piedāvā daudzas ārstēšanas programmas, lai atjaunotu veselību. Ir izstrādātas visaptverošas programmas bērniem un vecākiem, neiroloģiskas programmas cerebrālās triekas apkarošanai, balneoloģiskās procedūras hronisku elpceļu slimību ārstēšanai un daudzas citas.

Medicīnas iestāžu medicīnas speciālistiem ir pietiekama klīniskā pieredze fizioterapijas procedūru veikšanā, kuru mērķis ir atjaunot un stiprināt imūnsistēmu un visu ķermeni.

Viens no labākajiem un pieprasītākajiem galamērķiem kūrortā ir veselības programmas mātēm un bērniem. Mamma tiek ārstēta kopā ar bērnu. Tie atrodas atsevišķā telpā ar visām nepieciešamajām ērtībām. Šādas programmas parasti tiek aprēķinātas uz 14-21 dienu periodu. Tāda laika perioda laikā var pilnībā pabeigt visu nepieciešamo procedūru norisi: masāžu, terapeitiskās vannas, slāpekļa un lāzerterapiju.

Tautas opciju pārskats

Aizsardzības ministrijas Evpatoria bērnu klīniskā sanatorija (EKDS MO)

Sanatorija atrodas skaistā Kalamitsky rajona parkā. Tas ir diezgan liels klīniskās rehabilitācijas centrs. Tā nodrošina ārstēšanu dažādām dažādām slimībām. Sanatorijai ir lieliska mūsdienīga materiāla un tehniskā bāze. Tas ļauj izmantot dažādas fizioterapijas un labsajūtas metodes.

Bērnu sanatorijā ir ļoti laba atrašanās vieta. Tai ir laba piekrastes zona ar vienmērīgu ieeju ūdenī. Apmēram diennakts kūrorts ir apsargāts. Jūs varat reģistrēties procedūrām jebkurā gada laikā. Sanatoriju ieskauj daudzi koki. Galvenokārt terapeitiskā aktivitāte. Sanatorija specializējas:

  • Skeleta-muskuļu un nervu sistēmu patoloģijas (Cerebrālā trieka, dažādu lokalizāciju posttraumatisks sindroms, atveseļošanās un rehabilitācijas periods pēc traumām un sastiepumiem, dažādu slimību izraisīta paralīze, neirozes un daudzi citi).
  • Elpošanas sistēmas slimības. Visbiežāk tas ir hronisks bronhīts un laringīts, bronhiālā astma, atveseļošanās pēc operācijas uz plaušām un bronhu koks.
  • Dažādas ādas slimības: psoriāze, ekzēma, atopiskais dermatīts.

Sanatorijai ir ļoti laba atrašanās vieta, netālu no dzelzceļa stacijas (tikai divi kilometri). Nokļūšana pie tā ir vienkārša. Pilsēta izmanto sabiedrisko transportu, kas apstājas netālu. Bērnu sanatorija atrodas Duvanovskaya ielā 21.

FSBI "Militārā sanatorija"

Bērnu sanatorijā, kas drīz svinēs atklāšanas 100. gadadienu, tiek veiktas daudzas diagnostikas un terapeitiskās procedūras bērnu veselības uzlabošanai.

Nozīmīga materiāla un tehniskā bāze nodrošina visaptverošu ārstēšanu bērniem ar dažādām hroniskām slimībām, kā arī to kombinācijām. Sanatorija nodrošina ārstēšanu pēcoperācijas un atveseļošanās periodā.

Sanatorija lepojas ar savām rehabilitācijas programmām daudzām slimībām, kas ļauj ātri un efektīvi atjaunot zaudēto veselību pēc nopietnām slimībām, traumām vai operācijām.

Tā ir paredzēta 600 gultām. Vairāk nekā 755 medicīnas speciālisti ārstē bērnus. Šis ir nozīmīgs medicīnas centrs, kura darbības mērķis ir atjaunot dažādu vecumu bērnu rehabilitācijas potenciālu.

"The Seagull"

Šī sanatorija ir viena no slavenākajām Krimā. Katru gadu simtiem bērnu ierodas, lai uzlabotu savu veselību, atpūstos un uzlādētu baterijas pirms jaunā mācību gada. Ārstēšanas iespējas šeit ir milzīgas: aptuveni 100 dažādas profilakses un atveseļošanās metodes un metodes.

Bērniem ar neiroloģiskiem traucējumiem vai bērniem ar cerebrālo trieku hippoterapija. Bērniem patīk braukt ar zirgiem. Tam ir pozitīva ietekme uz viņu emocionālo fonu un arī stiprina muskuļus. Ir svarīgi atzīmēt, ka avots ar minerālūdens sitieniem savā teritorijā. To izmanto ārstēšanai, kā arī ēdiena gatavošanai un tehniskiem mērķiem.

Sanatorija ņem bērnus no trim gadiem (kopā ar vecākiem). Ja bērnam ir cerebrālā trieka, tad ir iespējams veikt ārstēšanu no sešiem mēnešiem pēc dzimšanas. Dzīvojamie rajoni atrodas netālu no Melnās jūras krasta, gandrīz 150 metru attālumā. Organizēta atbilstoša frakcionēta pārtika. Mazuļi tiek baroti ar garšīgiem un veselīgiem ēdieniem (5-6 reizes dienā). Norādot diētu, tiek ņemtas vērā visas ar to saistītās slimības.

Ja bērns tiek nosūtīts ilgstošai ārstēšanai, viņš var apmeklēt skolu, kas atrodas sanatorijas teritorijā. Tas ļaus bērnam nepalaist garām skolas programmas gaitu un mācīties labi. Bērniem organizēja lielisku atvaļinājumu. Sanatorijas teritorijā ir daudz sporta laukumu, kā arī neliels zooloģiskais dārzs bērniem.

"Veselības kūrorts"

Šī sanatorija specializējas medicīniskās un profilaktiskās aprūpes nodrošināšanā bērniem. Ierašanās notiek visu gadu. Ārsti nodrošina dažādas slimības profilus. Visbiežāk nosūtītie bērni elpošanas un sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai.

Sanatorija ņem bērnus no diviem gadiem. Notiek darbs ar bērnu grupām, bet kopā ar vecākiem. Kūrorts atrodas lieliskā vietā. Blakus skaistai dabai, daudz zaļumu. Sanatoriju veido 2 zonas: administratīvās un guļamvietas. Guļamzona sastāv no divām ēkām. Uz sanatorijas bāzes ir kafejnīca, kā arī frizētava, video zāle, sporta laukumi basketbola spēlēšanai un atrakcijas.

Sanatorija piedāvā arī atpūtas pakalpojumus visai ģimenei.Tā atrodas Gorkij ielā 24, netālu no dzelzceļa stacijas. Ceļojums ir ļoti ērts.

Krupskajas nosaukums

Evpatorijas centrā ir „Krupskajas sanatorija”. Tas atrodas Kalamitska līča krastā. Būtiska priekšrocība ir tās piekrastes zonas klātbūtne. Ūdens līmenis šajā vietā ir diezgan sekls. Šī iemesla dēļ daudzi vecāki izvēlas šo vietu atpūtai. Mazie bērni var droši izkļūt seklā ūdenī. Tas neradīs bažas vecākiem.

Sanatorijā ietilpst administrācijas ēka, trīs guļamtelpas un medicīniskā daļa, kurā tiek veikta ārstēšana, un visas nepieciešamās procedūras. Jūs varat iet cauri sanatorijai jebkurā gadalaikā. Teritorijā ir pat bērnu skola. Tas būs ļoti ērti vāji bērniem, kuri tiek sūtīti uz ilgu laiku.

Ārstējamais bērns vispār netiks garlaicīgi. Viņš var viegli atrast sev interesantas nodarbības. Ir bibliotēka ar labu grāmatu un izdruku fondu. Sporta pasākumi tiek rīkoti īpaši aprīkotos sporta laukumos. Vasarā diskotēkas notiek pusaudžiem brīvā dabā.

Viena no metodēm, ko izmanto sanatorijas darbā bērnu ārstēšanai, ir patiesi unikāla. Tā ir hidrodinamiskās tabletes terapijas metode. Ar to jūs varat daudzkārt uzlabot asinsriti audos un stiprināt imūnsistēmu.

"Mainīt"

“Smena” ir bērnu sanatorija, kas specializējas bērnu medicīniskās un atpūtas aprūpes nodrošināšanā. Tā atrodas Evpatoria centrālajā daļā, ko ieskauj skaists parks. Korpuss ir aptuveni 250 metru attālumā no jūras. Lieliskais klimats, viegla saule un jūras tuvums padara šo bērnu sanatoriju ļoti pievilcīgu ārstēšanai.

Bērni vecumā no 6 līdz 14 gadiem tiek pieņemti atpūtai un ārstēšanai. Ārstēšana notiek visā hronisko slimību profilā. Teritorijā ir daudz āra sporta laukumu, kur bērni var spēlēt komandas spēles. Ir pieejama arī trenažieru zāle. Bērniem, kas mīl lasīt, tiek piedāvāta bibliotēka.

"Rainbow"

Bērnu kūrorts atrodas skaistā krasta vietā. Šeit ne tikai strādā ar bērniem. Tā ir arī Krimas medicīnas universitātes pētniecības bāze. Regulāri tiek izmantoti visi zinātnieku jaunākie zinātniskie sasniegumi par dažādu fizioterapeitisko ārstēšanas metožu izmantošanu.

Sanatorija sniedz pakalpojumus dažādu hronisku slimību ārstēšanai bērniem. Labi organizēti atpūtas bērni. Bibliotēkas teritorijā, kā arī rotaļu laukumi, sporta objekti. Par puišiem organizēja interešu lokus: zīmēšanu, dažādu rokdarbu izgatavošanu ar savām rokām.

Pamatojoties uz sanatoriju, ir laboratorija, kas ļauj veikt dažādas analīzes. Konsultācijas notiek no Krimas Medicīnas universitātes departamentu vadošajiem ekspertiem.

Atsauksmes

Evpatoria ir ievērojams daudzām dažādām medicīnas iestādēm, kas specializējas bērnu ārstēšanā. Iepriekšējo mazo pacientu atsauksmes liecina, ka ārstēšana jūrā ir labākā iespēja vasaras brīvdienām.

Iespēja apvienot ārstēšanu ar peldēšanos jūrā un aktīvo atpūtu dod bērniem tikai pozitīvas emocijas. Viņi to uztver nevis kā ārstēšanu, bet kā vēl vienu vasaras piedzīvojumu.

Starp negatīviem pārskatiem bērni dažās ēkās norāda uz sliktu un vecu mēbelēm. Tomēr nesen sanatorijas cenšas atjaunināt materiālo un tehnisko bāzi, tāpēc numuri ir kļuvuši daudz labāki. Vecākiem jāpievērš uzmanība cenām, kas pakļauj sanatoriju ārstēšanai. Parasti tie ir pieņemami vidēja ienākuma ģimenei. Bērniem, kuriem ir invaliditātes grupa, dažu slimību gadījumā sanatorijas kuponi tiek izsniegti bez maksas, izmantojot sociālo aizsardzību.

Atpūta un ārstēšana jūrā ir lielisks veids, kā vasaras brīvdienas pavadīt bērnu ķermeņa labā. Daudzu faktoru (jūras, saules, dabisko minerālūdens avotu) kombinācija stiprinās bērnu imunitāti un sniegs lielisku saules noskaņu visu gadu!

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība