Bērnu sporta nometnes

Saturs

Uzņemt nelielu sportistu vasaras atpūtas vietu ir diezgan sarežģīts uzdevums. Bērni, kuri vēlas aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, labprāt pavadīs vasaras brīvdienas, ko ieskauj līdzīgi interesenti. Katru gadu sporta nometnes uzņem desmitiem tūkstošu bērnu no visas pasaules.

Funkcijas un priekšrocības

Bērni sāka atgūties kopš Padomju Savienības laikiem. Katru gadu ieradās skolēni no dažādām pilsētām bērnu nometnesuzlabot veselību un sagatavoties jaunajam mācību gadam. Daudzi centri specializējas aktīvo vasaras atpūtai jauniem sportistiem.

Parasti bērnu sporta centru maiņas ilgums var būt atšķirīgs. No 7 dienām līdz trim nedēļām. Visi centri parasti atšķiras dažādās sporta jomās. Atpūta šādās veselības organizācijās pievērsīsies pat aktīvākajiem un nemierīgajiem bērniem.

Atklāšanas priekšrocības ir milzīgas. Tie ļauj:

 • Temper sportisks raksturs. Liels skaits dažādu sporta sacensību un pasākumu stiprina vēlmi uzvarēt un palielina komandas garu.

 • Iepazīstieties ar jauniem draugiem. Dalība komandu spēlēs un dzīvošana kopīgos dzīves apstākļos ļauj bērniem ātri izveidot interesantus paziĦojumus vienaudžiem un veidot starppersonu prasmes.

 • Stiprināt veselību un izturību. Profesionāli pasniedzēji - skolotāji rīko dažādas apmācības ar bērniem. Tas ļauj bērniem ātri iegūt sporta formu un būt gatavam jebkādai konkurencei. Apmācības process balstās uz bērna ķermeņa anatomiskajām un fizioloģiskajām īpašībām. Parasti visu uzturēšanos šādā nometnē bērns redzami nostiprina izturību un uzlabo fizisko sagatavotību.

 • Pareizi organizējiet ikdienas rutīnu. Pilnīga sporta uztura, labas miega un optimālas fiziskās sagatavotības nozīme ir jebkura sporta režīma sastāvdaļa. Atbilstība šai ikdienai ļauj bērniem uzlabot savu veselību un kļūt vēl aktīvākai un ilgstošākai.

 • Mācīt neatkarību. Bērni ir tālu no mājām. Tas ļauj viņiem pieņemt savus pirmos neatkarīgos lēmumus. Skolotāji un treneri pastāvīgi uzrauga bērnu. Tas māca bērnam būt neatkarīgam un būt jaunos apstākļos, kas ļoti atšķiras no parastajiem.

Kādā vecumā, lai dotu bērnam?

Daudzi psihologi un treneri nepiekrīt vecumam, kurā labāk doties uz bērnu sporta nometni pirmo reizi. Daži uzskata, ka ir iespējams mācīt bērnam patstāvīgi ceļot jau 4-5 gadu vecumā. Viņi to pamato, sakot, ka parasti šie bērni ir ļoti ziņkārīgi un aktīvi, un arī viegli atrast kopīgu valodu ar saviem vienaudžiem.

Citi uzskata, ka bērnu ķermenis ir gatavs intensīvai slodzei ārpus mājām tikai 10 gadu vecumā. Parasti lielākā daļa sporta trenažieru viedokļu nonāk pie fakta, ka pirmo reizi jūs varat doties uz sporta nometni par 6-7 gadiem. Šis ir visoptimālākais vecums, lai dotu bērnam šādu veselības centru. Pamatskolas skolēni, kas apmeklē sporta sadaļas, šādus ceļojumus izskata ar lielu interesi un pēc tam labi pavado laiku.

Šķirnes

Pašlaik ir daudz dažādu sporta nometņu. Viņi vada apmācību un nodarbības gandrīz visos sporta veidos. Profesionālie treneri un skolotāji nodarbojas ar bērniem. Bērnu sporta nometnes ņem bērnus ar dažādiem sporta treniņiem un fizisko attīstību.

Visbiežāk un populārākās sporta aktivitātes bērnu aktivitāšu organizēšanā ir šādas.

Militārie sporta veidi

Bērnu sporta centrs "Prozvedbat" ir lielisks piemērs. Iestādes durvis ir atvērtas bērniem no 10 līdz 16 gadiem. Tikai profesionāli skolotāji nodarbojas ar puišiem. Viņiem ir visas nepieciešamās prasmes, lai nodrošinātu izdzīvošanu nelabvēlīgos vai bīstamos apstākļos.

Ar bērniem tiek organizēti treniņi un dažādas ugunsdzēsības, kāpšanas un pirmās palīdzības apmācības. Visi treniņu cikli ir sertificēti un droši.

Peldēšana

Šādi centri, pirmkārt, būs interesanti bērniem, kas nodarbojas ar dažādu veidu sporta veidiem. Šo sporta objektu teritorijā ir plaši iekštelpu un āra peldbaseini, kas paredzēti apmācībai.

Ar bērniem tiek veiktas individuālas un grupu nodarbības. Treniņi tiek organizēti arī lēkšanai no tramplīna vai torņa. Bērniem ar augstu apmācības līmeni tiek organizētas individuālas nodarbības ar profesionālu treneri.

Sports un labsajūta

Šī sporta pilsēta miniatūrā "Salute" ar prieku satiek jaunus sportistus no dažādām Krievijas pilsētām. Braucieni šajā bērnu sporta centrā tiek organizēti katru vasaru. Lieliska atrašanās vieta starp zaļajiem mežiem ir izteikta terapeitiska iedarbība uz ķermeni. Bērniem tiek organizētas dažādas labsajūtas un atpūtas aktivitātes.

Bērnu veselības centrs "Olympian" atrodas lieliskā dabas rajonā. Iestādes teritorijā ir sava pludmale. Ar bērniem tiek veiktas dažādas veselības un medicīnas metodes, kas ļauj atjaunot veselību un stiprināt imūnsistēmu.

Jāšanas sacīkstes

Šādos centros notiek nodarbības ar bērniem hipodromos. Bērni iemācās sēdēt droši un braukt ar zirgiem. Tiek organizēti dažādi konkursi un konkursi.

Labākais Krievijā

Krievu bērnu sporta nometnes ir labi organizēts sporta režīms. Ar bērniem tiek nodarbināti profesionāli treneri attiecīgajos sporta veidos. Viņiem ir specializēta pedagoģiskā sporta izglītība, kā arī pietiekama pieredze darbā ar bērniem.

Ir vairāki labākie un populārākie Krievijas centri ar sporta orientāciju bērnu aktivitātēm:

 • Ļeņingradas reģionā: "Saulainā sala", "Meistaru pilsēta", "Kiy-Biy", "Orange Planet", nometne pusaudžiem „Pieaugušie”, „Neatkarība un atbildība”, “Brīvdienu akadēmija. Nedēļas nogales nometne.

 • Ņižņijnovgorodas reģionā: “RAFT LAND”, “Sputnik Kids”, “Madagaskara”, “Emerald. Mini-futbols ”,“ Dzerzhinets ”, jātnieku klubs“ Olympic ”,“ Sporta pilsēta ”,“ Meža pasaka ”,“ Jaunais glābējs ”,“ Vostok ”.

 • Tuapse: „Sapnis”, “Don”, “Neptūns”, veselības centrs “Čaika”, bērnu veselības nometne “Pozitīvs”.

 • Krasnodaras teritorijā: VDC "Mainīt" (Anapa), «Ērglis. PILOT nometne ”(Tuapse),“ Avangard ”(Soči), hokeja treniņnometne“ JUNIOR ”(Soči), kantons“ Vasara augstumā ”(Soči),“ Robinsonāde. Marine Watch "(Gelendzhik). Tuvums jūrai un aktīva sporta programma padara atpūtu šajos centros patiesi interesantu un aizraujošu jebkuram mazam sportistam.

 • In Krima: ģimenes nometne "Septiņas pēdas!", deju nometne "Piecas zvaigznes", "Star Beach", "Sport Planet", bērnu veselības nometne "Omega Island", DSC "Fresh Crimea".

Aizjūras sporta nometnes

Aktīvi pavadīt brīvdienas jauniem sportistiem ir iespējams ne tikai Krievijā.Liels skaits ārzemju bērnu centru visu gadu atver durvis. Augsti kvalificēti bērnu treneri ar dažādām sporta nodarbībām vada bērni. Tiek nodrošināts labs uzturs un teicami dzīves apstākļi.

Bērnu izglītības un atpūtas centrs "Zubrenok" atrodas Baltkrievijas Republikā. Centra vēsturē ir vairāk nekā 50 gadi. Pirmo reizi Padomju Savienībā atvērās bērnu iestādes durvis. Katru gadu desmitiem tūkstošu bērnu no dažādām plašās valsts daļām ieradās nometnē, lai aktīvi pavadītu laiku un uzlabotu savu veselību.

Kompleksā ietilpst 56 ēkas. Bērni dzīvo dzīvojamās ēkās ar visām ērtībām. Ēdieni tiek organizēti, ņemot vērā fizisko bērnu fiziskās vajadzības. Arī maziem atpūtniekiem ar veselības problēmām tiek veikti dažādi fizioterapijas veidi. Tas palīdz jaunajiem sportistiem ātri atgūties no intensīvas fiziskās aktivitātes un uzlabot fizisko sagatavotību.

Kompleksā ir liels peldbaseins. Bērniem ir daudz apmācību sporta un sporta komandu spēlē. Ir pieejamas arī plašas brīvdabas, volejbola, basketbola, futbola un milzīgas tenisa korti.

Visas izglītības un sporta programmas bērnu centrā ir sertificētas un apstiprinātas lietošanai zīdaiņiem Baltkrievijas Republikas kontroles un uzraudzības iestādēm. Bērniem tika organizēta aktīva izklaides programma, kas nodrošināja interesantu atpūtu.

Padomi, kā izvēlēties

Pirms izvēlaties bērna sporta centru, izmantojiet šādus padomus:

 • Izvēlieties centru, kura pamatā ir bērna fiziskās un sporta apmācības līmenis. Bērniem, kas apmeklē profesionālos sporta klubus, dod priekšroku centriem ar intensīvāku sporta režīmu.

 • Pievērsiet uzmanību vecumam, kurā bērni tiek uzņemti. Tas var būt ļoti atšķirīgs. Visbiežāk: no 6 līdz 7 gadiem un līdz 16-18 gadiem.

 • Jaunākiem bērniem izvēlieties vietu, kur atpūsties tuvāk mājām. Šādā veidā būs vieglāk apmeklēt bērnu, un viņam būs mazāk garām vecākiem.

 • Pievērsiet uzmanību mācībspēkiem. Bērniem, kuriem ir augstāks fiziskās sagatavotības līmenis, labāk izvēlēties centrus ar profesionālākajiem treneriem un instruktoriem. Pārējā laikā bērns sagatavos jaunu sporta sezonu.

Bērnu sporta nometnē ir iespējams organizēt lielisku atvaļinājumu kopā ar profesionālo apmācību jaunajiem sportistiem. Atbilstība intensīvajam mācību režīmam un pareizai ikdienas kārtībai visā kupona laikā palīdzēs bērnam iegūt spēkus jauniem sporta sasniegumiem un dot daudz pozitīvu emociju un iespaidu.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība