Brīvdienas ar bērniem Azovas jūrā

Saturs

Ekonomikas krīze un finansiālās grūtības nav iemesls atteikties no vasaras brīvdienām ar bērnu jūrā. Pat ja ģimenes budžets nav pietiekams brīvdienās Turcijā vai Sočos, tad jūs varat atrast ekonomiskāku un vienlīdz patīkamu iespēju.

Viena no šīm alternatīvām varētu būt Azovas jūras krasts. Mēs centīsimies jums pastāstīt par to, kur iet tieši tā, lai šajā rakstā ilgu laiku atcerētos jūsu atvaļinājumu.

Azovas jūras raksturīgās iezīmes

Ja lielākā daļa Melnās jūras pludmales ir akmeņainas un akmeņainas, Azovas jūra tiks satikta ar mīkstu smiltīm. Šis fakts padara Priazovie par vēlamu galamērķi ceļošanai ar maziem bērniem. Piekraste šeit ir maiga, nolaišanās ūdenī ir gandrīz visur gluda, kas ir arī plus pludmales brīvdienas kopā ar bērniem.

Jūras gaisa ieguvumi bērniem ir acīmredzami. Tomēr Azovas reģionā jūs varat nostiprināt savu veselību ne tikai pastaigāties pa pludmali un sauļojoties. Ir unikāli dabiski dziedniecisko dubļu avoti.

Interesanti fakti par Azovu jūru:

 • Jūra saņēma nosaukumu no arābu frāzes “Bahr-El-Azov”. Tulkots, tas nozīmē "tumši zilā jūra".
 • No visām jūrām, kas mazgā ap Krieviju, tas ir mazākais un mazākais (dziļākais punkts atrodas 13 metru attālumā no ūdens virsmas). Šī ir viena no nedaudzajām jūrām, kas ziemā ir gandrīz pilnībā aizsegtas ar ledu.
 • Vasarā, piekrastes zonā, ūdens naktī izgaismojas. Šo vizuālo efektu nodrošina ziedošas aļģes, kas apdzīvo Azovas jūras seklos ūdeņos. Ja jums ir paveicies, jūs varat redzēt īstākos delfīnus, un vismazāk sāļajos apgabalos ir saldūdens līdakas un krusti.
 • Ūdeņam šajā jūrā ir unikālas bioķīmiskās īpašības, kas padara to ļoti noderīgu dažādām slimībām, sākot ar elpceļu slimībām un nervu sistēmas traucējumiem.

Klimata īpašības: izvēlēties laiku ceļošanai

Atšķirībā no Subtropu klimata, kas ir raksturīgs Melnās jūras krastam, Azovas jūras reģionā valda kontinentālais mērenās platuma grīdas klimats. Lai dotos uz atpūtu Azovas jūrā, teorētiski tas ir iespējams jebkurā gadalaikā. Ziemā un rudenī šī tendence ir populāra tiem, kas dod priekšroku lēti ekskursiju atpūta, procedūru uzlabošana sanatorijās. Gaisa temperatūra ziemas mēnešos ir vidēji 0–6, dažreiz arī sala (līdz –15 grādiem).

Peldēšanās sezona Azovas jūrā atveras maija vidū. Sakarā ar to, ka jūra ir sekla, ūdens ātri sasildās, un vasarā tas ir gandrīz vienāds ar gaisa temperatūru. Piemēram, jūnijā-jūlijā vidējā dienas gaisa temperatūra ir 27-30 grādu līmenī, bet ūdens temperatūra ir 26-28 grādi. Lielākais tūristu pieplūdums vērojams jūlijā un augustā. Samta sezona ilgst no septembra sākuma līdz mēneša trešajai desmitgadei.

Karstais laiks vasaras vidū Azovā netiek uztverts kā sāpīgi kā Melnajā jūrā, bet jāatceras, ka saules starojums šeit ir izteiktāks, un tāpēc ir vieglāk sadedzināt, tik vienkārši.Arī vējš var dot savu ieguldījumu, kas vienmēr pūš pār Azovas jūru, un tie ir diezgan spēcīgi.

Ja jūs dodaties ceļojumā ar mazu bērnu līdz trīs gadu vecumam, tad labāk atpūsties Azovas reģionā maija beigās un jūnijā. Šajā laikā tas joprojām nav tik karsts, ūdens jūrā jau ir labi sakarsēts. Pludmalēs vēl nav daudz tūristu, un cenas par visu, ieskaitot istabu un galdu, ir diezgan pieejamas.

Vasaras sezonā (jūlijā un augustā) brīvdienu cenas palielināsies, bet joprojām būs pieejamas lielākai daļai krievu ģimeņu. Sākot ar septembri, mājokļi, produkti sāk pazemināties. “Samta” sezona ir ideāli piemērota atpūtai ar bērniem: vairs nav karsts, vēl nav auksts, saule ir silta, bet ne agresīva, tūristu pūlis jau ir mazinājies, un jūs varat atpūsties pludmalē klusumā un klusumā, bez pārmērīga satraukuma un rēķina.

Pārskats par labākajām kūrorta vietām krastā Krasnodaras teritorijā

Azovas jūras kūrorti ģeogrāfiski atrodas lielā mērā - no Krasnodaras teritorijas līdz Krimam. Apskatīsim tos sīkāk:

Yeisk

Krasnodaras teritorijas kūrorta pilsēta ir jūras ostas statuss. Yeisk ir cieši saistīts ar nacionālās vēstures bēdīgākajām lapām - šeit notika traģiski notikumi, kas saistīti ar varas pārdalīšanu 1917. gadā, kā arī okupāciju Lielā Tēvijas kara laikā. Šādi vārdi kā Prince Alexander Golitsyn, cīkstonis Ivan Poddubny ir uz visiem laikiem ierakstīti pilsētas vēsturē.

Kūrorts tika oficiāli atzīts par Yeisk tikai 2006. gadā, no tā brīža sākās visintensīvākā tūrisma infrastruktūras attīstība. Pašlaik pilsētā ir vairākas pensijas, ir viesnīcas un viesnīcas jebkuram budžetam, atpūtas centri un vairāki bērnu vasaras nometnes. Labākās pludmales, tostarp īpaša bērnu pludmale, atrodas uz Yeisk. Lielākā daļa no tām ir smilšainas, krastā var atrast daudzus no visdažādākajiem čaulām.

Netālu no ostas atrodas oļu pludmale "Kamenka". Yeisk Liman krastā nav mazāk patīkamu mazo dziju. Nevar teikt, ka Yeisk pludmales ir labi aprīkotas, daudzas, diemžēl, vairāk atgādina savvaļas pludmales, bet pilsētas iestādes un tūrisma uzņēmumu pārstāvji pašlaik aktīvi strādā pie tā.

Oficiālajās pludmalēs jau ir parādījušies bērnu ūdens braucieni - slaidi, batuti, "banāni". Pilsētā tika uzcelta un nodota ekspluatācijā delfinārijs. Netālu no tās atvērts ūdens atrakciju parks. Centrālajā parkā, kuram ir cīkstonis Poddubny, darbojas dažādas atrakcijas un bērnu kafejnīcas.

Jūs varat doties arī uz Yeisk ar pusaudžu bērniem, jo ​​šeit tos var viegli aizvest ar jūras zveju un vindsērfingu.

Šajā kūrortpilsētā notiek valsts vindsērfinga sacensības.

Turklāt ir arī citi tūrisma objekti - izjādes ar zirgiem, izpletņlēkšana, burāšana.

Stanitsa golubitskaya

Šis ir neliels kūrorts, kurā ir kazaku ciema statuss. Tas ir nosaukts pēc tā dibinātāja, kazaku Golubitska. Apdzīvotās vietas vēsturē bija gan brīnišķīgi kazaku komandas, gan Lielā Tēvijas kara kaujas. Šodien Golubitskaya ir viens no visvairāk pieprasītajiem galamērķiem Tamanas pussalā. Šeit tiek veidota ne tikai pludmales brīvdiena, bet arī dubļu terapija, jo netālu no ciema atrodas dubļu vulkāns, kas bija slavens dziedināšanas laikā ķeizarienes Katrīnas II laikā.

Jūra apgabalā Golubitskaya sekla un ļoti silta. Grunts ir plakans un smilšains. Vasarā šeit var vienkārši iznomāt māju, jo lielākā daļa ciemata iedzīvotāju nopelna, izīrējot telpas. Tagad viesu namu skaits ir pāris desmiti. Golubitskajā ir pensiju un atpūtas centri.

Netālu no ciema izstiepušies vīna dārzi, kas audzē labākās Krievijas vīnogu šķirnes. No tiem izgatavo vietējos augstākās kvalitātes vīnus.

Ciemats tiek uzskatīts par vienu no labākajām atpūtas vietām Azovas jūrā ar bērniem. Pašā Golubitskajā vecāki bērni būs garlaicīgi, jo šeit viss ir „asināts” ar klusu pludmales brīvdienu ar bērniem. Bet jūs varat izmantot tūrisma informācijas biroja pakalpojumus un plānot braucienus uz kaimiņu apdzīvoto vietu apskates vietām un izklaides iespējām.

Dolzhanskaya ciems

Cilvēkos kūrorta ciema vārds bieži vien izklausās vienkārši - Dolzhanka. To dibināja Kubas kazaki 19. gs. Beigās. Tā atrodas 40 kilometru attālumā no Yeisk. Ciematu mazgā ne tikai Azovas jūra, bet arī Taganrogas līcis. Ja jūs vēlaties atpūsties uz Azovas jūru, tad jums jādodas uz Dolzhanskaya dienvidrietumu daļu. Šeit esošās pludmales ir smilšainas, ar pieskārienu, ūdens ir silts.

Tas ir čaumalu klints, kas veido šo vietu dabisko pievilcību - Long Spit. Netālu atrodas purva ezers Swan. Terapeitisko dubļu sastāvs ietver ūdeņraža sulfīdu, kāliju, kalciju, magniju un bromu. Šim sastāvam, pēc ārstu domām, ir pārsteidzošas īpašības ādas slimību, nervu sistēmas un muskuļu un skeleta sistēmas slimību ārstēšanai.

Šī vieta ir ideāli piemērota noslēpumainām ģimenes brīvdienām. Šis kūrorts pelnīti ir viena no videi draudzīgākajām Krievijā, jo rajonā nav rūpniecības uzņēmumu, tikai priežu meži, vāveres, zaķi un kontrastējošas ainavas, kas ir neticami stepju platuma grādos.

Vasaras vidū ciemats kļūst par jauniešu dzīves centru - šeit notiek elektroniskās mūzikas un ekstrēmo sporta veidu festivāls. Pārējais laiks Dolzhanskaja ir diezgan kluss un mierīgs.

Gandrīz visas pludmales ir to īpašnieki - tie ir vietējie atpūtas centri un pensijas. Ciematā nav daudz izklaides, ir tikai viens muzejs - kazaku dzīves muzejs, bet pludmalēs var iznomāt ūdens sporta veidus, braukt ar slēpošanas trasi. Bērniem tiek organizēti ūdens slidkalniņi.

Kuchugurs

Šis ir neliels ciems Krasnodaras teritorijā, kas atrodas 35 kilometru attālumā no Temryukas pilsētas. Tā saņēma nosaukumu no ainavas iezīmes - ir daudz smilšu kāpu, kas atgādina šļūdes (“Kuchugurs”, tulkotas no ukraiņu valodas, “sniega kalni”). Šo ciematu mīl krievu tūristi, kas dod priekšroku brīvdienām ar bērniem. Smilšu pludmales stiepjas vairākiem desmitiem kilometru. Jūra ir diezgan sekla, silta.

Kuchugury tūrisma infrastruktūra attīstās, nesen atvērta bankas filiāle, parādās kafejnīcas un ēdnīcas. Ciematā tiek izīrēts daudz mājokļu. Darba pensijas, atpūta, ir bērnu veselības nometne. Ciematā ir pietiekami daudz kafejnīcu un ēdnīcu, ir suši bārs un restorāns. Ciemata centrā atrodas četrriteņu noma un neliels planetārijs. Jūs varat apmeklēt vietējo Trīsvienības baznīcu un dūņu vulkānu Plevaku uz Pekla.

8 foto

Primorsko-Akhtarsk

Neliela kūrorta pilsēta atrodas Akhtar līča krastā. Šeit nav grūti atrasties - pilsētā ir autobusu stacija un Akhtari dzelzceļa stacija. Šeit, papildus pludmales atpūtai un dubļu terapijai, varat nobaudīt zivju šķirnes, jo zvejnieku kopienas ir koncentrētas lielā skaitā pilsētā, un tāpēc zivis tiek pārdotas burtiski uz katra stūra.

Pašā pilsētā ir vēsturisks muzejs, Azovas militārās flotiles galvenā biroja bunkurs. Jūs varat apmeklēt arī tuvējo Indijas lotosa ieleju.

Pilsēta ir klusa un nav pārpildīta, nav gandrīz nekādu automašīnu, tāpēc ekoloģiskā situācija šeit ir ļoti labvēlīga.

Primorsko-Akhtarsk pludmalēs jūs varat braukt ar piepūšamiem ūdens slidkalniņiem, iznomāt motorolleru, spēlēt pludmales volejbolu. Peldvieta ir jāizvēlas piesardzīgi - pludmalēs ir vietas, kur ūdenī nokļūst diezgan asu dažādu izmēru akmeņi.Pilsētas krastmala ir ļoti pievilcīga, pastaigas pa to dos lielu prieku.

Ielej

Šo kūrorta ciematu sauc par Azovas paradīzi. Tā atrodas netālu no Golubitskajas ciema, tikai deviņu kilometru attālumā. Pludmales ir lieliskas brīvdienām ar bērniem, pat mazām, jo ​​mīkstās smiltis un mazie čaumalas neizraisa nepatīkamas sajūtas maigām bērnu kājām. Jūra ir silta, labi apsildīta, nolaišanās ūdenī ir gluda, sekla.

Ciematā ir viesnīcas un viesnīcas, ir pensijas, kas piedāvā medicīniskos pakalpojumus, galvenie izmitināšanas veidi šeit, tāpat kā citās Azovas jūras piekrastes vietās, ir privātais sektors.

Pastaigas attālumā no ciemata atrodas dziedinošais dūņu ezers "Zilā gaisma". Tuvumā Peresyp var staigāt pa senās militārās cietokšņa drupām, kas atgādina Krievijas un Turcijas karu. Peresyp mierīgā un mērītā dzīves ritmā. Augstajā sezonā vietējā tirgū, kas atrodas ciemata centrā, Jūs varat lēti iegādāties dažādus svaigus augļus un dārzeņus.

Taman

Kūrorta ciemats ir lauku apdzīvotas vietas administratīvais centrs. Krievijā ir grūti atrast citu tādu vietu ar tādu pašu seno vēsturi, no Grieķijas senatnes līdz viduslaikos, uz veco krievu Tmutarakan Firstisti un cīņām par Kaukāzu Otrā pasaules kara laikā. Tāpēc šis kūrorts ir ideāls brīvdienu galamērķis vēstures cienītājiem.

Tagad Tamanā ir sausa kravas osta. Netālu no Kerča tilta būvniecības. Ļoti stanitsa dzīve ir bagāta, tūristiem ir kaut ko redzēt un kur doties. Pirmkārt, ir daudz arheoloģisko pieminekļu un liecību, etnogrāfisko kazaku parku, kazaku muzeju, Lermontova muzeju un vīna darīšanas muzeju. Šeit ir pirmā Kubas pareizticīgo baznīcas vēsture.

Tamanas pludmales ir daudz un dažādas. Uz dažiem tīriem un smalkiem smiltīm, no otras puses - ar čaumalu klints maisījumiem. Ir pat akmeņainas pludmales, bet tās nav ļoti populāras tūristu vidū ar bērniem, jauniešu uzņēmumi dod priekšroku ierasties šeit, kuriem patīk nirt no krasta, kur tie ir dziļāki. Visas peldvietas ir labi aprīkotas un pielāgotas ērtai atpūtai. Tamanā ir viesnīcas, viesnīcas, atpūtas centri, pensijas. Ir kempings, kur var palikt kempingā.

7 foto

Temryuk

Šī pilsēta ir slavena kā viens no labākajiem klimatiskajiem kūrortiem valstī. Viņš ir zināms, jo ir daudz dabisko dubļu vulkānu, no kuriem viens atrodas pašā pilsētas sirdī. Apdzīvotības vēsture ir bagāta ar leģendām un pieminekļiem, un tāpēc Temryukā ir kaut kas redzams.

Pilsēta ražo zivju konservus un vīnu, un tāpēc vietējās kafejnīcās tiek piedāvāta plaša zivju un jauniešu Kubas vīnu ēdienu izvēle. Temryukā ir pludmales, bet nedrošības dēļ tās nav ļoti pieprasītas. Biežāk tūristi izvēlas savvaļas pludmales uz ziemeļiem no Temryuk, nav ūdens slidkalniņu un citu civilizācijas priekšrocību, bet ūdens ir pilnīgi tīrs. Tie, kas meklē pludmales aktivitātes, parasti dodas uz „Lost Island” pludmales kompleksu, kas balstīts uz smilšainu spīti un ko mazgā ar Azovas jūru vienā pusē un, otrkārt, Kubanas upē.

7 foto

Atpūta uz Azovas Krimā

Azovas piekraste Krimā (austrumu daļā) sāk saņemt viesus agrāk nekā Azovas reģiona kūrorti Krasnodaras reģionā. Šeit aprīlī ūdens sāk uzsildīties. Un peldēšanas sezona beidzas vēlāk oktobrī. Lielākā daļa kūrortu ir koncentrēti Kazantip līča krastos. Visas tās tiek uzskatītas par lielisku alternatīvu atpūtai Melnajā jūrā, it īpaši ģimenes brīvdienās:

Novootradnoe. Ciemats netālu no Kazantipas 40 kilometru attālumā no Kerčas. Ir vairāki kūrorti, kūrorti, viesnīcas, brīvdienu mājas. Pludmales ir smilšainas, garas un plašas. Ciematā bērnu sporta nometne. Ir veikali, aptieka, tirgus.Atpūtas un īres mājokļu cenas privātajā sektorā ir augstākas nekā Krasnodaras teritorijas Azovas reģionā, bet tā ir vispārēja Krimas atpūtas tendence.

Shelkino. Maza kūrortpilsēta ar lielisku infrastruktūru atrodas 75 kilometru attālumā no Kerčas. Plašas smilšainas pludmales ar nelielu daudzumu čaumalu klints ir labi koptas un tīras. Netālu no pilsētas atrodas Kazantip rezervāts. Tūrisma iespējas, tostarp viesnīcas un pensijas, bauda labu slavu.

Spa. Apkārtne ar tik patīkamu nosaukumu atrodas 30 kilometru attālumā no Feodozijas. Netālu atrodas rezervāts Karadag, un tas ir vienīgais kūrorta pievilcības objekts. Viesnīcu bizness vēl aizvien attīstās, tāpēc daži jaunieši ierodas ciematā atpūtai. Tas ir izdevīgi ģimenēm ar bērniem, jo ​​atvaļinājumā tie netraucēs lielo uzņēmumu nakts troksni.

Izmitināšanas iespējas: viesnīcas, pansijas, bērnu sanatorijas

Galvenais un populārākais Azovas jūras krastā gan Krimā, gan Krasnodaras teritorijā joprojām ir privātais sektors. Izīrē šeit ģimenēm ar dažādiem ienākumiem. Taisnība, ka ciematu un ciematu privātmājās nav sagaidāms augsts serviss un komfortabli apstākļi, labākajā gadījumā būs atsevišķa virtuve, kurā var pagatavot ēdienu pats. Daudzi cilvēki to dara, jo īpaši tāpēc, ka dārzeņi un augļi vasarā ir lēti.

Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties atpūsties no ēdiena gatavošanas un mazgāšanas, tad Azovas jūras reģionā jūs varat atrast viesnīcu vai pansiju ar peldbaseinu, animāciju, kas darbosies, izmantojot „visaptverošu” sistēmu. Daudzas viesnīcas piedāvā ievērojamas atlaides ceļotājiem ar maziem bērniem, un agrīna rezervēšana var vēl vairāk samazināt atļaujas izmaksas par 20-25%. Viesu nami vispār nesniedz ēdienus, un pansijās trīs ēdienreizes dienā tiek pasniegtas bufetē vai pielāgotā izvēlnē.

Labākās viesnīcas un ģimenes brīvdienas, saskaņā ar tūristiem:

 • In Yeysk: Lilia viesnīca, Waterfront Leta klubs, Assol viesnīca, Asteria atpūtas centrs, Babylon Hotel un Gavan Hotel, Bristol Hotel, Veronas viesnīcu komplekss, Limansky Hotel, atpūtas nams "Salute".
 • Golubitskajas ciematā: atpūtas nams “South Palmira”, sanatorija “Vympel”, viesnīca “Premier”, viesnīcu komplekss „Shining Taman”, viesnīca Family Spa Resort, viesnīca “Flamingo”, atpūtas centrs “Kuban”.
 • Dolzhanskaya ciematā: viesnīca Sevilia Park, viesnīca Eco-Usadba, viesnīca Dolzhanskie Owls, viesnīca Alisa, Breeze atpūtas centrs, Azov Mermaid viesnīca, hostelis Kolobok.
 • Kuchugury ciematā: jūras nams Hotel, Two Captains viesnīca, viesnīca Azovochka, viesnīca Tatyana House, Kuchugury šokolādes viesnīca, Kimerika viesnīcas zvaigzne, Azovas pērļu viesnīca, pils ģimenes klubs ".
 • Primorsko-Akhtarskā: Babylon Hotel, Venēcijas viesu nams, Tropicana viesnīca, Nika viesnīca.
 • Peresyp ciematā: Villa Victoria Hotel, Peresyp viesu nams, Lazurny viesnīca, Barin Hotel, Azov-Shinkar Pension, Parus Hotel, Priazov Guest House.
 • Taman: Taman nometne, Loza Hotel, Hotel Apatur Hotel, Captain Hotel, Blanco Hotel, Paradise Hotel.
 • Temryukas pilsētā: viesu nams "Centrālā", viesnīca "Zelta gredzens", atpūtas nams "Vācu Sloboda", viesnīca "Viktorija" un "Aleksandrovska".

Vairāki no slavenākajiem Azovas piekrastes kūrortiem dod bērniem iespēju atpūsties un uzlabot savu veselību. Kuponi ir salīdzinoši lēti, bet tie ir vērts iegādāties ļoti daudz iepriekš - vēlams janvārī-februārī nākamajai vasarai. Dažas sanatorijas pieņem bērnus ar saviem vecākiem, viņi var ērti uzturēties kopā ar visu ģimeni:

 • "Yeisk";
 • "Kerč" (Krima);
 • "Severyanka" (Golubitskaya stanitsa);
 • Iskra (Kuchugury);
 • sanatorija "Smiltis" (Yeisk).

Populāras ekskursijas un apskates vietas

Ja esat nolēmis doties uz Azovas jūru, būs noderīgi zināt, kur iet un iet, kad guļat uz pludmali.Maršrutus var plānot patstāvīgi, un jūs varat lūgt palīdzību jebkurā ceļojumu birojā, kas atrodas katrā kūrorta ciematā. Vietējie iedzīvotāji paši bieži piedāvā gida pakalpojumus privātā sektora viesiem. Krasnodaras reģionā Jūs gaida šādas izklaides:

 • Dolphinarium Dolphinarium (Yeisk).
 • Ūdens atrakciju parks "Nemo" (Yeisk).
 • Atpūtas parks Poddubny (Yeisk).
 • Gorkija parks (Yeisk.
 • Makšķerēšana Yeysk spļaut.
 • Ivan Poddubny muzejs (Yeisk).
 • Izstāžu komplekss "Ataman" (Taman, Temryuk).
 • Vīna un vīna muzejs (Temryuk).
 • Muzejs "Militārais kalns" (Temryuk).
 • Khan ezers (Yeisk).
 • Strausu audzētava (Golubitskaya).
 • Taman dubļu vulkāni.
8 foto

Krimā, Azovas jūras krastā, noteikti apmeklējiet Sivash ezeru - Arbat Arrow.

Ekskursijas, kas nesen ir populārākās tūristu vidū Krasnodaras teritorijā, pārsniedz Azovas jūru. Bieži no Yeisk vai Kuchugur viņi piedāvā doties uz Anapa un apmeklēt akvāriju, ūdens atrakciju parku un daudzas citas izklaides vietas. Populārs un ceļojums uz Novorossiju.

Tomēr, ja ceļojat ar mazu bērnu, un nevēlaties ceļot lielos attālumos, jūs varat ierobežot sevi ar Taman pussalas apskates vietām (tur ir daudz), kā arī veikt upes braucienu pa Kubānu pa laivu, skatiet Indijas lotosus, apmeklējiet noslēpumainos dolmenus, kas ir aptuveni 4 tūkstošus gadu vecs, pieskarieties viņiem un izteikt vēlmi.

Atsauksmes

Pārskati par vecākiem, kuri jau atpūšas ar saviem bērniem Azovas jūrā, lielākoties ir pozitīvi. Viss, kas ģimenēm nāk šeit - jūra, saule, vientulība pludmalē - ir pārpilnībā. Pusaudžu bērnu mammas un tētis saka, ka bērni ļoti garlaicīgi garlaikojas, un viņiem jādodas diezgan tālu, lai jautri pavadītu laiku. Nav problēmu ar bērniem, viņi ļoti priecājas par braucienu uz to pašu ūdens slidkalniņu pludmalē un justies lieliski.

Tie, kas dodas atvaļinājumā jūlijā un augusta sākumā, pieredzējušie tūristi iesaka sev līdzi iekarot odu atbaidīšanas, daudzus kukaiņus un tos, kas atpūsties augustā un septembrī, lai satvertu jakas, jo vakaros ir auksts.

Vidējais vērtējums - 4,5 zvaigznes (no 5.0), iesaka virzīt 97% tūristu.

Informācija, kas sniegta atsauces nolūkos. Nelietojiet pašārstēšanos. Pēc slimības pirmajiem simptomiem konsultējieties ar ārstu.

Grūtniecība

Attīstība

Veselība