Brīvdienas ar bērniem Melnajā jūrā

Saturs

Domājot par ideālo brīvdienu, bieži tiek pieminēta Sarkanā jūra vai Karību jūra, bet, kad runa ir par praksi, izvēle gandrīz vienmēr ir Melnās jūras piekrastē. Tas lielā mērā ir saistīts ar elementārām finanšu problēmām, taču šeit vēl nebūtu, ja tas būtu slikts. Varbūt brīvdienas ar bērniem Melnajā jūrā nav sapnis tikai tāpēc, ka lielākā daļa mūsu tautiešu nav tik grūti to realizēt, un katrs ģimenes loceklis noteikti būs šeit.

Ieguvumi

Kāpēc krievi tik milzīgi velk to uz Black? jūru? Tas nav negadījums - ir daudz iemeslu, kas liek ģimenes tūristiem doties šeit. Tātad, izvēle Melnās jūras labā ir:

  • Viss, kas nepieciešams kvalitatīvai atpūtai. Turklāt, patiesībā jūra, mums ir nepieciešama arī atbilstoša infrastruktūra, sākot ar ērtām un aprīkotām pludmalēm un beidzot ar viesnīcām un izklaidēm. Melnās jūras piekraste ir gandrīz vienīgā lieta kopumā Krievijaskas pilnībā vai vairāk atbilst šai prasībai.
  • Tikai organizatoriski. Vairākām valstīm ir piekļuve Melnās jūras piekrastei, bet Krievijas tūristi 99% gadījumu ceļo uz Melno jūru, neizejot no savas valsts. Tas nozīmē, ka nav nepieciešami papildu dokumenti, vai tie būtu pase vai vīza, nav arī vajadzīgas svešvalodu zināšanas vai pienācīga uzmanība vietējiem ieradumiem - tie nav īpaši atšķirīgi. Vārdu sakot, nav daudz starpposmu no idejas parādīšanās līdz ierašanās vietai.
  • Aizvērt. Ceļošana ar bērniem vienmēr ir sarežģīta, jo bērni nepietiekami izturas pret garo ceļu. Vairāk nekā tūkstotis kilometru no Melnās jūras krasta no Maskavas, vairāk nekā tūkstoš pusi no Sanktpēterburgas, un vēl tālāk no Urāliem un Sibīrijas, bet tas joprojām ir daudz tuvāk nekā visas citas jūras, kas apgalvo, ka tās nav tikai sālsūdens tilts, bet gan parasts kūrorts.
  • Ērti sasniedzams. Dienvidu virziens ir svarīgs Krievijas transporta uzņēmumiem visu gadu, un vasarā tas kļūst par prioritāti. Lielos vietējos kūrortus var sasniegt tikai dažu stundu laikā no gandrīz jebkura Krievijas stūra, kas ir ļoti ērti ģimenēm ar bērniem un bērniem. maziem bērniem. Vilcieni aptver gandrīz visu to pašu teritoriju, bet par izmaksām, kas ir nedaudz lētākas, vairumam Krievijas Federācijas Eiropas daļas reģionu, ceļojuma laiks parasti nepārsniedz divas dienas. Visbeidzot, federācijas blakus esošie priekšmeti ir savienoti arī ar Melnās jūras piekrasti, braucot ar autobusu, kas stiepjas pat uz Maskavu un Sanktpēterburgu. Aptuveni 2/3 no visiem mūsu līdzpilsoņiem dzīvo normālu sasniegumu zonā, daudzi no viņiem ir gatavi doties atvaļinājumā pat ar automašīnu.
  • Lēti. Ņemot vērā salīdzinošo ģeogrāfisko tuvumu patērētājam un vietējo kūrortu netradicionālo raksturu, jūs varat ietaupīt daudz ceļojumu. Tas ir ļoti svarīgi ģimenēm ar bērniem, kas jau regulāri saskaras ar nepieciešamību pēc būtiskām izmaksām. Tas ir labāk atpūsties šeit un joprojām nopirkt kaut ko noderīgu, nekā tērēt to visu ar nosacītu Dubai.

Turklāt reģiona tūrisma potenciāls strauji attīstās apgabalā, kuram nav tiešas saiknes ar pludmales brīvdienām. Piemēram, Krievijas Melnās jūras piekrastes dienvidu daļā ir iespēja jebkurā laikā doties nelielā ekskursijā uz kalniem, lai apbrīnotu vasaras ainavas vai ziemā slēpotu.

Gardēži nevarēs nokļūt pa vietējo virtuvi, kas absorbējusi Kaukāza pamatiedzīvotāju tradīcijas. Fani izpētīt reģiona kultūru, kurā viņi atpūšas, vēlētos uzzināt jaunus interesantus faktus par šo reģionu vēsturi un iezīmēm.

Īsāk sakot, doties uz jūru, jūs varat atpūsties mazliet naudas, ja nav pārāk daudz papīra, un pat nesaņem daudz neparedzētu iespaidu.

Teritorijas klimatiskās iezīmes: ūdens un gaisa temperatūra pēc sezonām

Apzinoties Krievijas Melnās jūras piekrastes klimata iezīmes, jāsaprot, ka tā ir teritorija, kas stiepjas simtiem kilometru garumā, tāpēc absolūti vienādi klimatiskie apstākļi šeit vienkārši nevar būt. Visbiežāk šis reģions ir sadalīts trīs daļās atbilstoši klimatiskajiem apstākļiem, kas būtiski atšķiras viens no otra.

No Taman līdz Anapa

Šeit dominē viegls jūras klimats - atšķirībā no vairākiem dienvidu reģioniem, nav kalnu, kas aizsargā krastu no vējiem no ziemeļiem. Laika apstākļi ir tipiski Krievijas dienvidiem, izņemot varbūt nedaudz mīkstinājušos jūras tuvumā. Vasaras vidējā temperatūra ir 26-30 grādi virs nulles. Ūdens sasilst līdz vienai un tai pašai temperatūrai, bet pārējās pludmales brīvdienu sezonas šeit noteikti nedarbosies. Ja jūs dodaties atvaļinājumā ar maziem bērniem, tad jūnijs nav labākā izvēle, jo ūdens vēl nav iesildīts.

Faktiski pārējie šeit nav daudz atšķirīgi no tiem, kas atrodas kaimiņos Azovas jūraun ir lietderīgi vadīt dažus desmitus papildu kilometru, lai nokļūtu izdevīgākos apstākļos.

No otras puses, šī piekrastes piekrastes tūristu popularitātes samazināšanās var vērsties pie tiem, kuriem nepatīk papildu troksnis un kuri vēlas ietaupīt.

No Anapa līdz Tuapsei

Eksperti aicina vietējo klimatu Vidusjūrā, kas noteikti vērsīsies tūristiem. Raksturīga šīs teritorijas iezīme ir īpašs sausums, jo saulaino dienu skaits gadā pārsniedz 300, un vasarā mākoņi parasti ir ļoti reti, kas tikai veicina pludmales atpūtu. Kas attiecas uz temperatūrām, šeit tie praktiski neatšķiras no Tamana - izņemot, iespējams, pāris grādus karstāk. Vietējais vasaras karstums ir daudz labāks, jo mitrums ir mazs.

Šo piekrastes daļu varētu raksturot kā tādu, kas tūristiem ir vidēji populārs, bet bērniem tas ir paradīze. Tāpēc šeit ir bērni nometnes. Jūlijs un augusts ir nepārprotams tūristu sezona, bet jūnijā tas ir ļoti vēss, un maija beigās vai septembra pirmajā pusē jūs varat pat ierasties ar vecākiem bērniem.

Uz dienvidiem no Tuapse

Šī piekrastes daļa jau ir droši aizsargāta ar Kaukāza kalniem, tāpēc klimats šeit, gandrīz bez pārejas, kļūst par subtropu mitru. Šeit nav sniega, bet lietus nav nekas neparasts, lai gan lielākā daļa no tām neietilpst tieši krastā, bet dažus kilometrus tālāk kalnos. Gaisa temperatūra vasarā bieži sasniedz 35 grādus, un šie apstākļi ir nedaudz sarežģītāki augstā mitruma dēļ - šeit tas ir diezgan aizlikts.

Ūdens silda līdz 30 grādu temperatūrai gandrīz sešus mēnešus, kas ievērojami pagarina sezonu. Kopumā šeit vērojams ievērojams tūristu pieplūdums pat aprīļa otrajā pusē un oktobrī, bet brīvdienās ar maziem bērniem labāk apsvērt datumus no maija līdz septembrim.

Nozīmīga loma ir arī konkrētas apmetnes atrašanās vietai, jo dažas apdzīvotas vietas ir droši aizvērtas ar kalniem no visām pusēm, un citas, dažu kilometru attālumā, var būt atvērtas vējiem no ielejām. Tajā pašā laikā vasarā tas ir labs gandrīz visur, un, ja viņi uzkāpa uz dienvidiem, tad maijs un septembris neapmierinās.

Aklimatizācijas iezīmes: kā neizjaukt pārējo

Pieaugušajam, kurš pastāvīgi dzīvo vēsā klimatā, pēkšņi īslaicīgi pārvietojas karstā vasarā ir sapnis, bet bērnam šāds tests var būt pārāk sarežģīts. Bērniem parasti ir diezgan grūti paciest pēkšņas temperatūras izmaiņas, tāpēc tās ir kontrindicētas ātrai pārejai no ziemas līdz vasarai.

Taisnība, Melnās jūras piekraste nesniedz šādas iespējas, bet pediatri joprojām apgalvo, ka bērna aklimatizācija no Maskavas un it īpaši Pētera ilgs līdz pat desmit dienām - šobrīd ir īpaši rūpīgi jāuzrauga bērna veselības stāvoklis, jāizvairās no pārāk ilgas saules iedarbības un jāuzrauga ķermeņa ūdens līdzsvars.

Turklāt, nokļūstot nepazīstamā klimatā, var pasliktināties vai nepārprotami pierādīt esošās veselības problēmas. Pirms došanās uz kūrortu ieteicams konsultēties ar ārstu un noskaidrot, vai ir iespējams, ka ilgs ceļojums sniegs negaidītu nepatīkamu rezultātu. Fakts ir tāds, ka pārāk karsts laiks, piemēram, radīs ārkārtīgi negatīvu ietekmi uz bērniem, kas cieš no sirds un asinsvadu problēmām, ja viņu mājas ir daudz vēsāka. Ceļojums uz jūru tiek uzskatīts par nevēlamu arī tad, ja bērnam ir alerģija - atkal, īpaši karstā subtropu klimata apstākļos var sagaidīt vēl vairāk ziedošus augus, no kuriem katrs rada potenciālu briesmu bērnam.

Pārskats par populāriem kūrortiem no Anapa līdz Sočiem

Visi galvenie Krievijas piekrastes kūrorti, kas pulcē lielāko daļu vietējo peldētāju un sauļošanās cienītāju, atrodas aptuveni 400 kilometru piekrastes zonā. Kā jau minēts, pat klimatiskie apstākļi šeit ir ievērojami atšķirīgi, nemaz nerunājot par izklaides un atrakciju kopumu, tāpēc jums rūpīgi jāapsver ceļojuma beigu punkta izvēle.

Anapa

Šī mazā pilsēta ir labs ģimenes kūrorts. Ir milzīgs terapeitisko dubļu daudzums un 2011. gadā Anapa pat atzīts par labāko balneoloģisko kūrortu pasaulē. Vietējā smilšu pludmale ir 40 kilometru garumā, ir oļu pludmales, bet tās ir mazākas. No tūrisma objektiem ir tematiski ciemati (Āfrikas, Grieķijas, Armēnijas), Dinozauru parks un Cypress ezers.

Tiem, kam patīk klusa atpūta, tas patiks. Jūs varat nokļūt jebkurā veidā: ir lidosta (vasarā ir plaša lidojumu izvēle, pārējais gads ir tikai Maskava), dzelzceļa stacija (visa gada garumā - Maskava, Krasnojarska, Tomsks un Minska, tūrisma sezonā - vairākas reizes vairāk iespēju) un autoosta.

Populāri kūrorti netālu no Anapa - Vityazevo un Djemete, mēs iesakām tos apskatīt.

8 foto

Novorossiysk

Novorossijskas pludmales potenciāls ir salīdzinoši neliels - ir liela jūras osta, kas piesārņo ūdeņus. Oficiāli šī pilsēta netiek uzskatīta par kūrortu, bet tā ik gadu aizņem tūkstošiem tūristu. Labas pludmales atrodas tuvējā apkārtnē - Plašajā gaismā, Sukhoi Gap vai South Ozereevka.

Ekskursiju faniem ir ieteicams apmeklēt slaveno dzirkstošo vīnu fabriku “Abrau-Durso” un doties uz dolmens, pats Novorossijs ir arī pievilcīgs pastaigās pa pilsētu.

Vieglākais veids, kā nokļūt pilsētā, ir ar vilcienu - vasarā pilsētas dzelzceļa stacija saņem vairāk nekā divus desmitus pāru vilcienu no dažādām Krievijas Federācijas Eiropas daļas daļām, kā arī no Urāliem un Rietumu Sibīrijas.Novorossijskā nav privātas lidostas - ja jūs ceļojat pa gaisu, izvēlieties kaimiņu Anapa vai Gelendzhik.

7 foto

Gelendzhik

Iekļauti TOP visvairāk bērnu kūrortos, kas atrodas šajā krastā. Infrastruktūra šeit ir diezgan labā līmenī, daba arī ir ļoti laba, bet ir diezgan maz patiešām lielu atrakciju, tāpēc nav nekādu nenormālu tūristu pieplūduma. Patiesi mierīgu brīvdienu var atrast apkārtējos ciematos, kur par nelielu naudu varat palikt gandrīz vienatnē ar jūru, mežu un kalniem.

Raksturīga iezīme ir pludmales galvenokārt oļi, bet, ja vēlaties, varat atrast arī smilšu pludmali.

Attiecībā uz pieejamību, Gelendzhik ir pilnīgi pretējs Novorossijskam - nav dzelzceļa, bet ir lidosta, tāpēc abas pilsētas viena otru papildina. No daudzām lielām Krievijas pilsētām šeit var lidot bez pārskaitījumiem.

Tuapse

Diezgan slavens, bet salīdzinoši neliels kūrorts. Tā lieluma dēļ pilsēta ir diezgan klusa. Šeit, kā arī Gelendžā, nav ne pārāk skaļas izklaides, ne īpašas apskates vietas, ne arī pārmērīgs tūristu pieplūdums, jo īpaši tāpēc, ka daudz vairāk popularizēts ir salīdzinoši tuvs Soči.

Daudzi lielie Tuapse apmeklētāji ierodas Dzhubgas ciematā - ir daudz atpūtas iespēju, kā arī labas smilšu un mazo oļu pludmales.

Tas nav ļoti ērti nokļūt uz Tuapsu ar lidmašīnu, jo katra no trim tuvākajām lidostām (Gelendzhik, Soči, Krasnodara) atrodas vairāk nekā 100 kilometru attālumā no pilsētas, lai gan piepilsētas vilciens kursē uz Soču lidostu. Tie paši vilcieni, kas dodas uz Adleru, iet caur Tuapse, bet lielākā daļa apmeklētāju dod priekšroku nokļūt Sočos.

Soči

Lielā Soči kūrorts ir Krievijas galvenais jūras kūrorts. Slavenais Adlers, ko daudzi uztver kā atsevišķu luksusa kūrortu, ir tikai viens no Soču rajoniem. Papildus augstas kvalitātes smilšainajām pludmalēm, pilsēta piesaista viesus ar pārsteidzošu infrastruktūru, izteiktu kaukāziešu garšu un virtuvi, tautas kalnu kūrortu tuvumu, kur var doties ekskursijā, kā arī olimpiskās iespējas 2014. gada spēlēm.

Peldēšanas sezona šeit ir no maija vidus līdz oktobrim.

Vietējā lidosta ir tikai mazāk nekā trīs Maskavā un Sanktpēterburgā, un desmitiem lidojumu no visas valsts. Aptuveni tāda pati situācija - un ar vilcieniem.

Pievilcīga ģimenēm ar bērniem un Krimas kūrorti - pirmkārt, Jalta, Feodosiya, Evpatoria.

Ir daudz bērnu nometnes (ieskaitot slaveno Arteku) un sanatorijas, ir ērti smilšainas pludmales, un tuvumā atrodas kalni. Klimats šeit ir liels, jūra ir tīra, un daba ir aizraujoša, tāpēc tikai pastaiga pa apkārtni pievērsīsies gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Tajā pašā laikā šeit ir diezgan neērti, jo nav tiešu vilcienu, nav pārāk daudz autobusu. Gandrīz vienīgais pieejamais transports ir pa gaisu, jo lidmašīnas lido uz Krimu no desmitiem Krievijas lidostu, bet tās izkrauj Simferopole un no turienes uz jūru, kas nav mazāka par 60 kilometriem. Situācija izlabos būvniecības tiltu, kas savienos Krievijas kontinentu ar Krimu un padarīs pārējo pieejamāku.

Jūs varat apsvērt Melnās jūras kūrortus citās valstīs. Ceļojums ar bērniem uz Melno jūru uz citu valsti ir jēga tikai tad, ja dokumenti jau iepriekš ir izdoti citiem mērķiem, un bērns jau ir pietiekami vecs, lai izdzīvotu patiesi garš ceļojums. Krievi visbiežāk izvēlas Bulgārija (piemēram, Varna kūrorts) un Melnās jūras piekrastē Turcija.

Apmešanās iespējas ar mazu bērnu: ko izvēlēties

Tā kā Krievijas Melnās jūras piekraste ir populārākais galamērķis ģimenēm ar bērniem no mūsu līdzpilsoņiem, ir vērts vairāk par to runāt. Ņemot vērā lielo tūristu skaitu, tai ir pietiekams īres mājokļu infrastruktūras attīstības līmenis, kas tiek piedāvāts visos iespējamos veidos. Šeit ierodoties ar ļoti maziem bērniem, jums rūpīgi jāapsver visas atrunas iespējas.

  • Lētākais variants - privātais sektors, kas ir pieejams, lai izvēlētos pat tad, ja nav viesnīcu - vietējie iedzīvotāji nekad neuztraucas par naudu. Noņemot viesu namu, ērtības līmenī jūs būsiet aptuveni mājās - pakalpojums nebūs, mazgāšana un ēdiena gatavošana, visticamāk, būs jūsu pašu, bet bērna uzvedība neiejauc kaimiņus, un trokšņainie kaimiņi netraucēs bērna miegu. Izvēloties šādu mājokli, pievērsiet īpašu uzmanību bērnu pieejamībai. Trūkstošā vannas istaba, duša vai tualete var būt nopietna problēma viesiem ar maziem bērniem. Turklāt, lai izklaidētu bērnu, arī būs tikai paši.
  • Ģimenes kūrorti laba ne tikai iespēja dziedēt, bet arī brīva laika organizācija. Ja tā ir liela iestāde, kas cita starpā koncentrējas uz ģimeņu ar bērniem pieņemšanu, mazajiem būs noteikti dažādas izklaides aktivitātes. Iespējams, viņi ne vairāk kā pāris stundas dienā, bet pat tas paaugstinās bērna noskaņojumu un ļaus vecākiem mazliet atpūsties, jo īpaši tāpēc, ka šāds brīvais laiks jau ir iekļauts cenā.
  • Viesnīcas Izgudrots tieši tiem, kas vēlas vienkārši atpūsties, vienlaikus risinot pēc iespējas mazāk mājsaimniecības problēmas. Ceļojot ar bērniem, labāk izvēlēties tos, kuros viss jau ir iekļauts cenā - bieži vien tie piedāvā diezgan labu izklaides komplektu, tostarp bērniem. Ja konkrētā viesnīca ir ar animāciju, jūs nevarat uztraukties, ka bērns būs garlaicīgi, jo to visu dienu izklaidēs īpaši apmācīti cilvēki. „All inclusive” režīms arī nodrošina ēdienu - jautājiet iepriekš, ja šajā viesnīcā ir īpaša bērnu ēdienkarte. Bērniem, lieliska ideja būtu izvēlēties viesnīcu ar peldbaseinu - nav viļņu, vieglāk mācīties peldēties, un ūdens nekad nav pārāk auksts.

Nomas pakalpojumi, piemēram, rezervēšana un Ostrovok, atvieglo uzturēšanās vietas izvēli.

Ja jums ir nepieciešams lidojums, skatiet tādus īpašus pakalpojumus kā OnlineTours: vienā vietā var redzēt lielākās ekskursijas piedāvājumus operatoriem.

Wellness uzturēšanās

Krievijas Melnās jūras krastam ir milzīgs veselības potenciāls. Šeit ir labvēlīgs klimats, jūras gaisa kombinācija ar kalnu gaisu, bez rūpniecisko uzņēmumu toksiskām emisijām, ir daudz minerālūdens avotu, ārstniecisko dubļu nogulsnes. Šajā ziņā četri simti kilometru kūrorta ir simtiem sanatoriju, no kurām daudzas ir ģimenes tipa.

To galvenā daļa ir vispārējs veselības plāns. Jūs varat ierasties šeit kopā ar visu ģimeni, tieši uz vietas, lai pārbaudītu veselību, un nedaudz to labot. Šāda atvaļinājums ietver ārsta novērošanu, pareizu uzturu bez kaitīgas pārtikas (kā iespēju - izmantojot minerālūdeni), vieglas atpūtas un terapeitiskās procedūras, kā arī noteiktu izklaides programmu ar brīvo laiku.

Dienas grafiks ir veidots tā, ka viesi nejūtas kā pacienti, bet jūtas paši atvaļinājumā. Šādas iestādes ir atrodamas jebkurā lielā Krievijas Melnās jūras reģiona kūrortā, jo īpaši daudzās no tām, it īpaši Gelendžā.

Ir arī specializētas sanatorijas, kas vērstas uz noteiktu slimību ārstēšanu. Nokļūstiet šeit parasti ārsta virzienā. Visbiežāk cilvēki ierodas šeit, lai ārstētu elpošanas sistēmas slimības, vai pēc atveseļošanās tiktu veikta atveseļošanās - vietējais gaiss tam ir ļoti ērts.Tomēr ir iestādes un citas jomas, jo īpaši attiecībā uz ortopēdiskiem pacientiem vai bērniem, kas atgūstas pēc sarežģītiem ievainojumiem.

Tā kā ārstēšanas nepieciešamība var rasties ne tikai brīvdienu laikā, bet arī mācību gada vidū, dažas sanatorijas pat organizē savas nodarbības, līdzīgas skolā.

Labākās nometnes un kempingi

Ne visiem ir nepieciešama pirmklasīga apkalpošana - daudzi cilvēki dod priekšroku atpūtai "mežonīgajiem", prom no civilizācijas. Tajā pašā laikā nav nepieciešams atteikties no mūsdienu pasaules elementārajām ērtībām.

Telti var ierīkot īpašā telšu nometnē, kur tiek organizēta duša un tualete, dažās vietās ir pat diennakts apsardze.

Plus, šī brīvdiena - lielāka vienotība ar dabu, pat ja apkārtējie cilvēki nav tik maz. Tas ir lēts veids, kā atcerēties studentu jauniešu romantiku. Jāatceras, ka tik kluss, kluss brīvdienas maziem bērniem var nebūt ļoti interesanti, tāpēc, iespējams, tas būs piemērots tikai pusaudžiem.

Protams, Melnās jūras krastā šādu nometņu vietām nepietiek - viņi atrodas gleznainā un klusā apkārtnē, kur atrodas relatīvi liels kūrorts. Piemēram, slavenais kempings Kubanets, kas atrodas netālu no Tuapse, nozīmē dzīvot teltīs, bet ir arī rotaļu laukumi un organizētas vakara programmas. Ar visu šīs vietas privātumu tā atrodas ļoti tuvu ciemam, kas ļauj dramatiski mainīt atpūtas veidu vienā dienā.

Gelendžikas apkārtnē atrodas daudz kempinga laukumu ar visām nepieciešamajām ērtībām - tās ir „Sosny” Betā, “Krinitsa” tajā pašā nosaukumā, “Juniper birzs” Kabardinkā un „Blue Bay” pie Gelendzhik. Kempingi, kas atrodas šajā piekrastes daļā, ir īpaši attāli no galvenajiem tūrisma ceļiem, jums vajadzētu doties tikai šeit, ja jums ir laba ideja par to, kas jūs tur sagaida, un esat pārliecināts, ka jūs to vēlaties.

Atsauksmes

Vasaras atvaļinājumu jūrā Krasnodar Teritorijā pārskatus raksturo konsekventi augsta apmierinātības pakāpe, un pēc savas būtības norāda uz iespējām organizēt brīvdienas šeit.

Visbiežāk budžeta izvēle, protams, ir telts mežā vai pludmalē, bet ar atbilstošu organizāciju, jūs varat padarīt romantiku neatdalāmu no pamata ērtībām, un tas būs diezgan lēti. Lēti atpūta ir iespējama vietējo iedzīvotāju viesu mājās, bet dārgu un augstas kvalitātes atpūtai ar visām ērtībām, labākās viesnīcas durvis šajā reģionā ir atvērtas.

Tiem, kuri vēlas ne tikai atpūsties, bet arī uzlabot savu veselību un pavadīt laiku jautri, ieteicams pievērst īpašu uzmanību kūrortiem un sanatorijām, kuras parasti tiek cenas vai nu vidū starp dārgām un lētām opcijām, vai nedaudz tuvāk dārgām.

Atvaļinājuma veids ir ļoti atšķirīgs atkarībā no kūrorta. Pastāv vispārējs noteikums, ka, jo tālāk uz dienvidiem, jo ​​dārgāks būs atvaļinājums, bet vairāk izklaides gaidīs tūristi. Vēl viens noteikums saka, ka tā pati gradācija no lēta un noslēpumaina līdz dārgai un skaļai tiek novērota ne tikai no ziemeļiem uz dienvidiem, bet arī no mazām pilsētām uz lieliem vietējiem centriem - Anapa, Novorossiysk, Gelendzhik, Tuapse un Soči.

Absolūtais vairākums no tiem, kas šeit apmeklējuši, ieteiks jums nākt šeit. Acīmredzot jūs arī nebūs vīlies, jo Krievijas Melnās jūras piekraste ir ideāla vieta vasaras brīvdienu pavadīšanai ar bērniem.

Un tagad daži noderīgi padomi tiem, kas plāno atvaļinājumu Melnajā jūrā.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība