Brīvdienas ar bērniem Apvienotajos Arābu Emirātos

Saturs

Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) ir vispāratzīts kūrorta un tūrisma galamērķis. Jūs neesat redzējuši pasauli, ja jūs nekad neesat bijis šeit! Brīvdienām šajā valstī, īpaši ar bērniem, ir vairākas raksturīgas iezīmes, kas jums ir nepieciešamas, lai brauciena plānošanas posmā būtu ideja.

Plusi un mīnusi

Apspriežot priekšrocības, ko sniedz brīvdienas ar bērniem AAE, mums jāsāk ar to, ka šim nolūkam ir radīti visi nepieciešamie nosacījumi - katrai viesnīcai ir rotaļu laukums, dažādas atrakcijas, bērnu klubi. Ārpus viesnīcas ir arī kaut ko darīt - turklāt jūrāmŠeit ir daudz ultra-modernas izklaides, jo tā ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām valstīm pasaulē. Šeit nekad nav auksts, arī lietainais laiks šajās zemēs ir pilnīgi neraksturīgs, tāpēc pludmales brīvdienas netiks sabojātas.

Tomēr ir dažas iezīmes, ko daudzi var uztvert kā trūkumus:

  1. Visa AAE ārējā šiks ir vērts daudz naudas - tas ir viena no visdārgākajām valstīm pasaulē tāpēc tas būs pārāk dārgs vairumam mūsu tautiešu.
  2. Jums būs nepieciešama vīza - tas ir salīdzinoši vienkārši, bet tie ir papildu izdevumi, un, ja laulība vēl nav oficiāli reģistrēta, vai ģimenes locekļiem ir dažādi uzvārdi, stingriem vēstniecības darbiniekiem var būt papildu jautājumi.
  3. Austrumi ir delikāts jautājums, un tas pilnībā attiecas uz Emirātiem: šeit rīkoties pieticīgi vismaz ir nepieciešams domāt par to, ko jūs sakāt, fotografēt un likt.

Labākā sezona

Emirāti atrodas tuksnesī, tāpēc ne visi vēlēsies tur iet vasaras mēnešos. Vasarā temperatūra ēnā bieži sasniedz 50 grādus, un klimats, neskatoties uz piekrastes atrašanās vietu, ir ļoti sauss.

Ziema ir vēl viena lieta. Galvenā sezona ir no oktobra līdz maijam, kad silts, bet ne karsts laiks iestājas - 26-27 grādu līmenī dienas laikā. Naktī, starp citu, daudz vēsāks, 16 grādi - diezgan normāli. Lielākā daļa tūrisma sezonas, laika apstākļi ir sausi un saulaini, lietus reti, bet to varbūtība nedaudz palielinās no februāra beigām līdz marta sākumam. Parasti tūristu pieplūduma maksimums tiek novērots novembrī.

Ņemot vērā gaisa temperatūru ne visaugstākajā ziemā, nav pārsteigums, ka ūdens temperatūra šajā laikā nav pārāk augsta - daudzi cilvēki dod priekšroku peldēties ne jūrā, bet gan apsildāmos baseinos, kas atrodas gandrīz katrā viesnīcā. Ja vasarā jūs joprojām nonācāt Emirātos, tad skaitiet ūdens temperatūru ap 33 grādiem.

Top kūrorti

Neapšaubāmi, vissvarīgākais tūristu magnēts Apvienotajos Arābu Emirātos ir slavenā Dubaija pilsēta, kas piesaista greznu dzīves apstākļu uzmanību, kur pat vietējā policija brauc uz Lamborghini.

Visu šo luksusa simbols ir Burj Khalifa tornis - augstākā ēka pasaulē, kas paceļas vairāk nekā 800 metru attālumā no debesīm un ievērojami pārsniedz jebkuru konkurentu. Tai ir visa nepieciešamā infrastruktūra, lai justos kā īsts emīrs.

Mīļotājiem, kuriem ir vieglāks dzīves temps, Abu Dabi un Šārdžas Emirāti ir vairāk piemēroti. Arī šeit ir visi apstākļi, bet kopumā šeit ir mazliet klusāks - nav tik crazy tūristu pieplūduma, nedaudz mazāk skaļi klubi. Nedaudz mazāks pieprasījums pozitīvi ietekmē vietējās infrastruktūras cenu politiku.

Fudžairas emirāts piedāvā nedaudz vieglākus klimatiskos apstākļus - atšķirībā no citiem, tas atrodas piekrastē, kas nav Persijas līcis, bet ne Indijas okeāns, kas labvēlīgi ietekmē gaisa mitruma līmeni.

Labākās smilšu pludmales

Valstī ir daudz smilšu, un krasta līnija sasniedz 700 kilometrus.

Tomēr nosacījumi pludmales brīvdienām dažādās vietās ir atšķirīgi. Piemēram, Persijas līča krastā ir gandrīz nekad lieli viļņi, bet Indijas okeāna krastā (Omānas līcis) tie var būt pat bīstami.

Elegantākās Dubaijas pludmales ir Al Mamzar pludmales parks, Jumeirah pludmales parks, Al Safa parks. Nav brīnums, ka viņus sauc par parku - tie ir veseli pludmales kompleksi ar blakus esošo parku un visa veida izklaidēm. Ir arī dažādi sporta laukumi un tenisa korti, bērnu rotaļu laukumi, aprīkotas grila un grila vietas. Obligāta parādība - dušas, nemaz nerunājot par tualetēm un ģērbtuvēm.

Ja esat izvēlējušies Abu Dabi kā savu uzturēšanās vietu, tad pilsētas tuvumā nav gandrīz nekādas pludmales, bet tās atrodas noteiktā attālumā no pilsētas, kas ir piemērota ne pārāk pārpildītu vietu mīļotājiem. Ir daudzas savvaļas un daļēji savvaļas pludmales, kuras var sasniegt tikai ar laivu, slavenākie ir Bahreinas salas salā, kas nesen atvērta sabiedrībai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Sharjah emirāts, neskatoties uz tās popularitāti ārvalstu tūristu vidū, ir viena no vietām, kur maksimāli ievērot tradicionālo musulmaņu etiķeti, un šeit sievietes ir stingri aizliegtas izģērbties publiskās vietās.

Viņi var atpūsties peldvietās tikai īpašās slēgtās pludmalēs, savukārt publiskajās pludmalēs ir nepieciešams peldēties tikai īpašā islāma peldkostīmā, kas stipri atgādina hijabu.

Viesnīcas ar bērnu klubiem

Atšķirībā no daudzām Turcijai, kas daudziem ir pazīstama, viesnīcas Apvienotajos Arābu Emirātos parasti nav īpaša bērnu animatora personālam, bet tomēr tās piedāvā daudz interesantu lietu jaunajiem atpūtniekiem. Daudzas viesnīcas šeit ir ģimenes īpašumā, jo šajā musulmaņu valstī ģimenes tradīcijas tiek augstu novērtētas. Tie ir aprīkoti ar īpašiem bērnu klubiem - izklaides kompleksiem, kas īpaši vērsti uz jaunāko paaudzi.

Varbūt spilgts iespaids bērniem paliks pēc dzīvošanas Atlantis Palm Dubaijā - vismaz viss ir burtiski viss: savs zemūdens akvārijs un delfinārijs, ūdens slidkalniņi katrai gaumei lielākajā ūdens parkā, specializēts klubs visu vecumu bērniem.

Citas vietējās viesnīcas, piemēram, Le Royal Meridien Beach Resort & Spa Dubai 5 *, Ritz Carlton Dubai 5 *, Sheraton Jumeirah Beach Resort 5 * un daudzas citas - desmitiem vietu, piemēram, pilsētā, piedāvā ļoti labus izklaides pakalpojumus bērniem.

Abū Dabī var izsaukt paraugu ģimenēm ar bērniem Khalidiya pils Rayhaan By Rotana 5 *. Atšķirībā no tik daudziem konkurentiem, šī viesnīca piedāvā klasiskās bērnu animācijas pakalpojumus, proti, bērnu atpūta šeit tiek organizēta profesionāļu stingrā uzraudzībā. Īpaša vietējās virtuves iezīme ir īpaša bērnu ēdienkarte. Viņš spēj sacensties ar pludmales Rotana Abu Dhabi 5 *, Al Raha Beach Hotel 5 * un citiem.

Padomi, kā izvēlēties viesnīcu

AAE ir šiks, bet ar zināmām zināšanām jūs varat ietaupīt, nezaudējot komfortu. Piemēram, visdārgākās viesnīcas atrodas Dubaijā, un tām ir sava privātā pludmale, ja viesnīcā nav savas pludmales - tas jau ir mazliet lētāk. Jūs varat apmesties 10 minūšu laikā no Dubaijas, bet krastā un maksāt daudz mazāk - Sharjah viesmīlīgi atver jums durvis.

Uzskatiet, ka ne visas viesnīcas strādā pie sistēmas "All Inclusive". Tas īpaši attiecas uz viesnīcām 3 * -4 *.

Turklāt daži no tiem tika uzbūvēti ilgu laiku, un kopš tā laika tie nav pareizi atjaunināti.

Izklaide

Pēc izklaides skaita Dubaija, protams, ir vadošā - šī pilsēta piešķirs daudzas pasaules metropoles teritorijas izredzes.

  • Papildus pludmalēm un viesnīcas izklaidēm, obligāts programmas punkts ir aplūkot pilsētu. no Burj Khalifa torņa novērošanas platformām, Augstākā ēka pasaulē ir redzējums, ka bērni noteikti baudīs.
  • Nepiemērotas apvienošanas faniem var būt ideja iet šeit slēpot - Ski Dubai.
  • Var būt atsevišķas intereses Palm salas - mākslīga arhipelāgs, kura kontūras atgādina palmu vai pasaules karti.
  • Lieliem un maziem vēstures un kultūras cienītājiem, reāliem Arābu cietoksnis Al-Fahidi, kur tagad ir muzejs un vecā mošeja Jumeirah, kur pat ne-musulmaņiem ir atļauts doties.
  • Atsevišķi apskatiet klasiskos Austrumu suvenīru un saldumu tirgus, un neaizmirstiet, ka šeit ir ierasts sarunas. Bērni to mīl. atrakciju parks Dubaijā.

Daudz izklaides pilsētas Abū Dabī strūklaku pilsētā, bet tās ir tradicionālākas - šeit un laivu braucieni uz attālām salām, kā arī kamieļu izjādes un ziloņu barošana zooloģiskajā dārzā, kā arī īsta zivju tirgus apmeklējums un visa viduslaiku arābu arhitektūra.

Mēs izīrējam privātos mājokļus

Nesen tā ir kļuvusi par populāru tūristu mītni ne viesnīcās, bet gan privātos dzīvokļos vai villās. Internetā var atrast īpašas reklāmas, kas paredzētas reklāmām ar piedāvājumiem par šādu mājokļu piegādi. Tas ir izdevīgi iznomāt mēnesi, nevis dienu. Bieži vien šāda veida izmitināšana piedāvā ceļojumu aģentūrām, nevis pašiem īpašniekiem, bet ir iespēja atrast dzīvokļus un bez starpniekiem.

Apvienotie Arābu Emirāti tiek uzskatīti par ļoti drošu valsti, tomēr tas nebūtu lieks atrast pārskatus par konkrētu dzīvokli un tās īpašnieku.

Izvēloties, vadieties: cik tālu jums ir pludmales un citas interesantas izklaides.

Svarīgas nianses

Atšķirībā no daudzām citām tropu valstīm nav nepieciešama īpaša vakcinācija, lai ceļotu uz AAE - ļoti sausais klimats šeit neveicina slimību izplatīšanos. Ja jūs ceļojat uz ilgu atvaļinājumu ar mazu bērnu, visas nepieciešamās vakcīnas var izdarīt tieši tur - vienā no klīnikām, un dažas pat piedāvā līdzīgus pakalpojumus par brīvu, izmantojot labākus serumus.

Ja izvēlaties vasaras vai rudens rudens, kā brīvdienu laiku, būsiet gatavs smagai aklimatizācijai. Šajā laikā ir labāk, ja tipisks ziemeļu iedzīvotājs dienas laikā neatstāj viesnīcu, un, ja pēkšņi vajadzēja, mēģiniet turēt ēnā un vienmēr ar dzeramo ūdeni.

Pilsētas iekšpusē pārvietojieties no tirdzniecības centra uz tirdzniecības centru - tie visi ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanu, bez kuriem šeit vienkārši nav iespējams izdzīvot karstā sezonā.

Tajā pašā laikā, medaļai ir negatīvs faktors - dodoties šeit tūristu sezonas laikā, ņemt līdzi vējjaku, jo naktis, visticamāk, nebūs karsti.

Attiecībā uz pārtiku lielās luksusa viesnīcās tā ir ļoti daudzveidīga un piedāvā visplašāko ēdienu izvēli. Galvenais šeit nav pārspīlēt un nevis iegūt papildu kilogramus. Vēl viena lieta, ja jums nav pieejama pazīstama Eiropas virtuve - būsiet gatavs tam, ka vietējā virtuve ietver lielu skaitu gaļas un pikantu ēdienu, tāpēc veģetāriešiem un tiem, kuriem nepatīk garšvielas, būs grūti.

Starp citu, nav tādas lietas kā kafejnīca vieglai uzkodai, savukārt restorāni atšķiras ar pārsteidzošām augstām cenām - tikai lielveikali nonāks glābšanai.

Atsauksmes

Kopumā pārskati par pārējiem tūristiem ir pozitīvi.

Apvienotie Arābu Emirāti nav valsts, no kuras jūs varat atgriezties bez daudz jaunu, neaizmirstamu iespaidu. Lielākā daļa cilvēku, kas tur ir bijuši apmierināti ar brīvdienu, tas attiecas arī uz ģimenēm ar bērniem.Siltā un maigā jūra, laipns personāls, miljons opciju, lai nobaudītu, garšīgi ēdieni, unikālā austrumu atmosfēra un satriecošais cilvēka ģēnijs - tas ir vairums pārskatu par brīvdienām AAE.

Daudzi atzīmē nogurdinošo karstumu vasaras mēnešos, stingru vietējo iedzīvotāju morāli un augstās cenas.

Lai iegūtu plašāku informāciju par AAE pieredzi, skatiet tālāk redzamo videoklipu.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība