Kā plānot atvaļinājumu ar bērniem Krasnodaras reģionā?

Saturs

Bērni sapņo par atvaļinājumu siltās zemēs gandrīz vairāk nekā viņu vecāki, tāpēc pieaugušajiem vienkārši ir jāsaprot, kā brīvās nedēļās izklaidēt bērnus. Izbraukšana uz ārvalstu kūrortiem tradicionāli tiek uzskatīta par modernu, bet pat Krievijā jūs varat atpūsties.

Viens no labākajiem reģioniem ir Krasnodaras teritorija, kas atrodas tālu valsts dienvidos un kam ir piekļuve gan siltajai Azovai, gan Melnajai jūrai, gan arī skarbajiem Kaukāza sniega kalniem.

Funkcijas un priekšrocības

Jāatzīmē, ka Krasnodaras teritorijā trīs veidu tūrisms ir paši par sevi attīstīti, kas ir interesanti dažādām iedzīvotāju kategorijām, bet tajā pašā laikā tie var būt apvienoti vienā atvaļinājumā. Tāpēc 2015. gadā šis reģions tika atzīts par vispievilcīgāko tūristu vidū visos pārējos reģionos, pat pirms Sanktpēterburgas un Maskavas.

Lielāko daļu tūristu, protams, piesaista jūras krasts. Tieši šeit lielākā daļa populāro vietējo kūrortu ir pazīstami ikvienam, bet vairāk par tiem būs nedaudz zemāki. Mērens klimats dominē krasta ziemeļu daļā - vasarā tas ir karsts un sauss. Infrastruktūra šeit nav ļoti spilgta - piecu zvaigžņu viesnīcas nav atrodamas, bet tūristi ar nelielu brīvdienu budžetu šeit ir masveidā, jo cenas ir salīdzinoši pieejamas.

Jūs varat ierasties šeit ar bērniem, bez viņiem, vai arī jūs varat pat nosūtīt bērnus uz nometni bez pieaugušo eskorta - tas pats Yeisk uz Azovas jūru tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem valsts nometnes centriem. Reģiona dienvidos mēs redzam pavisam citu attēlu - neparasts Krievijas subtropu klimats ar siltu Melno jūru un apstādījumu pārpilnība automātiski piedāvā apmeklētājiem šiks viesnīcas ar visaptverošu programmu, greznām smilšu pludmalēm un dārgu atrakciju jūru katrai gaumei.

Caucasus piedāvā fundamentāli atšķirīgu atpūtas veidu. Tomēr šī kalnu grēdas galvenās virsotnes nav šeit, un šeit kalni nav mazi. Piemēram, Tsahvoa kalns sasniedz 3345 metru augstumu virs jūras līmeņa. Kristāldzidrais kalnu gaiss, kā arī kalnu pļavu, stāvu klinšu un zaļo ieleju gleznainums piesaista lielu skaitu tūristu, kuri vēlas pārvarēt pārgājienu un jāšanas maršrutus kalnos.

Ziemā ir iespēja doties slēpot. Kaut arī krievu slēpošanas centri atrodas kaimiņvalstīs Ziemeļkaukāzā, arī Krasnodaras teritorijā, kur doties. Tomēr šāda izklaide ir pārāk mazi bērni neder, jo kalnos parasti ņem tos pusaudžus.

Trešo veidu tūrismu varētu saukt par vispārējo vārdu “kultūras”. Vietējo iedzīvotāju mīklains sastāvs piesaista etnogrāfisko ekskursiju izredzes, un patiesībā liels skaits pārstāvēto tautu ir pozitīvi atšķirīgi no vietējās virtuves daudzveidības. Daudzi viesi ierodas, lai redzētu dienvidu pilsētas, kas atšķiras no neparastas arhitektūras.

Lai gan Olimpiskās spēles Sočos jau sen ir pagājušas, pirms vairākiem gadiem uzceltie olimpiskie objekti tūristiem joprojām ir īpaši interesanti.Arī šāda veida tūrisms pusaudžiem būs interesantāks nekā bērniem, taču, kā papildinājums ceļojumam uz jūru, šķiet, ka šādas iespējas ir svarīgs arguments, izvēloties Krasnodaras teritoriju.

Pārskats par galvenajām tūrisma vietām

Nav pietiekami daudz atvaļinājumu, lai iepazītos ar daudzpusīgo Krasnodaras teritoriju, taču jums ir jāsāk ar kaut ko, un, lai gūtu vislielāko pozitīvu iespaidu, jums jāsāk ar tām vietām, kas ir populāras krievu vidū. Varbūt katrs cilvēks varētu izveidot savu sarakstu, mēs sniegsim tām pilsētām, kas ir ļoti populāras un piemērotas ģimenēm ar bērniem. Šajā gadījumā dominēs piejūras kūrorti.

 • Soči - Viens no galvenajiem tūrisma centriem visā Krievijā, daudzu krievu, kas dodas atvaļinājumā, zilais sapnis. Šī 400 tūkstošā pilsēta tiek saukta par valsts dienvidu, vasaras un kūrorta galvaspilsētu. Šeit ir starptautiskā lidosta, viena no piecām lielākajām Krievijā (otrā vieta uz Maskavu un Sanktpēterburgu) un stacija, kas saņem vilcienus no gandrīz visām valsts daļām.

Nav pārsteidzoši, ka vidēji pilsētā ik gadu apmeklē vismaz 5 miljoni tūristu, jo tuvu atrodas jūra un kalni, un vairāk nekā 600 dažādu klašu viesnīcu ir gatavas viesiem. Slavenais Adler un Lazarevskoye ir tikai šīs pilsētas rajoni.

 • Tuapse - Tas ir Sočas pilsētas 60 tūkstoši "vārti". Infrastruktūra ir ievērojami zemāka nekā tai, kurai ir lielāks un slavens kaimiņš, bet pēc tam mājokļu pieprasījums un cenas ir ievērojami zemākas. Klimats šeit vēl joprojām ir subtropisks, bet šeit ar vilcienu ir vieglāk nokļūt nekā Sočos, jo vilcieni ir tādi paši, tikai jums būs jādodas simts kilometru mazāk. Tuvākā lidosta ir lielākais Krievijas dienvidos, Sočos.
 • Gelendzhik To izceļas ar labvēlīgiem apstākļiem - sausā klimata dēļ (pretstatā mitram klimatam Tuapse un Sočos) un piekrastes vējiem, vasaras karstums šeit nav tik stipri jūtams. 75 000 spēcīgā pilsēta ir slavena ne tikai tās akmeņainās pludmalēs, bet arī trošu vagonu klātbūtnē, kas ļauj uzbraukt uz tuvējā kalnu grēdas, lai novērtētu panorāmas augstumu. Pilsētā ir sava lidosta, kas to savieno galvenokārt ar valsts Eiropas daļas pilsētām, savukārt tuvākās dzelzceļa stacijas atrodas Novorossijā un Krasnodarā.
 • Anapa - Viens no galvenajiem Krasnodaras teritorijas "bērnu" kūrortiem, jo ​​tā piedāvā elegantu infrastruktūru bērniem. Kopējais smilšu un oļu pludmales garums pārsniedz 50 kilometrus, gar tiem ir simtiem sanatoriju un medicīnas iestāžu. Pirms dažiem gadiem Anapa tika atzīta par labāko balneoloģisko kūrortu pasaulē, un 2017. gadā šeit tika atvērts otrs augstākais novērošanas ritenis valstī.

Ap pilsētu ir vairāki interesanti etnogrāfiskie ciemati - Āfrikas, grieķu, armēņu. 75 000 pilsētām ir sava lidosta (lidojumi galvenokārt uz Krievijas Eiropas daļu) un stacija (pat lidojumi uz Sibīriju notiek vasarā).

 • Yeisk - varbūt ekonomiskākais pludmales tūrisma centrs Krasnodaras teritorijā, jo tas atrodas tālu uz ziemeļiem, mērenā zonā Azovas jūras krastā. Padomju laikos pilsēta tika uzskatīta par bērnu tūrisma centru milzīgā valstī, jo jūra šeit ir - tā ir sekla un ļoti mierīga. Kopš tā laika palika liels skaits brīvdienu māju un vasaras nometņu, un ir diezgan labi attīstīta izklaides infrastruktūra. Vasaras sezonā jūs varat nokļūt tieši ar vilcienu no Sanktpēterburgas un Maskavas.
 • Karstais taustiņš - vienīgā pilsēta mūsu sarakstā, kas vispār nav atrodama jūrā. Tas ir galvenais balneoloģiskais centrs, kas slavens visā Krievijā par tās siltuma un minerālūdeņiem.Tas ir vērts apmeklēt apbrīnojamo kalnu dēļ, tuvojoties pilsētai no dienvidiem - ir pietiekami daudz skaistu alu un ūdenskritumu, klintīm un piekaramajiem tiltiem, kurus noteikti ir nepieciešams redzēt.

Papildus visiem iepriekš minētajiem daudziem cilvēkiem ir iespēja atpūsties mazākās apdzīvotās vietās, piemēram, Arkhāso-Osipovkas ciemats un Sennaya ciemats ir vislabāk pazīstami.

Kurā pilsētā izvēlēties?

Doties uz atpūtu Krasnodaras teritorijā ir obligāta, bet vispirms jāizvēlas galamērķis. Lai vienkāršotu atlasi, varat sniegt dažus vienkāršus un loģiskus padomus.

 • Ja vēlaties nokļūt līdz labākajam kūrortam un nav naudas trūkuma, dodieties uz Soči. Šīs pilsētas tūrisma iespējas nav nekas, ko slavēja miljoniem tūristu - šeit tas ir pasakaini skaists, un pakalpojums ir piemērotā līmenī. Ja plānojat ceļot ar maziem bērniem, izvēle par labu Sočam ir acīmredzama arī tāpēc, ka šeit ir viegli lidot ar lidmašīnu, un papildu pārskaitījumi nav nepieciešami.
 • Ceļojumam ar bērniem principā jāizvēlas tās pilsētas, kurās var lidot ar minimālu pārskaitījumu skaitu. Tie ir tie, kuros ir vietējā lidosta, tā ir ne tikai Soči, bet arī Gelendžik un Anapa. Ja vēlaties atpūsties kalnos, izvēlieties brīvo atslēgu, tā atrodas tikai 50 kilometru attālumā no Krasnodaras ar lidostu vai koncentrēties uz mazām apdzīvotām vietām Sočos.
 • Tradicionālie "bērnu" tūrisma centri ir Anapa un Yeisk. - tur un jūras gultnes slīpums ir piemērots bērniem, un atbilstošā infrastruktūra ir pabeigta. Pēdējais ir arī labākais par zemākajām cenām ar bērnu un ģimenes atpūtas centru pārpilnību, savukārt Yeisk apkopo lieliskas atsauksmes, pateicoties attīstītajai atrakciju infrastruktūrai.

Kur palikt?

Krasnodaras teritorijas izmitināšanas infrastruktūra ir spējīga katru gadu saņemt miljoniem viesu, tāpēc nav pārsteigums, ka ir visu kategoriju un līmeņu mājokļi. Tas, protams, atrodas nevienmērīgi un piedāvā visdažādākos apstākļus.

 • Dārgas viesnīcas kopā ar ēdināšanas izmaksām, kā arī savu izklaides infrastruktūru, piemēram, peldbaseinu vai bērnu animāciju, atrodas galvenokārt Sočos un tās tuvākajā apkārtnē. Dažas institūcijas tieši pozicionē sevi kā ģimeni - tas ir ļoti ērti, bet es atzīstu, ka tas sāp atļauties.
 • Resursi un moteļi tiek prezentēts visos Krasnodaras teritorijas tūrisma rajonos - divu jūru krastos un kalnos, kā arī no visiem galvenajiem minerālūdeņu avotiem. Tas ir salīdzinoši lēts naktsmītņu veids, bet ar mazu bērnu šeit būs daudz grūtāk - parasti nav īpašas ērtības, ja vien atpūtas centrs nav īpaši paredzēts viesiem ar bērniem.
 • Viesu nami un istabas, ko vietējie iedzīvotāji piedāvā jebkura vietējā kūrorta privātajā sektorā, ir veids, kā palikt lēti, bet bez jebkādiem saistītiem pakalpojumiem. Apmaksa attieksies tikai uz jumta virs galvas un pamata ērtībām, piemēram, elektrību un tekošu ūdeni, bet jums būs jāapgatavo atsevišķi, taču tas arī ietaupīs naudu. Tā kā bērna klātbūtne izvirza īpašas prasības mājoklim, ir vēlams šo jautājumu apspriest iepriekš, lai gan skolēnam nevajadzētu būt īpašām problēmām.
 • Telšu nometnes, kas izkaisītas pa Melnās jūras piekrastiun dažās no tām pat nav nepieciešams, lai jums būtu telts - viņi to darīs uz vietas. Par naudu šī iespēja ir gandrīz bez maksas, bet ērtības šeit ir minimālas - gandrīz hipiju līmenī. Šī iespēja ir piemērota tikai ģimenēm ar pusaudžiem, un pat tad jums vispirms vajadzētu jautāt bērnam, vai viņš vēlas atpūsties šādos apstākļos.

Bērnu izklaide

Ja pieaugušie jūrā dodas jūrā, tad bērniem noteikti ir nepieciešama kāda veida izklaide - vismaz braucieni ar ūdeni.Ja kalnos ir grūti turpināt izklaidēt bērnus, tad gar praktiski visu Krasnodaras teritorijas krastu ir liels skaits braucienu, novērošanas riteņu, ūdens parku un delfīnāriju, nemaz nerunājot par vienu ūdens slidkalniņu un banāniem.

Protams, līderis visu šo infrastruktūru izvietošanā ir Soči, kas principā spēj pat atstāt atpalicību no visiem pārējiem konkurentiem.

Ir svarīgi atzīmēt, ka pat Yeiskā, kas ir nedaudz izņemts no galvenās kūrorta zonas, nav bērnu atrakciju trūkuma.

Var nodrošināt izklaidi bērniem, nevis atrakcijas. Jūrā, bērniem būs interesanti braukt ar jahtu, jo īpaši tāpēc, ka Melnajā jūrā ir daudz. Zirgi būs interesanti bērniem gan jūrā, gan kalnos, un, ja bērns joprojām ir diezgan mazs, jums būs jāierobežo pāris apļi apkārt laukumam, bet jūs varat piedāvāt pusaudzim pilnīgu braukšanu ar zirgiem apkārtnē.

Izvēloties vietu, jums jāpievērš uzmanība mazākajām infrastruktūras detaļām, piemēram, īpašs bērnu kafejnīca vai vismaz restorāns ar atsevišķu bērnu ēdienkarti noteikti novērtēs jaunos tūristus.

Ko redzēt?

Labas ģimenes brīvdienas ietver ne tikai bezjēdzīgu atpūtu pludmalē vai atpūtas krēslā kalnu pavasarī, bet arī jaunu spilgtu iespaidu meklēšanu. Lai to izdarītu, ir jāpiekrīt pašreizējiem piedāvājumiem par ekskursijām uz tuvējām gleznainajām un interesantām vietām. Jebkurā lielā pilsētā noteikti jāapmeklē centrs, bet atrakciju saraksts noteikti nav ierobežots.

Būtu dīvaini atpūsties Sočos un nekad doties uz kalniem, jo ​​tie atrodas ļoti tuvu šeit, burtiski to tuvumā. Tur jūs varat redzēt īstas kalnu upes gleznainās kanjonos un zaļās kalnu pļavas, kas piesaista to spilgtumu. Nekādā gadījumā nevajadzētu palaist garām Olimpisko parku, kas ir izveidots tieši 2014. gada ziemas spēlēm, pašā pilsētā. Jūs varat doties dienas braucienā uz kaimiņu Abhāziju, bet esiet uzmanīgi - ja jums ir atbilstoša zīme jūsu pasē, tad jums var rasties grūtības ienākt Gruzijā.

Tiem, kas dziļi mīl kalnos, pastaigas pa Goryachiy Klyuch nomalēm būs brīnišķīgs brīvais laiks. Pat nedēļu nepietiek, lai apmeklētu visus vietējos apskates objektus: šeit ir gleznaini akmeņi, dziļas ielejas un pat diezgan garas alas.

Gelendzhikā ir vērts doties uz pacēlāju Markkhotsky kores augšpusē, no kuras paveras skaists skats uz pilsētu un jūras piekrasti.

Noderīgi padomi

Kura sezona ir labāka?

Jāatzīmē, ka katrā pilsētā tūrisma sezona ir atšķirīga, tāpēc nav iespējams pateikt, kura sezona ir labākā. Piemēram, ziemeļos, Yeiskā, ir vērts apmeklēt jūru tikai no jūnija līdz augustam, patiesībā ir ērti izsekot sezonas sākumu un beigas ar vilcienu uz Maskavu un Sanktpēterburgu, kas vienkārši nav ārpus sezonas.

Dienvidu kūrorti, piemēram, Soči un Tuapse, ir gatavi uzņemties pludmales mīļotājus maijā un septembrī, bet jūlijā un augustā vietējais siltums var izrādīties nepanesams. Balneoloģiskā Anapa un Hot Key atrodas labi kā gadu kūrorti, un ir vērts doties uz kalniem debesīs tikai aukstākajos ziemas mēnešos.

Kā sagatavoties ceļojumam ar dažāda vecuma bērniem?

Ja ģimenē ir vairāki bērni, un vecuma dēļ tie būtiski atšķiras, šādam ceļojumam vajadzētu rūpīgi sagatavoties. Jūs nevarat atstāt novārtā neviena bērna intereses, vecākiem ir jābūt pārliecinātiem, ka ikviens viņai tas patiks ierašanās vietā. Šādai brīvdienai ir ļoti vēlams atrast ģimenes tipa viesnīcas vai atpūtas centru un iepriekš apspriest abu vecumu bērniem paredzētu izklaides infrastruktūru.

Ļoti ekstrēmā gadījumā jūs varat izlaist jaunākā bērna intereses, bet tad jums ir jākonsultējas ar vecāko un jāsaņem viņa piekrišana, pamatojoties uz izpratni par šāda lēmuma iemesliem.Pretējā gadījumā ilgi gaidītā brīvdiena vēlamajā dienvidā, nevis īsta prieka dēļ, radīs tikai vilšanos, jo viens no bērniem paliks nelaimīgs un netaisnīgi aizvainots.

Nākamajā video jūs atradīsiet webināru no tūrisma operatora "Dolphin" par brīvdienu pavadīšanu ar bērniem Krasnodaras reģionā.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība