Kā izvēlēties valodu nometni pusaudžiem?

Saturs

Valsts izglītības sistēma arvien vairāk tiek kritizēta pārāk ilgu brīvdienu laikā, viņi saka, ka bērni ārzemēs mācās daudz ilgāk, un tas nerada garīgu pārslodzi. Tomēr, visticamāk, šī situācija radikāli nemainīsies, pretējā gadījumā jūs varat iegūt reālu bērnu sacelšanos. Joprojām ir jādara, lai bērns vasarā netērētu laiku, bet iegūst noderīgas zināšanas atpūtas procesā.

Piemēram, ar matemātiku, visticamāk, netiks darīts, bet svešvalodas var mācīties pat atpūtas procesā, tādēļ tiek izveidotas īpašas valodas nometnes. Tomēr ne visas no tām ir nevainojami labas un piemērotas ikvienam, jo ​​vispirms jums vajadzētu saprast, kā izvēlēties pareizo iestādi.

Kas tas ir?

Pēdējās desmitgadēs jebkura pašcieņu nometne cenšas pievērsties specifiskām mācīšanās specifikai, lai bērni ne tikai atpūstos pludmalē, bet arī saņemtu zināmu darba slodzi. Tas zināmā mērā ir sava veida interešu klubs, kas atrodas jūras krastā, ekoloģiski tīrā mežā vai kalnos: daļa laika tiek pavadīta katru dienu klasēs specializētā mācību priekšmetā, un visu pārējo laiku varat atpūsties jūsu priekam.

Dažas nometnes kļūs par sporta entuziastu paradīzi (īpašie futbola, basketbola un citi atpūtas centri), bet pārējiem vajadzētu doties uz visiem radošuma cienītājiem (versijas ar uzsvaru uz deju, zīmējumu vai mūziku), un valodas nometnes, kā norāda nosaukums, ir izstrādātas, lai palīdzētu mācīties vai citā valodā. Lai gan viņi paši ir tikai vasaras atpūta, tie tiek klasificēti arī pēc vairākām zīmēm.

Klasifikācija

Valodu apguve

Vispirms jāsaprot, ka parasti šīs iestādes nav daudzvalodu akadēmija, tāpēc katra no tām ir veltīta tikai vienas valodas apguvei. Mūsu valsts apstākļos angļu valodas apguve visbiežāk ir ietverta, tomēr ir arī citu valodu varianti, galvenokārt vācu, franču un spāņu.

Jāatzīmē, ka Krievijā ir arī tādas nometnes, kas paredzētas ārzemnieku krievu valodas apguvei. Bērns tur, protams, arī būs interesants, jo viņš saņems iespēju runāt ar saviem kolēģiem no citām valstīm, kas pastāstīs daudz interesantu lietu. Noteiktā situācijā ar viņiem var sazināties savā valodā, tomēr šādā atpūtas centrā parasti netiek apgūtas jaunas valodas zināšanas.

Paredzamais viesu vecums un valodas prasme

Dažāda vecuma bērniem ir vajadzīgi pilnīgi atšķirīgi apstākļi atpūtai, nemaz nerunājot par mācību apstākļiem. Lieli centri var atļauties apmācīt visu vecumu grupas, tomēr bieži vien to specifika liecina, ka viņi pieņem darbā ļoti mazus bērnus vai pusaudžus. Šo atšķirību lielā mērā izraisa viena vai cita nometnes atrašanās vieta.

Piemēram, nometne bērniem, kas mācās angļu valodu, var atrasties Maskavas reģionā. Personāls šeit parasti ir pilnīgi krieviski runājošs, tikai pēc centra noteikumiem tiek noteikts, ka komunikācija notiek, ja vien iespējams, mācību valodā. Tas nozīmē, ka vecāki var droši dot pat mazu bērnu, jo ārkārtas situācijā esošie darbinieki viegli sapratīs bērnu un varēs viņam palīdzēt.

Programma noteikti ir paredzēta tiem, kas nav ļoti spēcīgi angļu valodā, un steidzami nepieciešams neliels viesis, jūs pat varat nosūtīt mājās pirms laika.

Vēl viena lieta ir, ja vecāki ir izvēlējušies bērna ārzemju centru. No vienas puses, šādam risinājumam ir daudz priekšrocību, un no pārējiem būs daudz vairāk iespaidu, un visi darbinieki runā tikai nepieciešamo valodu, liekot viņiem pielāgoties un ātri pielīdzināt materiālu relaksējošā veidā.

No otras puses, šāda izvēle bērnam vienlaikus izvirza vairākas prasības, kuras viņš var nesasniegt.

  • Ceļojums uz citu valsti bez vecākiem jebkurā gadījumā prasa noteiktu neatkarību. Darbinieki darīs visu iespējamo, lai bērns būtu labs, tomēr ir jābūt elementārai sabiedrībai un autonomijai, pretējā gadījumā jums nav nepieciešams ļaut bērnam doties uz ārzemēm, jo ​​īpaši tāpēc, ka atgriešanās no turienes uz priekšu būs ļoti sarežģīta.
  • Ārzemēs, lai mācītos valodu, dodieties tieši tāpēc, ka tur visu laiku būs jāizmanto savas zināšanas, pat neformālā saziņā ar potenciālajiem jaunajiem draugiem. Tas nozīmē, ka jaunajam tūristam jau ir jābūt noteiktam valodas līmenim, lai tam būtu sava veida starta spilventiņš. Absolūti jaunpienācēji kādā noteiktā valodā nesasniedz ārzemju nometnes, ar starptautisku personālu un atpūsties, viņiem vienkārši nav nekāda sakara.
  • Ceļojot uz ārzemēm, bērnam jājautā, vai viņš to vēlas vai nē.. Ja daudzi vecāki sūta bērnu uz kādu citu nometni, pat paši, tad to nevajadzētu darīt šeit, jo nokļūšana svešā, nesaprotamā vidē kļūs par īstu stresu bērnam, no kura viņš var kļūt vēl morāli noguris.

Atrašanās vieta

Visas valodas nometnes var iedalīt vietējā un ārzemju valodā. Iekšzemes ir laba salīdzinošā lētība un orientācija praktiski visās mūsu tautiešiem nepieciešamajās valodās, bet no šāda atvaļinājuma jūs nesaņemsiet spilgtu iespaidu (parastā situācija, banālas valodas nodarbības) vai milzīgas zināšanas (nav valodas).

Ceļojums ārzemēs ir dārgāks, bet visi Krievijas nometņu trūkumi šādos atpūtas centros kļūst par priekšrocībām.

Tajā pašā laikā ir daži tipiski galamērķi ārvalstu brīvdienām, kuras ir vērts uzsvērt.

  • Visbiežāk krievi vēlas mācīties angļu valoduun ir paredzams, ka labāk mācīties tajās valstīs, kurās visi runā šajā valodā, tāpēc Anglijas, ASV un Maltas nometnēm ir milzīgs panākums. Tomēr šī valoda nav domāta nekam, kas tiek uzskatīts par galvenajiem starptautiskajiem saziņas līdzekļiem - kvalitatīvas nometnes var atrast, piemēram, Somijā vai citās valstīs.
  • Vācu valodā situācija ir līdzīgaBet galīgo priekšmetu izvēle jau ir daudz mazāka. Šī valoda tiek runāta masveidā Vācijā, Austrijā un Šveicē - pirmām kārtām šīm valstīm vajadzētu būt orientētām. Labas nometnes var atrasties tādās kaimiņvalstīs kā Čehija, jo vietējie iedzīvotāji, iespējams, vēlas uzzināt vairāk par lielāku kaimiņu valodu. Tomēr var būt valodas vides trūkums.
  • Ar franču valodu situācija ir vēl sarežģītāka: to runā tikai Francijā un daļēji Šveicē un Beļģijā, lai gan pēdējā lieto dialektu, kas ir ļoti tālu no standarta literārajām normām.
  • Spāņu valodu Eiropā runā tikai Spānijā, lai gan nav valodu nometņu trūkuma. Tiem, kuri ir gatavi doties pat uz pasaules galiem, ir patīkama prēmija - ir nometnes, kurās mācās spāņu valodu Amerikā, it īpaši dienvidu valstīs, kur ir daudz imigrantu no Meksikas un citām Latīņamerikas valstīm.

Cita starpā valodu nometnes var arī klasificēt pēc tā, kādas ir labas atpūtas iespējas. Atrašanās vieta jebkurā dienvidu krastā veicina kvalitatīvas pludmales brīvdienas, jo kalnos ir iespējams doties slēpot vai snovborda ziemā, bet meža nometne ļauj jums vienkārši atbrīvoties no plaušām no netīrās pilsētas gaisa.

Galu galā ir jārisina tas, ko bērni darīs brīvdienu laikā.Piemēram, valodu apguvi var nodrošināt garlaicīgas mācības, piemēram, skola, un to var panākt, izmantojot interesantu saziņu ar vienaudžiem, kuri nesaprot krievu valodu.

Tā kā nometnei ir nepieciešams ne tikai mācīties, bet arī atpūsties, ir svarīgi pievērst uzmanību izklaides programmai. Piemēram, bērnus nedrīkst atstāt paši: angļu valodā runājošās nometnēs viņiem ir tematiskas pārmaiņas, kas veltītas Šekspīra darbam vai grāmatām par Šerloks Holmsu. Ir iespējams arī apvienot valodu programmu ar tūristu vai sporta programmu.

Kā izvēlēties valodu nometni pusaudžiem, skatiet nākamo video.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība