Bērnu hokeja nometnes

Saturs

Ja jūsu bērns kaislīgi mīl hokeju, un ne tikai skatīties, bet arī spēlē, tad vasara, iespējams, nav šāda brīvdiena. Šajā gadījumā ideāla dāvana viņam būtu ceļojums uz bērnu hokeja nometni.

7 foto

Funkcijas

Kopumā bērnu hokeja nometne ir tas pats atpūtas centrs, tāpat kā visi pārējie, tas ir, viņi šeit nāk daudzos veidos, kā atpūsties un iegūt spēku. Bet tas beidzas ar līdzībām, jo ​​hokeja versija tika radīta tieši tiem bērniem, kuri nespēj iedomāties sevi bez šī sporta. Šeit tiek radīti visi apstākļi, lai katru dienu uzlabotu savas prasmes - ir veltņi, ripas un hokeja nūjas, kā arī īpaši piešķirts laiks jūsu iecienītākajai spēlei. Gadalaiks šajā gadījumā nav šķērslis, tāpēc vasarā jūs varat vadīt ripu virs ledus lauka.

Papildus ir tas, ka šādas nometnes pulcē līdzīgi domājošus cilvēkus. Neskatoties uz salīdzinoši lielo hokeja popularitāti Krievijā, būs daudz grūtāk savākt pāris komandas parastai spēlei pagalmā, nekā tas būtu futbola gadījumā. Bet ne hokeja nometnē, jo ikviens šeit ir traks hokejā! Tas attiecas arī uz darbiniekiem - ja šeit ir teorētiskas nodarbības, tad tās tiks veltītas tam pašam tematam.

Profesiju veidi

Ko viņi dara hokeja nometne? Kopumā lielākajā daļā šo organizāciju nodarbības var iedalīt trīs veidos:

  • Teorija Tas ietver burtiski visu, sākot ar profesionālo treneru spēles taktisko izbūves principiem un bijušajiem spēlētājiem līdz psiholoģiskās paš motivācijas īpatnībām pirms sporta psihologu sacensībām.
  • Klases uz zemes. Tas ietver galvenokārt individuālu darba metožu izstrādi ar klubu.
  • Klases uz ledus. Patiesībā tā ir prakse - šeit jūs varat uzlabot visas tās pašas slēpošanas metodes un paņēmienus, un jūs varat doties tieši uz lietu un, ievadot komandu, iemācīt pretiniekam nodarbību.

Krievijā

Sakarā ar to, ka Krievija ir diezgan hokeja valsts, šeit nav tik daudz specializētu nometņu. Protams, procentos no kopējā atpūtas centru skaita tie veido ļoti nelielu daļu, bet, ja kāds vēlas, tur var nokļūt.

Iespējams, ka slavenākais - Jauniešu hokeja nometne Sočos pilsētā. Apmācības notiek tajā pašā laukumā, kas tika izmantots 2014. gada olimpiskajās spēlēs. Viņus apmāca starptautiska profesionāļu komanda, visi ārzemnieku instalācijas ir jātulko krievu valodā. Jaunu sportistu 9-14 gadu vecumā kupona cena ietver absolūti visu, ieskaitot aprīkojumu un citus nepieciešamos piederumus.

Maskavas reģionā Mozhaisk, vai drīzāk netālu no tā atrodas treniņnometne Ice Style. Šeit uzsvars tiek likts uz individuālu pieeju - katrai kemperim tiek pievienota īpaša karte, kurā tiek ievadīta visa informācija par viņa attieksmi pret hokeju. Daudz uzmanības tiek pievērsta sporta psiholoģijai. Regulāriem apmeklētājiem ir atlaižu sistēma.

Ir līdzīgas nometnes citos valsts reģionos.. Bērniem no Kazaņas un visas Tatarstānas starptautiskās individuālās hokeja nometnes (MIHL) Naberezhnye Chelny atver savas durvis. Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod reģiona mazajiem hokeja spēlētājiem ir vismaz divas iestādes - Hockey Camp NN un T-Hockey School. Jebkuru līdzīgu var mēģināt atrast jebkurā pilsētā, kur pārstāvēts profesionālais hokejs, tāpēc pastāv ne tikai iespēja, ka tie, kas dzīvo pasaules hokeja centros - nosacītajā Pleskavā var gūt panākumus.

Ārvalstu centri

Ārzemju nometnēs bieži tiek piedāvāta pilnīgi atšķirīga pieeja turpmāko spēlētāju apmācībai - tās bieži vien ir ļoti specializētas, piemēram, paredzētas tikai aizstāvjiem, vai tikai vārtsargiem vai tikai lauka spēlētājiem. Tur ir jādodas tur vismaz tāpēc, ka ir pilnīgi cita skola, un ir iespēja uzzināt kaut ko, ko mājas nesniegs.

Turklāt ārzemju organizācijās meitenēm ir daudz vairāk iespēju, jo Eiropā tradicionāli viņi skatās uz vienlīdzīgām iespējām dažādiem dzimumiem.

Eiropas hokejā čehi tiek uzskatīti par tradicionāliem spēkiem, tāpēc Čehijas Republikā lielākā daļa no attiecīgā profila nometnēm. Kas stāv vien Elgraff Beroun pilsētā, vācot labākos čehu trenerus, vervējot lauka spēlētājus un vārtsargus atsevišķi, tostarp saskaņā ar atsevišķu programmu. Čehijas organizācijas kopumā ir internacionalizētas, tāpēc šeit vienmēr ir interesanti. No līdzīgām - līdzīgām iestādēm Slovākijā un Ungārijā.

Jūras hokeja tradīcijas nav lielākas par okeānu - jaunie hokeja spēlētāji tur gaida Kanādā un ASV. Protams, Kanāda, kā vairāku pasaules čempionu, pievērš lielāku uzmanību un slavenākais šeit ir Kanādas hokeja nometne un TWIST Elite High Performance vasaras nometne.

Ja jūs vēlaties, lai bērns neatstāj pārāk tālu no mājām, bet joprojām praktizē pie robežas, pievērst uzmanību Baltijas valstīm - Lietuvā un Latvijā ir pārstāvēti diezgan labi centri.

Cenas

Kupona izmaksas ir atkarīgas no uzturēšanās apstākļiem (tajā pašā telpā dzīvojošo cilvēku skaits, laukumu un aprīkojuma īpatnības), kā arī nometnes atrašanās vietu (kopējā summa var ietvert izmaksas par pārcelšanu uz un atpakaļ) tālāk). Nozīmīga ir arī uzturēšanās ilgums, taču parasti tas ir apmēram nedēļa.

Tātad, ja nometne atrodas kaut kur Krievijā, tad, sākot ar 2017. gadu, sagaida, ka tērēsies no 20 līdz 30 tūkstošiem rubļu. Aptuveni tās pašas cenas tuvākajā ārvalstīs, jo īpaši Slovākijā un Ungārijā.

Čehijas nometnēs cena ir daudz augstāka - jums ir jāiztērē 40-60 tūkstoši rubļu par maiņu. Attiecībā uz Kanādas organizācijām, izmaksas ir jāprecizē atsevišķi, jo tām nav standarta nosacījumu - pārskaitījums var tikt iekļauts cenā, bet to vispār nevar organizēt, ir atļauts apmesties Kanādas ģimenē.

Atsauksmes

Vai man jāsaka, ka par mīļāko ledus sporta veidos pusaudzis Vai ceļojums uz hokeja nometni ir viens no labākajiem mūža iespaidiem? Attiecīgi vairumā gadījumu vecāku atbildes ir aizrautīgas - bērnu reakcija vienkārši nenozīmē citu atbildi. Daži negatīvi momenti ir iespējami tikai tad, ja izvēle nokrīt uz ļoti attālu ārzemju organizāciju, kas neorganizē izbraukšanu no Krievijas - tad var rasties problēmas, lai nogādātu bērnu tur un aizvestu prom no turienes, bet tas ir viss iespējamais negatīvais .

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība